Autor Tema: Forza Horizon 2  (Posjeta: 46890 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Forza Horizon 2
« u: Lipanj 02, 2014, 17:02:22 »


Nastavak stiže ove jeseni za Xbone i X360 konzole. Po prvi put će u serijal biti implementirani vremenski uvjeti i već viđeni u FM5 Drivatar system, a mjesto radnje/vožnje je južna Europa.

IGN First: Forza Horizon 2 Announced - IGN


Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #1 u: Lipanj 02, 2014, 20:17:44 »
X1 version of Horizon 2 is built on the Forza 5 engine, led by Playground. X360 version is built on Horizon 1 engine, led by Sumo Digital.

Offline LukaM 110

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #2 u: Lipanj 02, 2014, 21:32:14 »
Ne sviđa mi se kaj je cross-gen. Kolko god oni to razdvojili, i dalje je sam koncept igre uvjetovan slabijom konzolom.
Sviđa mi se setting, južna Europa izgleda zanimljivo.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #3 u: Lipanj 03, 2014, 13:22:04 »









Offline Punisher

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #4 u: Lipanj 03, 2014, 13:55:38 »
Eli to moguće Kiša u Forzi? Znači šestica će biti mnogo zajebana igra :D

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #5 u: Lipanj 03, 2014, 15:18:34 »
A Sunday Drive With Forza Horizon 2 -- IGN First - IGN

- Forza’s typically top-notch driving dynamics feel as if they’ve again made the trip from the Motorsport series to Horizon 2 more-or-less unadulterated.

- A great deal of Horizon 2’s beauty on Xbox One comes from its wonderful new setting. Southern Europe forms the basis of Horizon 2, specifically the South of France and parts of Northern Italy.

- Looking real is something Forza Horizon 2 is already excelling at. We’ll be going into more detail on the game’s weather effects at a later date but, in terms of just the lighting itself, after seeing it deconstructed in front of us it’s properly admirable just how authentically Horizon’s sun, streetlamps, and headlights illuminate the world.

- But Playground wants to take that further, so the team has torn down the barriers that largely kept us from leaving the road in the original Forza Horizon. It’s this new philosophy that had us bouncing across a field in the race we described in the intro. Even from this single event it’s clear to us how dramatic a shift for the better this is compared to the original Horizon.

- From the foothills of the Alps, right down the Mediterranean Sea. From the rolling hills of Tuscany in Italy, across the border into France and beautiful Provence and the glamorous Côte d'Azur.

- “We have far more content than we’ve ever had before,” says Fulton. “More than 700 events across the world, contributing to, I think a conservative 100 percent completion time of well over 100 hours. We have absolutely packed this game with racing, with non-racing, with discovery, and the ability to just point your car in any direction and just explore. So that’s freedom.” What’s of particular interest is how this expanded freedom has gone on to inform the gameplay in new ways. For instance, Martin Connor describes the genesis of Horizon 2’s new cross country races (where up to 12 cars tear through the countryside) as a game mode that emerged organically as soon as the barriers had come down.

Itd. itd.

www.youtube.com/watch?v=loSlsvrcPaI
« Zadnja izmjena: Lipanj 03, 2014, 15:56:47 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #6 u: Lipanj 03, 2014, 17:16:43 »
Samo da ne degradiraju fiziku, barem da ostane na razini prvog Horizona ako već ne može bolje zbog unaprijeđenih vizuala i vremenskih uvjeta.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #7 u: Lipanj 04, 2014, 19:49:48 »
Forza Horizon 2: Resolution, Framerate, Music, & More Detailed -- IGN First - IGN

Potvrđeno 1080p@30fps.

Očekivano. Eh da je više šusa v konzolama za ovak nekaj na 60 frejmova.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #8 u: Lipanj 06, 2014, 18:39:30 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #9 u: Lipanj 09, 2014, 22:53:04 »

Offline Thergothon

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #10 u: Lipanj 09, 2014, 23:10:42 »
Ovo off-road natjeravanje egzotičnih pila me totalno nervira.
I sama vožnja mi djeluje lošije u odnosu na prvi Horizon, mogel bi ih DriveClub našpranjiti na kraju.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #11 u: Lipanj 09, 2014, 23:18:05 »
Ma znaš i sam da su uvek prezentacije s uključenim asistencijama, isto kak je bilo nakon prvog FM5 trailera da je igra arkada kad je auto čudno zdriftal. cer1njo

Meni je isto bezveze off roadanje s takvim strojevima, al onda opet - ovo je ono kaj je NFS trebal biti (tak je bilo i na njemu). Iskreno, grafički ne zgleda puno lošije od DC-a i ja bi česal i DC (koj s svakim novim videom sve bolje zgleda) i ovo jer jako zabavno djeluju igre.

Offline Thergothon

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #12 u: Lipanj 09, 2014, 23:23:12 »
Istina, imal je i prvi Horizon asistencije koje su se mogle isključiti i totalno druga igra onda postane.

Daleko od toga da loše izgleda, samo me užasno nerviraju takve debilne prezentacije. Vožnja Lamba po polju i rušenje okolnih ograda da vidim kakva je destrukcija  fpalm1

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #13 u: Lipanj 09, 2014, 23:26:50 »
Prezentacija kaj prezentacija. Dobro da ima onih planinskih cesti jer bi inače vozil celu utrku samo ravno. cer1njo

Moglo bi biti zanimljivo s mehaničkim damage-om, da vidimo onda jer budu drajvatari tak leteli čez ograde i bale. Ili budu varali bez štete. cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #14 u: Lipanj 09, 2014, 23:32:33 »
AI ne jebe živu silu, to je opće poznato, ali u onlajnu bi mogla biti sasvim druga priča.