Autor Tema: Forza Horizon 2  (Posjeta: 47080 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #121 u: Ožujak 06, 2015, 13:57:16 »
FORZAKHANA - Tanner Foust GRC Beetle - Rockstar Energy Car Pack - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline mmucko1

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #122 u: Ožujak 27, 2015, 18:47:19 »
Upravo sam isprobao F&F expansion i mogu reći da je fenomenalan...a kad u obzir uzmemno činjenicu da je besplatan, definitivno genijalan marketinški potez.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #123 u: Travanj 11, 2015, 11:48:42 »
Jedan od najboljih eventi na igri, san svakog ljubitelja automobila. Ko to ne bi, taj ne voli aute.

Forza Horizon 2 - Bucket List #6 Ferrari 250 GTO

Offline Thergothon

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #124 u: Travanj 11, 2015, 12:00:55 »
Trnci od glave do pete dok sam još prije kod tebe probal  thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #125 u: Travanj 11, 2015, 12:04:24 »
Vozi se bez huda, pravo je dok treba do destinacije dojti. ;D

Offline Thergothon

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #126 u: Travanj 11, 2015, 12:08:08 »
Na to sam pomislil prije nego sam pokrenul video, ako HUD nije isključen - nula bodova! cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #127 u: Travanj 11, 2015, 12:10:34 »
Samo kaj se vreme nemre isključiti ili mi je promaklo. Al sumnjam nekak.

Offline DogZy

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #128 u: Travanj 11, 2015, 12:24:30 »
prekrasno. Pa ovo je grad Amalfi, gledam isti pogledi, ceste i zgrade kao kad sam gledao na google maps. Samo radi ovog bi uzeo XBone.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #129 u: Travanj 11, 2015, 15:43:57 »
Ovaj challenge mi je jedan od najboljih na igri. Bilo je puno cmizdrenja po službenom forumu zbog težine od strane casual ekipe. Izazovno je, ali nije tak teško. Treba imati i malo sreće jer puno toga ovisi kak ti se promet posloži. Dok skužiš kak treba iti - nema većih problema, osim toga prometa. Meni se sad baš posložilo kaj ih nije bilo, al prije toga su mi nezgodno svako malo bili. Najgore je dok prejdeš sve dobro i onda na zadnjem zavoju se najebe baš točno na putanju (ak nejdeš po putanji = nemoguća misija, previše se izgubi). Treba dobro pogoditi onu 'šikanu' kod kružnog toka da imaš brzinu iznad 175km/h pa se tu dosta dobi ulaskom u speed zone. Nakon toga treba dobro pogoditi apex i ne jako stiskati po kočnicama. Dok se jako stisne po kočnici naglo padne prosječna brzina, tak da nula bodova od toga. Kod izlaska iz prvog zavoja prosječna brzina mora biti iznad 100km/h i onda sve ovisi jel bude promet se dobro posložil ili ne. Dok je čisto nema problema, samo školski treba smireno prejti kroz zavoj i održavati brzinu i na izlazu samo po gasu. Ironično glede plakanja casual ekipe - postoji drugi pristup koj JAKO olakšava challenge - treba pokušaj ili dva da se reši na taj način. Samo treba malo misliti i skužiti da igraš open world igru. Stavil sam i taj način u video.

Forza Horizon 2 - Bucket List 3 / #9 BMW M4

Offline Cole™

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #130 u: Travanj 11, 2015, 15:50:05 »
Onaj gore video je čista klasika.
Znači UMJETNOST. Zvuk, lokacija, cesta, glazbena podloga, auto iz snova koji je sam po sebi klasika.
Nezz, umrijet!
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #131 u: Travanj 11, 2015, 15:52:43 »
Svaka cast.
Mislio sam hocu li napisati da mi je cudno kako si tako odvozio dosta ispod 4min, (tj. kako je tako lagano) kad ono ekipa cmizdri.  ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #132 u: Travanj 11, 2015, 15:54:55 »
Ma taj s Ferrarijem je lagan, to je baš za guštanje event. Ima vremena kolko oćeš.

Ali ovaj drugi video s BMW-om je zajeban, treba se potruditi.

Šteta jedino kaj Xbox One Game DVR zakolje kvalitetu, pa je frame rate nestabilan i rezolucija spuštena na 720p.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #133 u: Travanj 11, 2015, 21:23:53 »
Evo još jedan event koj je izazovniji i meni među boljima. Sisteron Switchback s BMW-om je još ok za kežualce kad se more na jednostavni način rešiti dok skužiš, ali sim nema alternative, pa je bil no. 1 oko kmečanja i moljenja za pečanje i davanje više vremena. Na sreću, vidim da nisu popustili. Zeznuto je jer ima dosta skokova kad je offroad pa je lako potrti auto, da ne spominjem noć i smanjenu vidljivost + šuma i puno drveća. Grde su nekakve ko voćke, teško ih je primetiti kad su male, a dok ih skužiš 99% je šansa da bu trešće. Napravljeno je tak da ako ideš po cesti/asfaltu da nema šanse dojti na vreme, pa se mora iti offroad. Ovaj put sam rešil bez huda, uključena mapa dosta znači jer se moreš orjentirati di je cesta otprilike, u šumi sve isto zgleda i teško je najti neku dobru rutu (pogotovo bez mape) pa treba malo i sreće jer znaš misliti da si na dobroj ruti, a na kraju ispadne skroz drukčije (npr. drugi dio videa di sam zalutal v gorice i još dobro se zvlekel). ;D

Forza Horizon 2 - Bucket List 1 / #10 Lancia Delta S4


Edit: sprobal sam još malo - more se prek ceste rešiti bez problema, podlo su ovo dizajnirali. Na početku se odma more dobiti jako puno, treba odma skrenuti levo, a ne iti oko ruševina. Iz kabine se to baš ne vidi najbolje. Na tom djelu nema baš drveća i spusti se lagano do ceste i onda se samo nastavi po cesti do cilja. Mudro su napravili - još kak su imenovali event (Rally a Lancia Delta S4 through forest at night) kaj ti je u podsvesti da moraš juriti po šumi. ;D
« Zadnja izmjena: Travanj 11, 2015, 22:05:12 od ManTheRamparts »

Offline SuperVeloce

Odg: Forza Horizon 2
« Odgovori #134 u: Travanj 12, 2015, 14:16:23 »
Prelijepo.  ave1