Autor Tema: Rise of the Tomb Raider  (Posjeta: 32889 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Rise of the Tomb Raider
« Odgovori #60 u: Siječanj 25, 2016, 19:57:17 »
Odigrao je ja odmah na izlasku bez brige.
Ali je sada igram po drugi put bez neke želje i volje za njom, čisto da se malo prisjetim priče i svega.
Pa mi je zato malo meh trenutno.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline gamelaker

Odg: Rise of the Tomb Raider
« Odgovori #61 u: Siječanj 25, 2016, 19:59:03 »
Nije baš da je neka duboka priča u pitanju, nije potrebno prisjećanje baš  jaad

Nez, pogledaj kraj igre na yt i to je to, uštedi si vremena.

Offline c0bra123

Odg: Rise of the Tomb Raider
« Odgovori #62 u: Siječanj 25, 2016, 20:03:23 »
Odigrao je ja odmah na izlasku bez brige.
Ali je sada igram po drugi put bez neke želje i volje za njom, čisto da se malo prisjetim priče i svega.
Pa mi je zato malo meh trenutno.

A to, onda se nemoj fosirat ako ti se neda.
 Jedino ako će bit spojene priče a vjerovatno oće. Nezz nisam puno čitao o novom nastavku, samo sam gameplay pogledao i trailer.

Nije baš da je neka duboka priča u pitanju, nije potrebno prisjećanje baš  jaad

Nez, pogledaj kraj igre na yt i to je to, uštedi si vremena.

Da, ali ako mene pita solidno je za akcisku avanturu, može proći.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: Rise of the Tomb Raider
« Odgovori #63 u: Siječanj 25, 2016, 20:03:50 »
Nez, pogledaj kraj igre na yt i to je to, uštedi si vremena.

Ili si uštedi još više vremena pa nemoj ni gledati.  ;D

Bezvezan mi je kraj totalno. Igra mi je bila odlična, ali kraj kao da su smislili pijani u nekom bircu u 3 ujutro.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline gamelaker

Odg: Rise of the Tomb Raider
« Odgovori #64 u: Siječanj 25, 2016, 20:06:44 »
Igra je skroz okej bila, iznadprosječna čak. Al priča je stvarno koma imo.

Offline Praetorian

Odg: Rise of the Tomb Raider
« Odgovori #65 u: Siječanj 26, 2016, 10:58:54 »
Tanan krenuo igrat pred par dana prethodnika i gripa me uvati i sad nista od igranja.

Inace presao sam igru 4 puta. A sad bi ju opet htio prec na pc i sve skupit po mapi.

Tako da puno ocekujem od ovog nastavka, obozavam Tr serijal a prethodnik mi je zasas najbolji.

Offline Praetorian

Odg: Rise of the Tomb Raider
« Odgovori #66 u: Siječanj 28, 2016, 15:59:31 »
Ajmo ljudi gdje ste, sta ne pisete o igri  ;D

enikejs prethodnik mi je bio odlican, a cujem da je ovaj nastavak jos i bolji. Tako da sam preseretan sto je igra ispala dobra.
malo o tehnikalijama
Rise of the Tomb Raider Graphics & Performance Guide | GeForce

Offline c0bra123

Odg: Rise of the Tomb Raider
« Odgovori #67 u: Siječanj 28, 2016, 16:05:33 »
malo o tehnikalijama

Malo??? 2 minute mi učitava sajt  cer1njo cer1njo

Ma igra izgleda predivno jednostavno. Eto kažu da je super optimizinara, to će se vidit kad igre izađe.  Prehodni dio se vrtio na mojoj kanti od kompa na 40 fps  sm1jeh

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Cole™

Odg: Rise of the Tomb Raider
« Odgovori #68 u: Siječanj 28, 2016, 16:08:50 »
Navodno da je na većini dobrih konfiguracija 60FPS lock. Meni se preloada. No nezz hoću li odmah igrat.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline c0bra123

Odg: Rise of the Tomb Raider
« Odgovori #69 u: Siječanj 28, 2016, 16:28:53 »
A da tako kažu još će se vidit.

Rise of the Tomb Raider Xbox One Frame-Rate Test - YouTube ništa mi ne smeta nego kod konzola kad je lock na 30 fps što nije 60 lock, ne more dokučit ili? Ova bi igra mogla komonto po priči i optimizaciji...

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Nexus

Odg: Rise of the Tomb Raider
« Odgovori #70 u: Siječanj 28, 2016, 16:46:15 »
Igra na 970-tki na max postavkama ima prosjek od 47 fps-a...tako da nije baš ni blizu 60 fps-a tamo.
Low end grafičke su praktički ispale iz igre, a za XOne iskustvo otprilike treba najmanje GTX 960 i i7 4790 po DF-u.
Na XOne postavkama 970-tka sa i7 4790 ima 60 fps-a, a to su negdje High postavke.

Offline c0bra123

Odg: Rise of the Tomb Raider
« Odgovori #71 u: Siječanj 28, 2016, 19:02:16 »
Pa eto, koda mora bit sve ultra, zato su nedavno HCL.hr Gaming Portal izbacili u vezi jedne igre
da će imati opciju na konzolam namještanja u postavkam na kakvoj kvaliteti hoćeš igrat.
Vjerovatno je to to.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Nexus

Odg: Rise of the Tomb Raider
« Odgovori #72 u: Siječanj 28, 2016, 19:36:39 »
Pa eto, koda mora bit sve ultra, zato su nedavno HCL.hr Gaming Portal izbacili u vezi jedne igre
da će imati opciju na konzolam namještanja u postavkam na kakvoj kvaliteti hoćeš igrat.
Vjerovatno je to to.
Ne...to je samo za Chromatic filter i sharpening...niš posebno.
Što se tiče Ultre na PC-u...pa kada kartica košta kao jedna konzola (čak i više) onda očekujem da to ide na max i uz puno viši frame rate.
Doslovno je posrnula na prvoj igri 2016-te koja izgleda nešto jače od prijašnjih.

Offline c0bra123

Odg: Rise of the Tomb Raider
« Odgovori #73 u: Siječanj 28, 2016, 20:06:06 »
Ne...to je samo za Chromatic filter i sharpening...niš posebno.

Aham, ja pobrko lončiće, hvala što si objasnio. thumbs1

Što se tiče Ultre na PC-u...pa kada kartica košta kao jedna konzola (čak i više) onda očekujem da to ide na max i uz puno viši frame rate.
Doslovno je posrnula na prvoj igri 2016-te koja izgleda nešto jače od prijašnjih.

To razumijem i to si u pravu. Ali ja sam pisao o konzolam da se smanje detalji pa da se gurne više frame rate, ili da stave opcije pa kako kome paše.
Pa mi je palo na pamet Chromatic filter i sharpening što si me ti ispravio. sm1jeh

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: Rise of the Tomb Raider
« Odgovori #74 u: Siječanj 28, 2016, 20:09:02 »
Doslovno je posrnula na prvoj igri 2016-te koja izgleda nešto jače od prijašnjih.

Posrnula bi ona već i na Unityju. Možeš igrat i na dvije 980 Ti, ako je igra neoptimizirana...
All work and no play makes Jack a dull boy.