Autor Tema: Uncharted 4: A Thief's End  (Posjeta: 70047 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #270 u: Ožujak 10, 2017, 20:43:00 »
Ma kakva Lara...  sm1jeh
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #271 u: Ožujak 12, 2017, 18:25:13 »
Breathtaking, a love letter to adventure, jaw-dropping, trilling and exceptional...



Nekad prođe i desetak godina da dobiješ novu najdražu ili najbolju igru koju si igrao, za mene i Uncharted 4: A Thief's End to vrijeme je sada...




~ Uvod ~



U svojoj knjižici s najboljim igrama ikad odigranim, Uncharted 2: Among Thieves, drži visoko mjesto. Odigrao sam ga dosta kasno, jer sam dosta kasno i kupio prvu PS3 konzolu. Iako sam si neke stvari spojlao, neizdržavši neznat ništa o igri, kada sam ju prvi put odigrao bilo je puno jaw-dropping momenata, a još više zabave i vrhunskog istraživanja, ma ono - najbolja avantura koju sam igrao. Grafički predivna, priča i sami story-telling, likovi; mislio sam da će to biti nemoguće nadmašiti. Prvi Uncharted je udario temelj na kojem mogu počivati još bolje Uncharted igre; no trojka je iako ima svojih vrhunskih momenata, za mene nije isporučila istu razinu kvalitete koju je postavila dvojka. No Uncharted 4: A Thief's End je nadmašio sve igre zajedno, popeo se na sam vrh ne samo najboljeg Uncharteda, ne samo najbolje avanture koju sam odigrao, već i najbolje igre koje sam odigrao. Uvod igre je briljantan i baš poseban, kako igra odmiče sve se zapliće i svakom novom sekundom u igri, igra biva sve bolja i bolja.








~ Normalni život ili ono što zaista jesam? ~



Jedan od najboljih easter-eggova koje sam vidio u životu u igrama, kao i najbolju moguću referencu na legendarnu ostavštinu zbila se već u prvim poglavljima, točnije "A Normal Life" chapteru. Taj dio fejlao sam si ne spojlat, jer sam jednostavno vidio sliku na netu za koju je nemoguće bilo ne skužit o čemu se radi, tako da sam zakinut za fantastičan jaw-dropping trenutak; no sve je u tom chapteru toliko prokleto dobro izdizajnirano da sam svejedno ostao paf uživajući svaku sekundu provedenom u njemu. Popunjavanje uvjetno rečeno "praznine" u igri je sjajan odmak od akcije i klasičnih Uncharted scena, u kojima ova igra samo dobiva na kvaliteti uz najbolju moguću odu ovom serijalu i svim legendarnim trenucima i pričama koje su oko njega. Isto tako genijalan povratak u prošlost samo me je još više obradovaao i razveselio. Odnos sa svim likovima prije ove igre je stvarno bio odličan, no odnos s Elenom u ovoj igri je toliko realan i stvaran i lijep; kao da ga možemo osijetiti/dodirnuti. <3






~ Zove me Afrika ~



Ono što ovakve igre najviše nude, jest ta potraga za neistraženim i otkrivanje svega toga skrivenoga i zametnutoga. Iako Uncharted serijal nije pionir tog žanra, on je ipak masterizirao sve segmente te akcijske avanture i ovom igrom pokazao svoj konkurenciji da on ipak radi ovaj žanr najbolje. Dolaskom u Madagascar nisam se mogao prestati čuditi lijepoti ove igre. A onda je krenulo čuđenje na fenomenalni vozni model koji iziskuje primjenu logike i znanje iz stvarnog života, kako bi odsimulirali napredovanje kroz ovu predivnu divljinu. Šteta samo što stealth dionice u Madagascaru su malo off-the-hook zbog AI naši kolega, koji su mi na taj način malo bacili mrlju na gotovo savršenu imerziju. Bilo kako bilo; Madagascar i vrijeme provedeno u njemu je jedna od svijetlijih i lijepših lokacija u serijalu.






~ Piratlijo, piratlijo gdje li si ~



Kada se klupko od priče odmota te krenemo u potragu za još jednim velikim Nathanovim istraživačkim pohodom, igra mi postaje savršena, jednostavna, imerzivna, puna fantastične akcije i savršenog napucavanja. Level dizajn je apsolutno jebeno nevjerojatan; vrlo vjerovatno najbolji ikad koje sam imao priliku vidjeti u videoigrama. Nakon prelaska igre, sam shvatio da možda nisam dovoljno vremena proveo samo diveći se najboljem art i level designu koji su tvorci jedne igre napravili. Morat ću definitivno to nadoknaditi u nastavku. Vjerovatno me želja da što prije otkrijem nastavak priče pokosila u tom sporom razgledavanju i zaljubljivanju u prirodu. Sve do kraja igre što se tiče lokacija, atmosfere i gameplaya je vrijedno divljenja i aplaudiranja Naughty Dogu. Čudesna priča umotana u čudesan zlatni papir koji je dostojan zadnje igre u serijalu; iako vrlo vjerojatno nije. Sigurno nije budući da dolazi standalone DLC. No kao potpuni nastavak, isto sumnjam da je ovo kraj...







~ Je li to zadnji Uncharted s Nathan Drakeom? ~



Boss borba, kraj igre, kraj priče, završni dio igre; sve je genijalno odrađeno kao završetak jedne sage koja mi je naravno izmamila suze na oči, jer sam strašno veliki fan serijala bio i bez ove igre; igra koja mi je kroz svoju avanturističko istraživačku narav spojila najdraži žanr - napucavanje u jednu koheziju u kojoj se Uncharted 4: A Thief's End popeo na vrh svega ikad što sam odigrao. Iako bih naravno volio da nadmaše sve ovo i sami sebe i isporuče nam novu ili nove igre, ovo je vrlo vjerojatno iako tužno, ipak najbolji mogući završetak Drakeove priče. Serijal za kupit si škrinjicu i držat igre u kolekciji, kao i naravno konzolu da se bar jednom u dve godine podsjetiš šta ovaj serijal znači za žanr i videoigre. Uncharted 4: A Thief's End je dokaz da su igre umjetnost i ravnopravan izričaj ostalim umjetnostima. Za kraj skidam kapu do poda tvorcima i svima koji su radili na ovoj igri; u svakoj sekundi je vidljivo koliko je ljubavi i pažnje posvećeno ovom mega projektu. Hvala Vam gospodo.

















CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #272 u: Ožujak 12, 2017, 19:06:10 »
Oldican osvrt  thumbs1

Sad na Horizon da u dva tjedna odigras dvije najbolje igre unazad 10 godina  ;D

Offline Cole™

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #273 u: Ožujak 12, 2017, 19:35:14 »
Kakav genijalan tribute; gledat samo oni koji su prešli igru.
Naježio sam se. Jednostavno nemogu prestat gledat materijale vezene za igru.
Dođe mi da naručim si najskuplju verziju igre sa figuricama and shit.

Naježio sam se.

Uncharted 4 Tribute (Nathan's Theme Orchestra Remix) (Updated) - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #274 u: Kolovoz 28, 2017, 12:27:41 »
Mislim da ovo neće postati standard u igrama još barem 20 godina...

23 INSANE details in Uncharted 4 (UC4 Details Part 1) - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Reggie

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #275 u: Rujan 20, 2017, 11:59:42 »
Definitivno najbolja igra koju sam igrao. ave1
Devet mjeseci sam ju igrao. Nemam puno vremena za igranje pa se čini da je puno utrošeno, ali premalo za ovakvu igru. ave1
Polako prolazio da pokupim što više "artifactsa" i ispunim što više zadaća za trofeje, a na kraju nisam niti zagrebao površinu igre.
Završio igru a stoji da sam na nekih 20%.

Povratak ide vrlo brzo. sm1jeh

Offline bartul_9

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #276 u: Rujan 20, 2017, 12:05:17 »
Stari moj 9 mjeseci za igru koja traje 15 sati, hahha, svaka cast.

Inace odlicna igra, nema govora.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Reggie

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #277 u: Rujan 20, 2017, 14:46:17 »
Istina.  cer1njo
Ali računaj 2-3 sata tjedno za igranje, a većinom se vozi Dirt Rally. šofe1
Oduži se... I mene je iznenadilo. sm1jeh

Offline c0bra123

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #278 u: Rujan 20, 2017, 15:00:13 »
Tebi se neisplati The Witchera igrat.  :P

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #279 u: Rujan 20, 2017, 20:08:23 »
Ja kupio Lost Legacy na dan izlaska, nisam je još ni downloadao  cer1njo
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline bartul_9

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #280 u: Rujan 20, 2017, 20:17:19 »
 fpalm1

To ode u jedno ljepo subotnje popodne.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Reggie

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #281 u: Rujan 21, 2017, 12:06:38 »
Tebi se neisplati The Witchera igrat.  :P

Istina. sm1jeh

Ja kupio Lost Legacy na dan izlaska, nisam je još ni downloadao  cer1njo

 cer1njo
Znam taj osjećaj. Ja kupio MGS Phantom Pain (Prednarudžba). Odigrao 3-4 misije i to je to.
U dvije godine. fpalm1
Inače sam veliki fan MGS, sve nastavke prošao preko nekoliko puta, ali ovaj nastavak mi nekako nije legao.

Offline Cole™

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #282 u: Siječanj 04, 2018, 14:26:31 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #283 u: Studeni 10, 2019, 14:56:30 »
Danas poceo igrati ovaj 4. nastavak.

Jebate kako dobro izgleda na PS4, pokreti i animacije, detalji, voice acting, cut scene, sve je nekako prirodno. Napucavanje odlicno, prica za sada odlicna, jao bas me primila igra. Sad mi je jasan cijeli hype, ioako prije nisam obracao pozornost jer me nisu konzole interesirale.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #284 u: Studeni 10, 2019, 16:48:08 »
Dap, hoće to ignore na konzole napravit :)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB