Autor Tema: Uncharted 4: A Thief's End  (Posjeta: 70334 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline blowfish

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #135 u: Travanj 04, 2016, 17:03:44 »
Bas odlicno, mogli su slobodno napravit igru di igram samo s autima ovako po dzungli i to bi bilo odlicno, fizika auta i voznja stvarno izgleda odlicno.Da ne govorim za grafiku i ostalo, a oni kazu PS4 slab, treba znat napravit igru kako spada pa ce bit dovoljan.

Točno to. Nek se ostali developeri malo ugledaju na Naughty Dog pa si možda izbiju iz glave tu kretensku ideju o novoj konzoli. Nisam gledao ovo, ali upalio sam samo na 10 sekundi da vidim grafiku i izgleda brutalno  kava1
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline bartul_9

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #136 u: Travanj 04, 2016, 17:07:18 »
Hahha Blowfish se boji spoilanja, imas i pravo, sva sreca nema nista price samo voznja i malo napucavanja.Znaci u cjelom videu nijedna pop in, nijedno lose graficko iskustvo, slusao sam Davea sa PlayStationAccess kaze da grafika stvarno izgleda predobro, doslovno nema prjelaza izmedu igre i cutscena, cjelo vrjeme gledas i igras film.Brutalno iskustvo, jedva cekam.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline blowfish

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #137 u: Travanj 04, 2016, 17:26:35 »
Naravno da se bojim. Sad sam si već spoilao dio jer nisam htio znati ni jednu lokaciju, ni jednog novog lika, plot, gameplay mogućnosti...

To je problem današnjeg gaminga. Nekad sam za starog dobrog sivonju igre kupovao isključivo po nazivu. Što mi je dobro zvučalo, to sam uzeo, nisam znao ni genre ni o čemu se radi. Sad imaš milijun gameplay trailera, sto recenzija, istaknute prednosti i mane, screenshotove, najavljene grafičke postavke, kurce, palce... Nema više onog elementa iznenađenja jer pola igre znaš prije nego je prvi put upališ. Ista stvar je sa filmovima, ne gledam trailere već godinama. Tržište je prezasićeno i ne znaju više kako privuči korisnike osim da ti daju najbolje scene u traileru.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Praetorian


Offline bartul_9

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #139 u: Travanj 04, 2016, 21:09:02 »
Naravno da se bojim. Sad sam si već spoilao dio jer nisam htio znati ni jednu lokaciju, ni jednog novog lika, plot, gameplay mogućnosti...

To je problem današnjeg gaminga. Nekad sam za starog dobrog sivonju igre kupovao isključivo po nazivu. Što mi je dobro zvučalo, to sam uzeo, nisam znao ni genre ni o čemu se radi. Sad imaš milijun gameplay trailera, sto recenzija, istaknute prednosti i mane, screenshotove, najavljene grafičke postavke, kurce, palce... Nema više onog elementa iznenađenja jer pola igre znaš prije nego je prvi put upališ. Ista stvar je sa filmovima, ne gledam trailere već godinama. Tržište je prezasićeno i ne znaju više kako privuči korisnike osim da ti daju najbolje scene u traileru.

Moram priznat da se slazem.Ko moze platit onaj osjecaj kad nabavis neku igru, vidis samo ime, stavljas je u play, nemas pojma o cemu se radi i na kraju uzivas u igri kakva god bila.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Nexus

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #140 u: Travanj 05, 2016, 12:29:26 »
Naravno da se bojim. Sad sam si već spoilao dio jer nisam htio znati ni jednu lokaciju, ni jednog novog lika, plot, gameplay mogućnosti...

To je problem današnjeg gaminga. Nekad sam za starog dobrog sivonju igre kupovao isključivo po nazivu. Što mi je dobro zvučalo, to sam uzeo, nisam znao ni genre ni o čemu se radi. Sad imaš milijun gameplay trailera, sto recenzija, istaknute prednosti i mane, screenshotove, najavljene grafičke postavke, kurce, palce... Nema više onog elementa iznenađenja jer pola igre znaš prije nego je prvi put upališ. Ista stvar je sa filmovima, ne gledam trailere već godinama. Tržište je prezasićeno i ne znaju više kako privuči korisnike osim da ti daju najbolje scene u traileru.
Znalo se vec prije za Madagaskar... nije novo.
Onaj Gameplay prije sa njegovim bratom je bio u Madagaskaru tkao da slobodno možeš pogledati.
Nema spojlera cisti gameplay.
« Zadnja izmjena: Travanj 05, 2016, 14:29:02 od Nexus »

Offline Nexus

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #141 u: Travanj 05, 2016, 14:29:14 »
Znalo se vec prije za Madagaskar... nije novo.
Onaj Gameplay prije sa njegovim bratom je bio u Madagaskaru tako da slobodno možeš pogledati.
Nema spojlera cisti gameplay.

Offline blowfish

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #142 u: Travanj 05, 2016, 15:29:04 »
Znalo se vec prije za Madagaskar... nije novo.
Onaj Gameplay prije sa njegovim bratom je bio u Madagaskaru tkao da slobodno možeš pogledati.
Nema spojlera cisti gameplay.

Pa znalo se iz nekog prijašnjeg trailera ili najave, nije se znalo jer je magično sinulo svima. O tome i pričam, nisam rekao niš konkretno za ovaj zadnji video.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline DogZy

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #143 u: Travanj 05, 2016, 16:32:15 »
Evo ja dosad nista nisam znao o radnji, likovima i mjestima. Bas iz razloga da me potpuno iznenadi kad ju budem jednog dana kupio i prelazio. Sad bar znam jednu lokaciju - Madagskar. Yeaaah!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ZoNTrA

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #144 u: Travanj 08, 2016, 15:28:05 »
Jos malo vise od mjesec dana. Brzo ce to doci.

Offline Praetorian

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #145 u: Travanj 08, 2016, 21:14:38 »
Ja cu morat izbjegavat net kad ovo izade  ;D

Offline Cole™

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #146 u: Travanj 12, 2016, 00:29:56 »
Kako je ovo lijepo.  jaad

The UNCHARTED Trilogy in 6 Minutes! - Story Recap for Uncharted 4: A Thief's End - PythonSelkan - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline bartul_9

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Praetorian

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #148 u: Travanj 25, 2016, 16:29:50 »
Jedva cekam Ps Neo da ovo zaigram. Jbg radije cu se strpit neg sad uzet konzolu  sm1jeh

Offline bartul_9

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #149 u: Travanj 25, 2016, 16:31:16 »
 thumbs1
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller