CroSimRacing Forum & Portal > CroSimRacing zajednica

Novo vodstvo foruma

<< < (6/7) > >>

Cole™:
Za dobrobit foruma su povučene neke drastične mjere zbog nekih korisnika i zahvaljujući tome forum nastavlja dalje, za zajednicu bez koje ga ne bi bilo.

 thumbs1

Deadwalker:
GG, lijepo se vratiti ovdje :)

buby0706:
GG pozdrav momci....

Novo vodstvo foruma  thumbs1

DogZy:
Čestitke, nije me bilo dosta, tako će nekako biti i dalje no vidim po aktivnosti da je forum udahnuo svježi zrak konačno. thumbs1

DogZy:
Sad sam pročitao (samo jednom!) "Ideje, prijedlozi i kritike" temu i stvarno sam širom otvorenih očiju čitao što će sljedeće netko napisati. Pun kufer se izdogađao u zadnjih 8 dana, sad se bar sve raščistilo i karte su na stolu, kocke su bačene, kakogod želite. Neću više o tome...

Ono što me fascinira jest koliko se postiglo u zadnjih 8 dana, u 8 dana je napisano 477 postova, a toliko se nije napisalo u čitavom kolovozu + 20 dana Rujna! 15 tema od 21.08., kolovoz + 20 dana Rujna =15 tema! Ogromni porasti posjeta, povratak old-timera, dolazak i novih snaga....Sve što se izdogađalo proteklih dana, a što je pozitivno utjecalo na forum, ne stane u 4 stupca statistike kadt1kažem

Interes mi je totalno pao + imao sam svoje stvari za obavljati. Tek prije koji sat sam vidio obavijest na mailu kako je dobio novo vodstvo i naravno, išao sam vidjeti što je bilo.  No svo proteklo vrijeme sam se nadao kako će se naći solucija da se izađe van iz onog otrova u kojeg je forum bio upao na ovaj ili onaj način.

Iznimno sam sretan ishodom i postignutim, kao što bi svi trebali biti. S radošću pišem kako ću pokušati češće dolaziti na forum i pokušati dati svoj obol forumu čiji sam bio aktivan i produktivan član 95% vremena od 14.11.2011.

Živjeli mi svi, samo pozitiva od mene p1va hug1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju