Autor Tema: DriveClub - CSR Club  (Posjeta: 42233 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luka_C63_AMG

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #105 u: Siječanj 17, 2015, 13:44:06 »







Koji je ovo livrej? Pretražio sam sve designe i nisam ga našao
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline hendrix

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #106 u: Siječanj 17, 2015, 14:36:04 »
To sam ja bio napravio za nas klub, kad dostignemo neki okrugli level, promjenim. Uglavnom mozes ga i sam napravit ;)
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline hendrix

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #107 u: Veljača 12, 2015, 00:00:37 »
Od 16.Prosinca do danas pomakli smo se puni 1 Lvl!

Zato bi volio malo mjenjat. Vidim da puno njih iz kluba ne vozi, i tko se ne javi da vozi i da ce vozit, volio bi onda oslobodit mjesto za neke koji bi htjeli nastupati i donositi nove bodove.
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline radici

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #108 u: Veljača 12, 2015, 00:12:40 »
ja svaki dan odvozim nekaj,al me niste hteli u kluba,pa se sad sam  mučim-došao do 28,a moji članovi,nikad čuo ni vidio,došli do level 20 jedan i to je max za njega,ostali slabiji

ima li to veze,kaj sam osobno došao na 50-i  i sad vozim samo club?
valjda buti neko od tvojih se uskoro smilovao....puno sreće....i km šofe1 p1va

Offline hendrix

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #109 u: Veljača 12, 2015, 12:19:27 »
Pa radi takvih bi i oslobodio mjesto. Jer ne pomaknut se ni jedan level u 2 mj. znaci da je velika vecina prestala igrat. Zato se javite molim vas ko vise ne igra da malo promjenimo, nije to nista lose.

Dakle Thergothon, dr_Primus, Kobayashi, CSR-Montoya, LukaM_110 javite se.
« Zadnja izmjena: Veljača 12, 2015, 12:23:52 od hendrix »
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Luka_C63_AMG

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #110 u: Veljača 12, 2015, 13:20:37 »
Daily driver  šofe1

Tour završen, sad multiplayer i challenge :)

Pa ako se oslobodi mjesto  thumbs1
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline Thergothon

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #111 u: Veljača 12, 2015, 13:29:16 »
Nema potrebe za nasilnim izbacivanjem iz kluba, osim ako netko dobrovoljno želi van.

Kao što sam već napisao, zar je takav problem otvoriti CSR Club 2 i meni javiti da editiram prvi post?

Edit: Ako se već mora, onda izbaci one koji se ne jave u ovu temu tj. ne odgovore na tvoj upit. Jer ako nisu na forumu, a ne igraju više ni igru, nema ih smisla zadržati u klubu.
« Zadnja izmjena: Veljača 12, 2015, 13:37:31 od Thergothon »

Offline hendrix

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #112 u: Veljača 12, 2015, 14:11:42 »
Pa to sam i mislio. Nisam mislio nikog nasilno izbacivat ili ne znam sta. Samo steta da oni sto aktivno igraju pate radi onih koji su iz nekog razloga prestali igrat to je sve. To sam i mislio da se javi tko zeli ostat, tko ne nek bude fer i kaze (uvijek se moze napraviti vlastiti klub ili se prikljucit nekom novom, dakle nije tragedija)  thumbs1
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline LukaM 110

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #113 u: Veljača 12, 2015, 15:42:19 »
Meni se ovo ne sviđa. Svi mi koji smo u klubu, smo unutra zato što smo se tako dogovorili kada je igra izlazila. Od onda su prošla 3 mjeseca i sasvim je normalno da ne vozimo svi više svaki dan. Ja osobno više ne vozim puno jer ima i drugih igara koje želim odigrati (a ni za njih nemam baš vremena). Nitko nije mogao realno očekivati da budemo sad svi samo driveclub igrali. Da se dogovorimo nešto, nekakvo okupljanje online, naravno da bih vozio, ali nemam vremena grindati svaki dan da dižem level klubu. I drugi sigurno imaju obaveza zbog kojih ne voze non-stop.
Koga god da se sad izbaci, on će izgubiti pristup nekim autima i biti ,da se tako izrazim, izbačen iz družine. Ja sam za to da se osnuje CSR klub #2, jer vas se već sada tu javilo dvoje koji bi željeli u klub, a sigurno se može pozvati još ljudi. I još jedna stvar koja mi nikako nije jasna, ako vam se vozi i zabavno vam je, zašto je onda toliki problem voziti i tako podići level drugog kluba.

Offline hendrix

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #114 u: Veljača 12, 2015, 16:13:46 »
Zato jer 10 miliona za 1 level je prakticki nemoguce sam nabit. Da li je to sebicno? Ne znam, a da li je onda sebicno utaborit se imat sve aute i vozit sat vremena u par tjedana? Ja se tu ne mislim svadat ni nis jer mi to apsolutno nis ne znaci. Niti se ja sekiram radi neke igrice tako da me se krivo ne shvati. Ja sam ponudio ovo rjesenje da svi budu zadovoljni. Ako se nekom ne svida nece se nis dirat i to je to. Ja osobno bi volio doc do 50 levela u klubu al vidim da to nece bit tako brzo ovako. A sad, vi kako ocete.  p1va
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Cole™

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #115 u: Veljača 12, 2015, 22:41:23 »
Vi koji vozite se probajte lijepo dogovoriti.
A što se tiče ekipe koja ne vozi i ne misli voziti neka kaže javno tu da prepušta svoje mjesto u klubu nekom drugome.
Dok ekipa koja se misli vratiti igri, a trenutno ne vozi nema kaj izgubiti mjesto u klubu. Zato neka se otvori CSR 2 klub ili kako mu već treba biti ime i stvar je riješena.

Malo je previše od ekipe očekivat "odricanje" (moglo bi i bez navodnika), ako se nekome ne igra ili nema vremena ili ima neki treći razlog.
A misli još igru igrat, vozit online i kasnije pomoć klubu. Zato mali, a veliki savjet zapravo.

Nikoga nemojte silit na nešto, jer je kontraproduktivno. Probajte se dogovorit da nađete neku zlatnu sredinu. :)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline hendrix

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #116 u: Veljača 14, 2015, 17:18:48 »
Evo cisto malo osvjezenje liveryja , posto je onaj stari vec dosadio malo  thumbs1







Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Thergothon

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #117 u: Veljača 28, 2015, 23:46:57 »
Izbaci me van iz kluba, ne vozim ga i sumnjam da ću ga više aktivno voziti, pogotovo dok dođe pCARS.
Odlična mi je igra, ali je prisutan klasičan sindrom arkada koji me uvijek zahvati. Fenomenalno je dok traje, ali nažalost ne može dugoročno zadovoljiti moje vozačke potrebe.

Offline hendrix

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #118 u: Ožujak 16, 2015, 03:03:41 »
Level 43 smo, na pragu 44.

Vrijeme je za novi livery. Grb sam maknuo pošto je jednostavno prevelik i ružan na autu. Odlučio sam se za sportski i decentan izgled, bijele-tamno sive-crno-crvene kombinacije. Idemo dalje sm1jeh  šofe1







Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Cole™

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #119 u: Ožujak 16, 2015, 05:27:08 »
Dobro izgleda. :)
Nego jel snimaš ti šta video materijala?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB