Autor Tema: DriveClub - CSR Club  (Posjeta: 42132 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

DriveClub - CSR Club
« u: Listopad 01, 2014, 02:56:21 »


Dobar dio igre je fokusiran na (kao što samo ime kaže) klubove i međusobna nadmetanja i rivalstva.
Izlazak se bliži pa je red da se i CSR ekipa organizira i osnuje svoj vlastiti klub. Jedan klub može imati maksimalno 6 članova.

Svi ljudi dobre volje koji misle nabaviti igru su dobrodošli, samo ostavite dolje komentar ako želite postati član kluba.
I naknadno po mogućnosti ostavite svoj PSN ID u ovoj temi: PSN ID lista CSR korisnika

DriveClub tema je predviđena za opće dojmove, a ova bi trebala biti orijentirana više na online dio, dogovore u vezi okupljnja na stazi, komentiranje zajedničkih utrka i postignuća te svega što klupska "odgovornost" povlači za sobom. Nadam se ugodnom druženju  šofe1

Prema potrebi će prvi post redovito biti updejtan.

ČLANOVI:PSN ID:
                                         
Thergothon      Thergothon   
hendrix     Roni-HR   
Montoya      CSR-Montoya   
LukaM 110      LukaM_110   
buby0706      Kobayyashi   
dr_Primus      dr_Primus   

Grb CSR Club



Livery CSR Club



« Zadnja izmjena: Listopad 27, 2014, 18:29:13 od Thergothon »

Offline hendrix

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #1 u: Listopad 01, 2014, 10:14:12 »
Mozes mene ukljucit  sm1jeh igra je prednarucena. Samo imam mali problem interneta tako da ne znam dali cu otpocetka moc normalno bit u klubu. Al evo nudim se i oko potencijalnih grbova i livreja kad vidimo kako ce izgledat  šofe1
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Deadwalker

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #2 u: Listopad 01, 2014, 10:20:16 »
Rekao već u Driveclub topicu, uzimam prvi dan tak da klub svakako :)
PSN ID: amalenica

Offline Thergothon

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #3 u: Listopad 01, 2014, 12:17:46 »
Al evo nudim se i oko potencijalnih grbova i livreja kad vidimo kako ce izgledat  šofe1

Odlično, treba nam netko sa smislom i voljom za takve stvari  thumbs1

Kasnije ću updejtati listu članova...

Offline hendrix

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #4 u: Listopad 01, 2014, 12:21:44 »
Nažalost Br.1 na tom polju je Forza. Sanjam o tome da netko drugi uvede isto taj način customizacije. Nažalost,mislim da će driveclub imat neke osnovne ružne kombinacije s mogućnošću mjenjanja boja samo. Vidim da se aute neće moći niti uređivat niti ništa. Al dobro,pričekajmo pa vidimo  sm1jeh
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Thergothon

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #5 u: Listopad 02, 2014, 12:45:15 »
Dodani ste na listu, ako ima još zainteresiranih, a nadam se da ima - javite se u ovoj temi.

U vezi customizacije - nadam se da se barem može kvalitetno kreirati neki karakterističan emblem za klub. Dugine boje i slične kombinacije koje su prikazane ne mislim stavljati na auto  cer1njo

I još prije je potvrđeno da nema tuninga koji bi utjecao na performanse ili izgled.

Offline hendrix

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #6 u: Listopad 02, 2014, 12:56:08 »
Ja nebi uopće ni pretjerivao s tim livrejima. Ne sviđaju mi se ovako išrani auti ko šta prikazuju. Ja bi onako neke decente trake eventualno i neki lijepi mali emblem u kutu. Dovoljno da bude prepoznatljivo a da ne ''zasere'' cijeli auto  ;D
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Thergothon

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #7 u: Listopad 02, 2014, 13:00:29 »
Slažem se.
Ili da je editor napredniji, onda bi se dalo razmisliti i o rekreaciji nekog trkaćeg livreja, ali to će očito još neko vrijeme biti rezervirano samo za Forza serijal.

Nebitno, samo da je igra zabavna i da ima ekipe za online  sm1jeh

Offline ManTheRamparts

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #8 u: Listopad 02, 2014, 13:01:44 »
Postajte obavezno u Photomode temu dizajn da i ostali vidimo. sm1jeh

Offline LukaM 110

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #9 u: Listopad 02, 2014, 15:19:32 »
I mene u klub dodajte. Igru nabavim tokom 1. tjedna.

Offline hendrix

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #10 u: Listopad 02, 2014, 15:22:11 »
Ma dogovorit cemo se za livreje. Prvo treba vidjet koje su opcije.

Ajde super. Mozda stvarno ovo bude zanimljivo. Polako se skupljamo.  ;D  p1va šofe1
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline LukaM 110

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #11 u: Listopad 02, 2014, 15:26:04 »
Bum se i ja malo dizajnom auta poigral, u forzi me to jako zabavljalo pa se nadam da bude i tu pristojnih opcija.

Offline hendrix

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #12 u: Listopad 07, 2014, 14:13:19 »
Ajmo neki prijedlozi za ime, boju, emblem..

Ja bih ovako (govoreci napamet jer igru jos nema, prednarucena je ali tek negdje u petak ocekujem da cu je igrat radi nekih razloga)

Osobno za ime bih volio CSR Team, CSR Motorsport, ili CSR Racing. Tako neke kratke a upecatljive sa sportskim stihom.

Za embleme sad ne znam i tesko mi je govorit za boju ali osobno ne volim sarat aute i volio bih kad bi svatko imao svoju boju auta koju pozeli a da imamo jednu decentnu racing traku sa strane automobila nize dolje, sa emblemom na kraju te trake (kod straznjih vrata). Znaci da se vidi i da se zna sto je a da opet ne zakenja cijeli auto. Ako se odlucimo za brojeve da su oni na sredini vrata to mi je recimo fora.

Ovo sve govorim napamet, al to su evo neke moje ideje.  p1va
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline LukaM 110

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #13 u: Listopad 07, 2014, 14:35:30 »
Ajmo neki prijedlozi za ime, boju, emblem..

Ja bih ovako (govoreci napamet jer igru jos nema, prednarucena je ali tek negdje u petak ocekujem da cu je igrat radi nekih razloga)

Osobno za ime bih volio CSR Team, CSR Motorsport, ili CSR Racing. Tako neke kratke a upecatljive sa sportskim stihom.

Za embleme sad ne znam i tesko mi je govorit za boju ali osobno ne volim sarat aute i volio bih kad bi svatko imao svoju boju auta koju pozeli a da imamo jednu decentnu racing traku sa strane automobila nize dolje, sa emblemom na kraju te trake (kod straznjih vrata). Znaci da se vidi i da se zna sto je a da opet ne zakenja cijeli auto. Ako se odlucimo za brojeve da su oni na sredini vrata to mi je recimo fora.

Ovo sve govorim napamet, al to su evo neke moje ideje.  p1va

U globalu se slažem, mislil sam si da bi bilo zgodno za boje kombinirati bijelu, naranđastu i tamno sivu jer idu fino skupa, a to su i boje foruma. Možemo imati i svako svoju boju, ali onda mora emblem biti jednobojan i jednostavan inače bude ponekad dosta odskakal od samog auta.
Jedna glupost (ovisno kak se uzme) je to da levelanjem otključavaš elemente za embleme pa nemreš na početku složiti ono kaj želiš.

Offline buby0706

Odg: DriveClub - CSR Club
« Odgovori #14 u: Listopad 07, 2014, 14:55:28 »
PSN ID:   Kobayyashi ....  kadt1kažem

Igra mi stiže u petak ujutro...