Autor Tema: Najgore vožnje u neracing igrama?  (Posjeta: 9986 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Najgore vožnje u neracing igrama?
« Odgovori #15 u: Listopad 23, 2014, 17:06:15 »
Najgora stvar je što je igra zapravo odlična bila, prava mala revolucija u serijalu, a vidim da ne razmišljam jedini tako: http://www.metacritic.com/game/playstation-2/tony-hawks-underground

Skejtanje je i dalje ostalo fenomenalno uz brdo novih poteza i mogućnosti, a isto tako u ono vrijeme nije bilo puno sandbox naslova kao danas i ta sloboda u različitim gradovima kao i mogućnost vožnje i hodanja bez skejta je bio dodatan plus, koliko god to danas smiješno i glupo izgledalo.
« Zadnja izmjena: Listopad 23, 2014, 17:31:20 od Thergothon »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najgore vožnje u neracing igrama?
« Odgovori #16 u: Listopad 23, 2014, 18:11:19 »
A dobro i jedan frend fan Tonya je rekao da mu je Underworld bio zakon. Meni je bio nekako odbojan sa svim tim sivim tonovima i ne znam, općenitim izgledom. Ružno mi je izgledao, a bilo je i još nešto, ne sjećam se što, no zbog čega ga nisam zaigrao niti sam više ikada bilo koji THPS poslije igrao  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Najgore vožnje u neracing igrama?
« Odgovori #17 u: Prosinac 28, 2017, 16:58:24 »
@gamelaker

Baš se sjetio danas ove teme kada si spomenuo Sleeping Dogs. Ma možeš ti sebe tješit koliko god, ali igra ima očajan vozni model. Doslovce jedva probavljiv. Kada se sjetim kada su racing igre neke 97-e godine imale bolji vozni model, onda si tek pojmim koji je ovo očaj. Ja bi igru odigrao po drugi put već stoput, ali uvijek se sjetim tog voznog modela, i sam kažem sebi nema jebene šanse. Dobio sam Watch_Dogs, koji mi je kao i Sleeping Dogs, jebena igra pa mi se nikak neda naterat glumit da je probavljivo, kad mi nije...

A u istom trenu Mafia II mi pruža gotovo simulacijsku vožnju...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline bartul_9

Odg: Najgore vožnje u neracing igrama?
« Odgovori #18 u: Prosinac 28, 2017, 17:07:36 »
Ma je uzasan, al mi je u sjecanju ostao puno bolji nego u Watch Dogs. Meni je skroz ok zato sta mi je ostatak igre vrhunski, a onda mogu probavit tako los vozni model.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Cole™

Odg: Najgore vožnje u neracing igrama?
« Odgovori #19 u: Prosinac 28, 2017, 17:09:48 »
W_D je imao kolko tolko dobar vozni model šlepera, kamiona te SUV-ova i džipova, u Sleeping Dogsu je sve kriminal bilo.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline gamelaker

Odg: Najgore vožnje u neracing igrama?
« Odgovori #20 u: Prosinac 28, 2017, 17:28:29 »
@gamelaker

Baš se sjetio danas ove teme kada si spomenuo Sleeping Dogs. Ma možeš ti sebe tješit koliko god, ali igra ima očajan vozni model. Doslovce jedva probavljiv. Kada se sjetim kada su racing igre neke 97-e godine imale bolji vozni model, onda si tek pojmim koji je ovo očaj. Ja bi igru odigrao po drugi put već stoput, ali uvijek se sjetim tog voznog modela, i sam kažem sebi nema jebene šanse. Dobio sam Watch_Dogs, koji mi je kao i Sleeping Dogs, jebena igra pa mi se nikak neda naterat glumit da je probavljivo, kad mi nije...

A u istom trenu Mafia II mi pruža gotovo simulacijsku vožnju...

Ne tješim se. Vozni model je apsolutno loš. Skretanje je užasno, auto doslovce u jednoj sekudni ide do max brzine i natrag, nema osjećaja težine automobila...  No kako sam ovih dana čitao dosta recenzija/dojmova po raznim forumima, dobio sam osjećaj da se igri previše zamjera taj mrtvi vozni model (doslovno ne postoji osoba koja ga nije spomenula), dok s druge strane u igrama kao npr. Saints Row se ne spominje/zamjera toliko. A po meni je jednako loš, ako ne i gori.

Zato sam i napisao da su me GTA i Mafia razmazile po tom pitanju (Gta 4 i Mafia 2 jel, nastavke još nisam igrao). Al' ako imaš želju opet zaigrat pse koji spavaju ne daj da te odbija vozni model, ono izbjegavaj vozit koliko je god moguće (koristi taxi) i gg. Jer ostali segmenti igre su vrh.  kava1