Autor Tema: Televizori  (Posjeta: 58553 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Televizori
« Odgovori #210 u: Rujan 05, 2019, 23:12:32 »
Netflix je smeće u globalu. HBO GO je bolji.

I mislim da su svi mislili u smislu tv program. Kaj bum gledal na HRT-u, lud zbunjen normalan? cer1njo

Offline Luckyluke

Odg: Televizori
« Odgovori #211 u: Rujan 05, 2019, 23:49:25 »
Kakav Netflix, teško smeće. Bar ova usluga na našem području. Samo dobri stari torrenti.

Ja tv slabije gledam, ali ne mogu reći uopće. Osim utakmica, HRT često ima odlične dokmentarce, nađu se i ovi klasični manje popularni filmovi (Kurosawa, Tarkowski), tu i tamo bacim oko na Crno-bijeli svijet iako mi je serija tak tak. Osim tog imam plaćenu IPTV listu 800 kanala koju preko wifija gledam na TV-u pa idu redovito utakmice lige petice, LP, tenis itd. Tak da nisam zanemarivo vrijeme pred tv-om, osim ak ne računamo ove zemaljske kanale.

Offline radici

Odg: Televizori
« Odgovori #212 u: Prosinac 25, 2019, 23:47:17 »
da nema tko slučajno  ovaj tv
LED TV SAMSUNG 50RU7172, 50" (127cm), Ultra HD (4K), Smart TV, PQI 1400, HDR10+, DVB T2/C/S2/HEVC (H.265)

povoljna cijena,a neznam kakav je s ps4,jer pročitah na nekoj recenziji,da u biti nema hdr,mada piše hdr 10+
u biti da  je slab
 hdr

e ,sad,samo nejte reć kolko para ,tolko mjuze
mozda ima tko na forumu,pa iz prve  ruke vjerujem više nego stručnim izvještajima
fala,bok p1va

Offline radici

Odg: Televizori
« Odgovori #213 u: Prosinac 26, 2019, 00:02:24 »
c0bra123
kak si tizadovoljan sa svojim tv-kupio si  sony,koji ono? model

Offline radici

Odg: Televizori
« Odgovori #214 u: Prosinac 26, 2019, 00:18:13 »

Offline Iceman

Odg: Televizori
« Odgovori #215 u: Travanj 02, 2020, 22:59:46 »
Znaci kupujem tv i trenutno se dvoumim između 43" vs 50"
Dakle dva modela 43UM7500PLA vs 50UM7500PLA.
Razmak od sofe do tv-a je negsje 2 i pol metra.
Svrha Netflix i PS4 PRO.
Kakvi savjeti, na sto paziti?
Nisam mislio dati vise od 300 funti, ali bih rastegnuo do 400 ako se stvarno isplati

Offline speedy56

Odg: Televizori
« Odgovori #216 u: Travanj 04, 2020, 11:48:22 »
Prvo i osnovno pravilo - nikad dosta konja, i nikad dosta inča (ovo ne vrijedi samo u ovom slučaju!)

Mi smo isto prvo pikirali 43" jer bi nam trebao "komforno" stati na zid (potkrovni stan, grede, kosina krova itd...), međutim naišel sam na Samsungovu zvjerku od 49" s dosta tankim rubovima pa smo uspjeli njega ugurati (ono, s jedno 2.5cm lufta  ;D).
Ugl, nakon 5 dana se naviknes na tu veću dijagonalu, nije problem. Jedini problem ti je kaj onda počne računati kolko veći ti bude idući mogel biti... Tak da kupuj najveći tv kaj ti stane na zid!
Sve je to danas 4k, možeš ga gledati s pola metra baš da trebaš (kaj veća reza, to ga bliže možeš komforno gledati). S obzirom da govoriš o ps4 i netflixu, kvaliteta slike contenta ti nije pod upitnikom i to te opće ne mora mučiti.

Ono kaj bi te po meni trebalo mučiti je vrsta panela (va/ips). Imaš na Hdteleviziji.hr dosta tekstova o tome gdje lik objašnjava koji je pogodniji za kakve uvjete gledanja. Sjećam se da sam to dosta čital kad sam kupoval i da mi je to bil praktički glavni uvjet priliko kupnje. Ugl, ak hoćeš uzeti neki best buy, progutaj taj portal.

+ pogledaj obavezno na netu kolki backlight bleed ima televizor koji pikiraš. Mi smo prije ovog samsung led-a imali plazmu (isto njihovu) i mogu ti reći da me šokirala razlika u kvaliteti crne (kod plazme je crna=crna, tu ipak nije, kolko god led tv bio kvalitetan, nikad nije to to).

I za kraj, pravilo koje vrijedi i kod ostalih uređaja - obavezno 5god garancije! Ja nisam niti gledao telkače s manje od 5god garancije, kakve god specke bile i kakva god cijena bila.
Znaju dućan imati promocije svako malo di na televizore koji inače imaju npr 2god daju 5god (tak sam ja s ovim samsungom dobil), poprati malo to.