Off-topic > Tehnički kutak

Windows 10

<< < (2/66) > >>

Iceman:
Windows 7 mi je predobar da bih se maknuo sa njega.
Sve ovo Cole što si stavio da će biti (ili se vraća) u novom Windows-u meni ništa ne znači. Od toga ništa ne koristim. Meni računalo služi za Internet, korištenje Office paketa, multimedija i igre.
Zanimaju me samo performanse i zauzeće na HDD ili SSD. Bolje performanse i nekoliko GB lakši Windows me može natjerati na promjenu. Kažu da bi Directx 12 mogao donjeti poboljšanje u performansama do 50% u igrama. Živi bili pa vidjeli.
Dok ne kupim novu konfg (a ova trenutna je stara 5+ godina) neću ni razmišljati o prelasku na novi Windows.

Kole:

--- Citat: the_prodigy - Listopad 05, 2014, 11:43:00 ---Kako je sa driverima? Jel pasu oni od Win 8.1?

--- Kraj citata ---

Večina radi, samo neda da instalaš drivere za grafu, pa moraš ručno prekodevice managera ali to je čas posla. I avast ne želi. Sve ostalo što sam instalirao, paše :D

Iceman:
Windows 10 for Phones - YouTube

Iako se radi o Windows Phone-u, ovo mi je ipak najprikladnija tema.

ManTheRamparts:
Microsoft will allow pirates free upgrades to Windows 10 &bull; Eurogamer.net

Luckyluke:
Jako zanimljivo, ali unatoč tome sumnjam da ću ubrzo preći sa sedmice. Ovi svi novi mi se čine prekomplicirani, a ne nude ništa revolucionarno da bi morao preći. Ovo za DX12 će se još načekati tako da mi stvarno nije sila. Inače  thumbs1 za Microsoft.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju