Autor Tema: Barclays Premier League  (Posjeta: 46901 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luckyluke

Odg: Barclays Premier League
« Odgovori #135 u: Svibanj 13, 2019, 17:45:18 »
Kaj tebe točno jebe ? Niko ti ne brani da navijaš za koga hoćeš, samo sam rekao svoje mišljenje. A "moj" mjerač su činjenice i statistike, ništa drugo. Tebi očito idu na kurac svi koji razmišljaju drugačije od tebe. Čim napišeš nešto loše o recimo Avengersima, odmah si idiot, budala, neznalica, diletant, dijete itd. Po tebi bi se samo pozitiva trebala pisat i ništa drugo. E jbg, postoje ljudi koji ne razmišljaju ko ti i nauči uvažavat njihovo mišljenje.

Offline Cole™

Odg: Barclays Premier League
« Odgovori #136 u: Svibanj 13, 2019, 17:46:40 »
Uvažavam tuđa mišljenja i svakakve karaktere, al kad mi netko prosipa bedastoće pod pamet mi ide na jetra.  thumbs1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Barclays Premier League
« Odgovori #137 u: Svibanj 13, 2019, 20:34:43 »
Statistika je majka svih zajeba. Statističari uspoređuju LeBrona sa Jordanom, i kolko god LeBron bio najigrac generacije. Nije do koljena MJu.

Offline Cole™

Odg: Barclays Premier League
« Odgovori #138 u: Srpanj 26, 2019, 15:40:34 »
Plan je s dva frenda ić 15.1 na Anfield na tekmu, nezz sad točno kad je i ko igra i šta, to ova dvojica sve gledaju, no @blowfish jel ima još ko da bi išao. Ono što nas zanima, kak nabavit/tj. kupit kartu?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline blowfish

Odg: Barclays Premier League
« Odgovori #139 u: Srpanj 30, 2019, 07:30:54 »
Kartu možeš kupit isključivo preko udruge navijača. Dakle moraš se učlanit u OLSC Hrvatska (50 Kn godišnje) i kupit internacionalni membership od kluba (Ovisno koji paket uzmeš, cca 300 Kn godišnje)

Sama karta je oko 450 kn.

Nakon toga naša udruga dobiva ponudu za par tekmi, od kojih možemo odabrat mislim 3 tekme u prvom i 3 u drugom dijelu sezone. Dobit ćeš mail kad bude se 'glasalo' ako već nije.

I onda se isto tako preko maila prijavljuješ, po principu tko prvi njegova djevojka :)

Ja ne znam još kaj ću ove godine. Mislio sam možda sa curom u Dublin pa od tamo otić, ali to tamo negdje na proljeće (dok će se slavit naslov  ;D)
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Luckyluke

Odg: Barclays Premier League
« Odgovori #140 u: Kolovoz 09, 2019, 18:14:07 »
Danas nova sezona počinje i jedva čekam vidit kako će to izgledat s brojnim pojačanjima koje su klubovi doveli. Gotovo svi su kupovali osim Chelsea i Liverpoola. Najviše me zanima Arsenal koji izgleda ozbiljno cilja na velike stvari. Konačno da i oni odrješe kesu. City i Tottenham popunili neke rupe u momčadi, United pojačao obranu, ali mislim da to neće bit dosta. Čak i ovi klubovi izvan top 6 su dobra pojačanja doveli (Everton, Wolverhampton). Uglavnom, očekuje nas zanimljiva sezona :)

Offline c0bra123

Odg: Barclays Premier League
« Odgovori #141 u: Kolovoz 10, 2019, 12:32:49 »
Nisam gledao prvo poluvrijeme od Liverpoola ali sam drugo gledao i uživao. Fuck, kako je dobra tekma bila. Šprdali se igrači sa Norwich-om.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline c0bra123

Odg: Barclays Premier League
« Odgovori #142 u: Kolovoz 10, 2019, 15:04:50 »
Prvi put VAR korišten u Premiershipu. City umjesto 3-0, sad ima ponovo prednost od 2-0.

No činilo mi se da nije zaleđe.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

update:

City promasi penal mora se ponovit penal jer je igrač West Ham-a, usao u šesnaesterac prije izvođenja penala.

E ponovi se penal i opet ista situacija igrač West Ham-a uleti prije izbođenja ali City zabije gol i ne ponavlja se penal. Kako ? kava1
« Zadnja izmjena: Kolovoz 10, 2019, 15:24:44 od c0bra123 »

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Luckyluke

Odg: Barclays Premier League
« Odgovori #143 u: Kolovoz 10, 2019, 15:25:05 »
City umjesto 3-0, sad ima ponovo prednost od 2-0.
A sad imaju 5-0  shy1 Pepov stroj nastavlja nemilosrdno mljeti. Mislim da opet osvajaju, ovaj put bez manje drame.

Offline Praetorian

Odg: Barclays Premier League
« Odgovori #144 u: Kolovoz 10, 2019, 16:36:08 »
 cer1njo
umjetniji klub od nives celzijus

Offline Luckyluke

Odg: Barclays Premier League
« Odgovori #145 u: Kolovoz 10, 2019, 16:59:18 »
Tek prvo kolo, a već krenulo kmečanje  cer1njo Govoriš o plastici, a City stariji klub od Liverpoola (osnovan 1880.), a imaju i ponešto trofeja. Sve možeš na internetu pogledat. Postoje klubovi u koje se ulaže i ne ulaže, pa prema tome dolaze i rezultati. Svi nešto udaraju City i PSG da su potrošili, a jadan Liverpol nije funte potrošio. U prvih 11 sve igrači iz omladinskog pogona  cer1njo Kad Liverpool baci 75 milja na stopera onda ti to nije plastika kava1

Offline blowfish

Odg: Barclays Premier League
« Odgovori #146 u: Kolovoz 12, 2019, 09:37:11 »
Tek prvo kolo, a već krenulo kmečanje  cer1njo Govoriš o plastici, a City stariji klub od Liverpoola (osnovan 1880.), a imaju i ponešto trofeja. Sve možeš na internetu pogledat. Postoje klubovi u koje se ulaže i ne ulaže, pa prema tome dolaze i rezultati. Svi nešto udaraju City i PSG da su potrošili, a jadan Liverpol nije funte potrošio. U prvih 11 sve igrači iz omladinskog pogona  cer1njo Kad Liverpool baci 75 milja na stopera onda ti to nije plastika kava1

Nemam ništa protiv Cityja i trošenja, razumijem da je to smjer u kojem nogomet ide i nema tu mjesta sentimentu. Mislim da će ove godine osvojit bez prevelikih problema, Liverpoolovi navijači bi trebali prihvatit realnost i ne očekivat opet borbu za naslov. Mene top 3 ove godine zadovoljava.

No jedna druga stvar me nervira, a to je kad neupućeni novinari pišu (a ovce od čitatelja vjeruju) koliko je tko potrošio. Da možemo normalno pričat o tome, predlažem da proguglaš pojam "Net spend" koji je kod Liverpoola pod Kloppom tek nekih 80 milijuna, a u godinama prije je definitivno bio još manji. Poanta je to što Liverpool, da bi doveo jednog Van Dijka za 75 milja ili Alissona za 60 milja, mora prodat Coutinha za 140 milja. Prije toga je morao prodat Sterlinga, prije toga Suareza, Torresa ili Owena.

Liverpool je kupio Coutinha za 10, Suareza za 25, a Sterlinga za kikiriki. Od njih su napravili igrače svjetske klase, zaradili deseterostruko i time namaknuli lovu za ostala "skupa" pojačanja. Odlično poslovanje, sponzorski ugovori i marketing nisu ni približno usporedivi sa čistim kešom od nafte kojeg troše City i PSG. Oni ne moraju prodavat najbolje igrače da bi kupili nekog tamo Rodrija za 70 milja eura.

Da si ikad otvorio financijske izvještaje Cityja i Liverpoola, pogledao sponzorske ugovore i poslovanje oba kluba, znao bi odakle kojem od njih lova, te da je Liverpool financijski i dalje miljama iza Cityja. Ali ne, Index je napisao da je VVD koštao 75 milja pa eto, isti kurac valjda. O plaćama, bonusima, amortizaciji i svim ostalim troškovima ne treba ni govorit.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Luckyluke

Odg: Barclays Premier League
« Odgovori #147 u: Kolovoz 12, 2019, 11:26:22 »
Bravo. Realan komentar i dobro pojašnjeno. Jasno mi je da je City u određenoj prednosti pred ostalima, ali došlo je takvo vrijeme gdje svi jači klubovi raspolažu s budžetom od par stotina milijuna eura za pojačanja, i da bi bili konkurentni za trofeje moraju trošit inače će past u prosjek kao Milan. Pa prema tome glupo je pričat o nekim "plastikama" kad se svi jednako ponašaju, a niti ne postoji više igrač koji igra srcem za svoj klub, nego trči odma tamo tko će mu ponudit veću plaću i bolji ugovor.

Što se tiče prognoza, predviđam City prvi, Liverpool drugi, a za 3. i 4. mjesto će se borit Arsenal, Utd i Tottenham. Chelsea zbog svoje situacije s transferima, nažalost zadnji među njima. Liverpool je naučio konačno pobjeđivat male utakmice zbog kojih je prosipao bodove narednih godina, ali razlog zašto nisu uzeli PL prošle godine je manje bodova u velikim derbijima, dok je City izgubio samo od Chelsea i remizirao s Liverpoolom u velikim okršajima. A ove sezone će im pogotovo bit teže u velikim utakmicama s obzirom da su se svi osim Chelsea pojačali, dok oni (neshvatljivo) nisu doveli nikoga. Da ne govorim o dosta tankoj klupi. Sad nakon povrede Allisona, neka još neko otiđe na pauzu od mjesec dana i bit će velikih problema. Sviđa mi se jučer Utd kako je igrao, iako po meni nerealno visok rezultat, Maguire i Wan Bissaka su se pokazali kao ključna pojačanja i popravili tu katastrofalnu obranu. Arsenal i Tottenham još nisu odigrali u najjačem sastavu pa za njih još ništa sigurno ne mogu reći.

Offline Cole™

Odg: Barclays Premier League
« Odgovori #148 u: Kolovoz 12, 2019, 15:39:39 »
Nemam ništa protiv Cityja i trošenja, razumijem da je to smjer u kojem nogomet ide i nema tu mjesta sentimentu. Mislim da će ove godine osvojit bez prevelikih problema, Liverpoolovi navijači bi trebali prihvatit realnost i ne očekivat opet borbu za naslov. Mene top 3 ove godine zadovoljava.

No jedna druga stvar me nervira, a to je kad neupućeni novinari pišu (a ovce od čitatelja vjeruju) koliko je tko potrošio. Da možemo normalno pričat o tome, predlažem da proguglaš pojam "Net spend" koji je kod Liverpoola pod Kloppom tek nekih 80 milijuna, a u godinama prije je definitivno bio još manji. Poanta je to što Liverpool, da bi doveo jednog Van Dijka za 75 milja ili Alissona za 60 milja, mora prodat Coutinha za 140 milja. Prije toga je morao prodat Sterlinga, prije toga Suareza, Torresa ili Owena.

Liverpool je kupio Coutinha za 10, Suareza za 25, a Sterlinga za kikiriki. Od njih su napravili igrače svjetske klase, zaradili deseterostruko i time namaknuli lovu za ostala "skupa" pojačanja. Odlično poslovanje, sponzorski ugovori i marketing nisu ni približno usporedivi sa čistim kešom od nafte kojeg troše City i PSG. Oni ne moraju prodavat najbolje igrače da bi kupili nekog tamo Rodrija za 70 milja eura.

Da si ikad otvorio financijske izvještaje Cityja i Liverpoola, pogledao sponzorske ugovore i poslovanje oba kluba, znao bi odakle kojem od njih lova, te da je Liverpool financijski i dalje miljama iza Cityja. Ali ne, Index je napisao da je VVD koštao 75 milja pa eto, isti kurac valjda. O plaćama, bonusima, amortizaciji i svim ostalim troškovima ne treba ni govorit.

Vrhunski post.  thumbs1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Barclays Premier League
« Odgovori #149 u: Listopad 05, 2019, 17:58:44 »
Kako sam protrnuo radi Liverpoola, nisam mogao vjerovat da će biti x i onda nam Leicester u 94. minuti pokloni penal! 
Uf kakva pobjeda. Odlična utakmica Lovrena. 8 od 8; svaka čast. Ovako će se dobiti prvenstvo, upravo ovakvim utakmicama!
Kako mi je drago da se Klopp i Liverpool oslanjaju na Milnera u ovakvim situacijama...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB