Autor Tema: Reboot Infogamer  (Posjeta: 5201 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Reboot Infogamer
« u: Studeni 16, 2014, 23:33:06 »
Neka ovo bude službena tema za Reboot Infogamer sajam, da se ne otvara za svaku godinu.
Jel bio tko sa foruma?

Osobno bio sam dosta zaposlen tamo, iako nisam radio.
Ali obavio sam nekakve razgovore sa puno ljudi koji su zaposleni tamo, pa budite sigurni da će se nešto dobro i organizirati u racing smislu.
Za CSR je naravno to jako bitno, jer je njegova promocija ujedno i uvijet da se neke stvari malo bolje pokrenu.

Osobno osjetio sam puno bolju organizaciju i puno posjećeniji sajam nego prošle godine.
Fino su se raširili i bilo je mnogo toga za vidjet. Jako je lijepo bilo vidjet koliko mladih i općenito ljudi posjetilo sajam.
Mislim da se zaključno s današnjim danom brojka posjetitelja za sami Infogamer vrti oko 20 tisuća, što je WOW.

Jedina primjedba ide na račun organizacije igranja. Nekad se čeka između 20-50 minuta na igranje, a kada se dođe na red, za nekog vrijedi igranje 40 minuta, a kod drugih 5 minuta.
Što je naravno nevjerovatan nesrazmjer i to je bilo baš tragikomično. No ajde, valjda će se ljudi naučiti do sljedeće godine.
Bilo je stvarno brdo toga za vidjet i dosta sam impresioniran na kojoj je to razini sve.

Velika mi je čast i zadovoljstvo vidjet kojom su kvalitetom rasturili Gamepiresi sa svojim Gus Guzzlersima.
Ljudi su se fenomenalno potrudili. Tako da su imali mislim jedno 10 playseat sjedalica sa G27-icama uz poneki mislim DFGT, te u savršenim uvjetima dali na isprobavanje svoj ponos.
Jako sam sretan da Zagreb i Hrvatska ima tako jak i ugledan sajam poput Infogamera i svaka čast svima na organizaciji.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Reboot Infogamer
« Odgovori #1 u: Studeni 16, 2014, 23:37:29 »
Čak sam razmišljal da skoknem do ZG-a pogledati, ali sam odustal ipak.

Drago mi je da su pozitivni dojmovi i da je dobra posjećenost. thumbs1

Offline Cole™

Odg: Reboot Infogamer
« Odgovori #2 u: Studeni 16, 2014, 23:55:37 »
Trebal si, da se zgubit pola dana ziher unutra.
Bila je jedna promjena vezano za karte, koja je za organizatore i priljev novaca dobra, no za ljude nije...
Naime, prošle godine si s jednom kartom od 30 kn mogao triput izać i uć, a ove godine je bio jedan ulaz, jedan izlaz.

No prošle godine se brutalno manipuliralo s tim, tako da sam ja prošle godine i prodao za manju lovu kartu što sam jednom izašao.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Reboot Infogamer
« Odgovori #3 u: Studeni 17, 2014, 00:19:49 »
Žao mi je što nisam otišao. Bemti kolokvije ;D jaad

Bravo Cole što si se potrudio za naš forum thumbs1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: Reboot Infogamer
« Odgovori #4 u: Studeni 17, 2014, 08:32:11 »
Ja sam bio, doduše zadnji dan u 1800h. Iskreno nisam impresioniran. Prvi mi je put na infogameru. MOžda bi bilo drugačije da sam bio neki drugi dan i bio solo a ne sa ženom  cer1njo
Cole ovo kaj kažeš za igranje. To me živcira. Dojde hrpe klinaca tam i cijeli dan se rotiraju i ne miču iz onih vreća. Probao sam igrati Starpoin Gemini2. I to je sve kaj sam probao  cer1njo

Probao sam Oculus i skoro sam se onesvjestio  fpalm1 cer1njo

Za GasGuzzlerse svaka čast i igra stvarno izgleda fenomenalno hug1

Malo pogledao periferiju i kompove i to je to.. Malo sam drugačije to zamišljao, ali svejedno mi izgleda i tak mi se čini. Jedino to zbog "djece" tamo kaj se gnijezde pa čovjek ima osjećaj da ne bu nikad došao na red.

Offline Punisher

Odg: Reboot Infogamer
« Odgovori #5 u: Studeni 17, 2014, 09:49:48 »
Planirao ici, al na kraju proveo vikend u Puli s dragom, al drago mi je da je sajam napredovao u usporedbi s proslom godinom i to moze samo na bolje. Nadam se da bu nagodinu opet zanimljivo. Frendica mi je bila cosplayat Nightingale iz Skyrima a i vidio sam da je bilo dosta kostimiranih, u svakom slucaju dobra zabava je bila kolko vidim i to je super.

Offline Wulf

Odg: Reboot Infogamer
« Odgovori #6 u: Studeni 17, 2014, 13:40:19 »
Ja vidio njih par is AC, ali mislim da je bio blackflag jer je bio kao gusar obučen i to stvarno dobro je napravljen kostim.
Iznenadio sam se kad se moja draga okrenula i kaže "eeeeej Assassins Creed!" w00t w00t ;D

Offline Punisher

Odg: Reboot Infogamer
« Odgovori #7 u: Studeni 17, 2014, 13:59:33 »
Ti ubisoftovi su official, kao i prosle godine, znaci sa ubisoftovim kostimom, moja frendica je sama radila svoj kostim.

Offline Zsadist

Odg: Reboot Infogamer
« Odgovori #8 u: Studeni 17, 2014, 14:21:58 »
Bio i isto kao i Wulf nisam nešto impresioniran ostao..sve mi to vise ličilo kao sajam za djecu.Očekivao sam vidjet nešto novog u svijetu informatike al po meni se sve svodilo na igre za dječicu.Osim oculusa naočala i nije bilo nekog predstavljanja tehnike.O redovima za igranje neču ni pričat jer neke ljude se nije moglo maknut da bi i isprobao neke stvari..al bilo i pozitivnih djelova poput dijela sa playseat i g27 koji je bio vrhunski napravljen, ona crna karambola od auta je izgledala mrak...samo čekao da vin diesel iskoci iz nje..hahaha..i dio sa starim konzolama je bio dobar,vrati se čovjek malo u mladost..al sve u svemu neka ocjena sajma bi bila 3. Možda sam očekivao previše.. p1va
CPU: Intel i5 4690k 3,50 GHz | MB: MSI Z97 Gaming 5 | GPU: ASUS ROG STRIX GTX 1070
| RAM: DDR3 16GB (4x4GB) HYPER X Savage, 2400Hz | SSD: Samgung 850 EVO 250 GB Kingston 120GB + WD Black 1TB+ WD 1TB | PSU: Corsair RM650W | Soundcard/Headphones:Asus Strix 7.1
| Monitors: Asus vg248 | OS: Windows 10pro x64
| Gamecontroler: T500RS +Loadcell ver.2 l Keyboard: Logitech 510s + Logitech G700s miš

Offline Punisher

Odg: Reboot Infogamer
« Odgovori #9 u: Studeni 17, 2014, 15:24:27 »
Ako zele postat ozbiljan sajam uvest redove za igranje i dati 15-20 min svakome, pa ak oces jos stani opet u red. Simple, i stavit par radnika na te redove i to je to, nije tesko.

Offline Cole™

Odg: Reboot Infogamer
« Odgovori #10 u: Studeni 17, 2014, 15:27:34 »
Nije tako teško da, no vjerujte mi da zahtjeva još puno posla.
Činjenica je da ljudi koji su radili cijele dane na sajmu da su se ubili od posla i potrebno im sigurno bilo još ljudstva.
Vjerujem kako će ovogodišnje kritike naići na razumijevanje za bolju budućnost Infogamera, jer sajam te veličine to i zaslužuje.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Reboot Infogamer
« Odgovori #11 u: Studeni 17, 2014, 15:30:39 »
Ne kazem da nema puno posla al uzeti vise ljudi ne bi bio problem, po mogucnosti volontera, pa ni troskovi ne bi bili puno veci.