CroSimRacing Forum & Portal > CroSimRacing zajednica

Portal & Forum - pitanja, prijedlozi i komentari

<< < (29/30) > >>

Cole™:
S današnjim danom završila je moja dužnost kao administratora ovog foruma i portala. Više se ne vidim kao voditelj ovog foruma i communtya. Forum budimo realni umire cijelu proteklu godinu gdje smo s 34000+ postova u 2012. spali na 3600 postova u 2019. Iako forum u 2019. godini ima više hitova nego ikad prije, što znači da vjerojatno većina forumaša koji su tada bili aktivni, lurkaju no ne pišu više. A da budem kompletno iskren niti mi je ugodno bilo boraviti na forumu zadnjih par mjeseci. Ukoliko forum bude imao kakve šanse da se izdigne iz ovog sivila, buduća administracija imat će moju punu podršku, aktivnost, a ako treba i povratak u administraciju. No čisto sumnjam u taj scenarij. Hvala svima na podršci kada mi je to davnih dana bilo najpotrebnije i kada je većina stala za mene. A sada običan user, običan guy kao i ostali forumaši.

  thumbs1

the_prodigy:
Sve znam Cole, sve je jasno.. Krivo mi je jako, ali s obzirom na stanje, ništa iznenađujuće.

Stvarno šteta da se tako raspada, aktivnost je dosta pala, sve se svodi na doslovno 5-6 usera koji svako malo nesto postaju.

Ima tu dosta faktora, jedno su životne prilike koje vode ljude u drugim smjerovima i hobijima.

Drugo, ovaj forum ima ime Crosimracing, međutim zadnjih nekoliko godina od sadržaja ima svega i svačega, a racinga najmanje. I to je po meni jedan od najvećih faktora raspada, jer se izgubio taj neki fokus na primarnu stvar. Za sve te neke druge teme poput ostalih igara, filmova, tehnikalija i slično postoje puno veći i kvalitetniji forumi, i takve teme novi useri vjerovatno ne očekuju na ovom forumu.

Ljudi koji dođu tu očekuju stvari iz simracinga, nekakva događanja oko toga, možda natjecanja, a na kraju dobiju nulu od toga jer možda samo par usera aktivno vozi. I onda novi članovi dođu i odmah odu.

Bartul je prosle godine par postova iznad napisao - ovo je forum za prijatelje i ekipu. I to je točno, s godinama se u to pretvorio. I po meni nije to uopće nužno loše. Forum je ionako krenuo od vas par prijatelja koji su se tada time bavili i htjeli neko mjesto za sebe. I digli ste forum na jednu zavidnu razinu, vjerovatno nista to ni očekivali. Ali evo na kraju je tako ispalo da se sve vratilo kao na početku. Ali bez obzira na to loše stanje, vjerujem da smo u ovom nekom periodu zadnjih par godina možda čak i više upoznali jedni druge.

Jebiga, izgubio se taj fokus na bitnu stvar - simracing / racing.

Ja sam još prije ljeta isto rekao da nemam više vremena za forum, ali ostat cu tu koliko treba, za održavanje foruma u tehničkom smislu, neko light administriranje i slično.

Cole šta da ti kažem - svako dobro, ljudina si i znam da se na tebe može računati bilo kada  hug1  p1va

c0bra123:
Ovdje sam došao zbog imena foruma da mi je na kraju bilo draže ovdje doć radi vas ekipe nego visit na HCL-u.

Sretno novoj Administraciji u vođenu foruma.

Cole™:
Nije nova administracija :)))

Punisher:
Je, to je najveca steta. Ja sam trenutno najaktivnije u simracingu i volio bi da bacimo fokus vise na to ponovno. Da se okupimo na voznjama al jbg nemaju ljudi vremena i guess.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju