Anketa

Najbolji racing naslov u 2014. godini za CSR korisnike je:

Forza Horizon 2
6 (42.9%)
DRIVECLUB
3 (21.4%)
F1 2014
0 (0%)
The Crew
0 (0%)
Assetto Corsa
4 (28.6%)
Trials Fusion
0 (0%)
GRID Autosport
1 (7.1%)
NASCAR '14
0 (0%)
MotoGP 14
0 (0%)

Ukupno Glasova: 14

Glasanje završeno: Prosinac 31, 2014, 09:49:28

Autor Tema: Izbor za racing igru godine 2014.  (Posjeta: 10633 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fury

Odg: Izbor za racing igru godine 2014.
« Odgovori #15 u: Prosinac 19, 2014, 01:35:14 »
Ja imam PS4 tako da sam igrao samo Driveclub.
FH2 je bez sumnje dobra igra,ali voznja po vinogradu sa ferrari enzom i oranje njive sa lamborghinijem me nikad nije previse privlacilo tako da je DC moj izbor za racing igru godine.

Offline radici

Odg: Izbor za racing igru godine 2014.
« Odgovori #16 u: Prosinac 19, 2014, 01:53:30 »
Ništa nisam igrao :P

kaj čekaš''''?
vudri po volanu,bar za gt6 sad. p1va šofe1

Offline ManTheRamparts

Odg: Izbor za racing igru godine 2014.
« Odgovori #17 u: Prosinac 19, 2014, 02:13:01 »
Ja imam PS4 tako da sam igrao samo Driveclub.
FH2 je bez sumnje dobra igra,ali voznja po vinogradu sa ferrari enzom i oranje njive sa lamborghinijem me nikad nije previse privlacilo tako da je DC moj izbor za racing igru godine.

Bez brige, jako je zabavno i fizika je odlična, pogotovo razlika između off road/cestovne vožnje. To je i meni prvo bilo odbojno, ali dok sam probal ploča se okrenula za 180 stupnjeva. Čak bi se usudil reći da je možda najzabavnija vožnja kaj sam igral uopće, a igral sam sve bitno (a i manje bitno) kaj je izdano u zadnjih 20 godina - osim ovih novijih PC simulacija (iRacing, Assetto Corsa, ostalo sam probal sad dok razmislim lol) i Drivecluba, a preferiram vožnje zatvorenog tipa/simulacije - to govori dosta o igri.

Sad me tvoj post nagnal na razmišljanje i mislim čak da jako teško da bi mi koja druga vožnja izdana ove godine pružila tolko zabave, jer ovo kolko je FH2 zabavna igra je dosta teško za nadmašiti, bez obzira na žanr vožnje - odlično su pogodili omjer arkada/simulacija. Po tom pitanju igra stvarno briljira.

Ako imaš priliku probati, probaj - možda te ugodno iznenadi.

Da imam pare kupil bi PS4 bez razmišljanja, samo kaj bi bleščal Driveclub grafiku ak ništ drugo. ;D
« Zadnja izmjena: Prosinac 19, 2014, 02:19:29 od ManTheRamparts »

Offline Iceman

Odg: Izbor za racing igru godine 2014.
« Odgovori #18 u: Prosinac 19, 2014, 09:57:36 »
Od ponuđenih igrao sam samo F1 2014 i Grid Autosport. Prva je teško ćesme, druga je solidna. Najveća zamjerka kod Grida je mi ponavljajuće utrke, također nisu mi ni sjele sve kategorije auta. Da sam odigrao AC ili Driveclub vjerojatno bi moj glas otišao u tom smjeru, ovako glas sam dao za Grid Autosport.  thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: Izbor za racing igru godine 2014.
« Odgovori #19 u: Prosinac 24, 2014, 20:06:55 »
Evo, igral i Driveclub - definitivno je FH2 vožnja godine, za dobru klasu iznad ostatka na novoj generaciji (uključujući DC i FM5). Jako dobar mi je DC, super je volan podržan, lepo se vozi. Moderni Project Gotham Racing samo s stazama po prirodi, a ne po gradu. Fizika mi je najusporedivija baš s PGR-om. Arkadno i zabavno. Po tom pitanju (fizika) je debelo iza FH2 i puuuno je arkadnija, al to ne znači da je zbog toga loša igra i da nemre biti hardcore - samo drugi koncept. I na kraju krajeva sve te 3 trenutno najbolje vožnje na novoj generaciji su skroz drukčije jedna od druge i po konceptu se nemru uspoređivati.

Vizualno DC najbolji od svega trenutno dostupnog na novim konzolama. Potpuno se slažem s Therovom recenzijom. Odlična igra.
FM5 najbolja u pokretu jer nema tih 30 frameova s svim silnim trikovima ovog svijeta koji mogu dočarati fluidnost i osjećaj brzine bez blura i gluposti na 60 fps-a s kristalno čistom slikom. Duplo bolji osjećaj.
FH2 sadržaj, gameplay, zabava, igrivost debelo ispred svega trenutno dostupnog na novoj generaciji. Jedina od svih vožnji ima pravi next gen osjećaj na najbitnijem području - na području gameplaya.

Offline Cole™

Odg: Izbor za racing igru godine 2014.
« Odgovori #20 u: Prosinac 28, 2014, 19:40:13 »
Svi vi koji se još niste odlučili, imate za to još tri dana dok ne objavimo racing igru godine po izboru CSR forumaša.
Zato svi koji niste glasali, glasajte! :)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB