Autor Tema: League of legends  (Posjeta: 34203 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: League of legends
« Odgovori #165 u: Prosinac 05, 2014, 18:24:31 »
Ma par frendova sa kojima igram mi je pričalo da bih mogao možda u gold odmah. Mislio sam da su optimistični ali čini se da bih možda i upao da nije bilo tih poteškoća. Kakav bronze  kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: League of legends
« Odgovori #166 u: Prosinac 05, 2014, 19:03:25 »
A čuj, upao si tamo di si vjerojatno skillom smješten. U rankedu ti je normalno da igraš 1v9 zapravo, ako se sam nemoš gurat naprijed, tamo si di pripadaš, al pomalo, još nije počela 5 sezona, bit će još puno promjena.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: League of legends
« Odgovori #167 u: Prosinac 06, 2014, 12:54:17 »
Možda i je tako, ali ja sam imao nekoliko problema sa konekcijom. U jednoj partiji nisma mogao skoro 10 minuta se spojit, dakle toliko vremena igrat! A u zadnjoj pak ne znam jesam napisao već, nisam mogao negdje u mid-late gameu koristiti skillove, pojma nemam kako i zašto, i bili team fightovi a ja mogao samo lupati pog lavi običnim napadom. I dok sma manijakalano stiskao Q, W, E, R, nije se ništa događalo, a da je, bilo je nekliko sigurnih killova odn i ACE što bi skroz promjenilo borbu. Tako da sam u 2, 3 partije bio tehnički zakinut i bio bi puno drugačiji tijek da nisam.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: League of legends
« Odgovori #168 u: Prosinac 06, 2014, 13:11:01 »
Pomalo Shimm...
Nebudi i ti jedan od onih koji kukaju da ne zaslužuju ligu u kojoj jesu... Ako si silver tu spadaš, ako si gold tu spadaš, ako si platinum tu spadaš...
Veliki problem rade boostani account koji su nahrlili na kraju sezone radi nagrada i sada uništavaju drugima igru! (gold, platinum lige)
Razlika između silvera i gold 1/platinum je ogromna i ODMAH se vidi kome tu nije mjesto...

Pa kada mi na midu počnu plakata na hemija da će me prijavit jer je to NOOB champ i netreba skilla za igrat, (on gubi 0/4/0 od mene na midu).. I to mi kaže Taloon ili Syndra koji pojedu hemija na mid laneu...
Da ne pričam da one napuhane Zed i Yasuo igrače doslovno silujem... kada me gankaju na midu, a ja Hemi.. Pa u 95% slučajeva imam jedan kill, a u 70% slučajeva imam double, (imam tri topa na laneu uvije, oni napadnu, E stunt topovi ih šišaju.. Da ne spominjem past lvl 6 kada ih mog mega gun sve pocepa)...
I tada počne vrjeđanje tipićnih boost igrača koji pojma nemaju o abilityima drugi champova, (kaže mi čovjek da netreba skil jer sve moj stunt/top radi za mene i onda pogledam njegov profil i vidim mu 1/11/6 rezulata sa hemijem)!
A poznavati SVAKOG championa u detajje je ključ! Moraš znat šta može, kada može, koliko može...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: League of legends
« Odgovori #169 u: Prosinac 06, 2014, 14:46:20 »
Ma nisam taj koji kuka radi svoje igre, nego radi tehnikalija. Kada zaserem, zaserem, ali kada me zasere igra ili veza, e to je drugo  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: League of legends
« Odgovori #170 u: Siječanj 16, 2015, 10:51:50 »
Radi dobrog ponašanja dobio Galaxy Rumble skin...



Da ne kažem da mi je rumnble jedan od najdražih likova i sa njime imama kakvih 1000 ranked mečeva...  ;D

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: League of legends
« Odgovori #171 u: Siječanj 16, 2015, 18:17:46 »
1000? Pa kolko ti igraš to?  ;D

Ja dobio Secret Agent Miss Fortune  kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: League of legends
« Odgovori #172 u: Veljača 07, 2015, 22:05:36 »
Gospon Heimerdinger u akciji... kill, double, triple i quadra...

LOL Heimerdinger - YouTube

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: League of legends
« Odgovori #173 u: Veljača 08, 2015, 00:34:18 »
jebeš majke a, morat ću ja hemeroida probati, znam da ga mrzim kad sam protiv njega
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1


Offline doktor1

Odg: League of legends
« Odgovori #175 u: Veljača 08, 2015, 14:11:56 »
Danas u jednoj partiji..

LOL2 - YouTube

Offline Punisher

Odg: League of legends
« Odgovori #176 u: Veljača 08, 2015, 18:25:35 »
Nisam igrao koji tjedan i sad mi uopce ne zeli pokrenut loader. WTF.

Offline doktor1

Odg: League of legends
« Odgovori #177 u: Veljača 12, 2015, 21:26:25 »
Lagano silovanje sa Dongerom  cer1njo
Namjerno sam na kraju išo solo i njih pet na mene jednog... Dvojica umrla, a trojica se razbježala sa kikiriki healtha  cer1njo


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: League of legends
« Odgovori #178 u: Veljača 13, 2015, 16:39:57 »
Najjače je upalit Zhonyu u pravo vrijem i napravit se glup dok drugi umiru  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: League of legends
« Odgovori #179 u: Veljača 26, 2015, 23:02:21 »
DJ Sona’s Ultimate Concert - YouTube

A da imam sva 3 ultimejta  cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo fpalm1 cry1 cry1 cry1