Forza Motorsport > Forza Motorsport 6

Forza Motorsport 6

<< < (2/30) > >>

ManTheRamparts:
@Coleov post - na brzaka sam preletel i mogu se samo dobro nasmijati na dio o AI-u. AI je odličan na petici, samo treba igrati dosta (recimo ja imam dosta sati igre i Drivatar sync mi je tek na 53%) jer AI ko da se prilagođava načinu na koj igrač igra (pogodi - ako se zaletavaš kakav ti AI bude). Na početku su mi bili mutavi, ali kak sam više igral (igra skupljala/syncala više podataka) sve su bolji bili i iznenađujuće drivatari od ekipe s frend liste koji dobro igraju Forzu su fenomenalni za utrkivanje i definitivno broj 1 AI u vožnjama. Recimo imam frajera na listi s kojim sam prije vozil online, baš je FM fanatik (1200+ level na petici ima), na leaderboardima često u top 100 ili top 1000 i baš se vidi kak njegov drivatar vozi na čisto, probija se s zadnje pozicije i slično - jednostavno (često) owna ostale drivatare u utrci. Znalo mi se desiti da ga nisam mogel uloviti, tak da mi je nemesis na petici. ;D

Zanimljivo mi je ponekad pogledati replay i normalno da ima mesta za napredak, ali i više nego dobar temelj su s tim na petici udarili i baš me zanima kak bu napredovalo to na šestici.

Malo nekih novosti koje bi mogle biti vezane uz šesticu:

Forza Motorsport 6 Could Have A New Game Engine | Attack of the Fanboy

What is Microsoft's "ForzaTech"? [UPDATE] - GameSpot

Cole™:
Taj drivatar mi je jedna od najboljih novih stavki u svijetu virtualnog racinga.
Već to samo po sebi me vleče da nabavim box i volan, a kamoli još sve ono što je napredovalo od ionako fenomenalne četvorke...

manjamax:
Što je Drivatar? Jesu li to AI vozači kao u TDU, ili igrači koji uđu u tvoju igru?

Cole™:
Pročitaj rampartsov post opet.

Thergothon:
Drivatar sustav je čudo, ne bi vjeroval da nisam na vlastite oči svjedočil utrkivanju kakvo se samo poželjeti može.

Kaj AI radi na Bathurstu po onim uskim zavojima, borba, pretjecanja, agresivnost i to sve u okvirima maksimalnog fair-playa zbog kojeg ti ni online nije potreban  ave1
Naravno, treba to probati ili gledati kod nekoga tko zna, a ne kod casual ekipe čiji drivatari se prilagođavaju njihovom (NE)stilu  ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju