Autor Tema: XBMC/Kodi-program za besplatne filmove i TV  (Posjeta: 111934 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline manjamax

XBMC/Kodi-program za besplatne filmove i TV
« u: Siječanj 20, 2015, 15:09:19 »
Nije ilegalno!



Ovaj program vam je prije bio samo za filmove. Sada možete gledati i TV preko njega. Da, više ne morate imati ništa osim interneta. Spojite na TV i uživajte.

Malo da objasnim. XBMC/Kodi je program koji hvata filmove s raznih Streaming servisa poput 1Channel-a i drugih. Super je to što možete namjestiti i titlove da vam rade u filmu. Možete gledati filmove, serije, reality show-ove....
Imate čak i Youtube ugrađen, a sad ako to želite koristiti, možete.

TV vam radi isto kao i IPTV. Imate sve kanale, od HRT-a do Motorsporta. Samo morate znati kako postaviti željeni TV i to je to.

Link za download: XBMC/Kodi download link

Postavit ću vam video tutoriale tu:

Kako postaviti 1Channel ili bilo koji drugi Stream servis:
[HOW-TO] Install 1Channel addon to XBMC Gotham (13) [05/2014] - YouTube


Kako postaviti titlove:
How to install subtitles add-on in XBMC - YouTube


Ako nešto ne radi s titlovima, uvijek možete otići u opcije, i pronaći Subtitles. Tamo će vam pisati nešto tipa, Language i piše Engleski. Tu možete dodati Hrvatski, Srpski, Bošnjački, koji god jezik hoćete.
Za titlove vam jako preporučam OpenSubtitles, jer Podnatpisi.net nekada ne radi, a ako ste stavili Hrvatski u opcijama, onda vam nađe Hrvatske filmove.

Kako postaviti TV:
How to Setup Live TV on Kodi (XBMC) Watch 1000+ TV Channels - PVR IPTV XBMCBBTS URL (NOV 2014) - YouTube


Nisam isprobavao kako se TV postavlja, tako da vam tu nemam komentara, ali moj prijatelj si je postavio, i gleda sve programe.

Skinite si, isprobajte. Malo je teža instalacija, ali kad uspijete, dobar je program. Točno kao neko kino. Povežite s TV-om i uživajte.
Nemorate se više boriti s virusima na Filmoviziji i tome, ovdje je sve Virus-Free.

Morate imati:
Internet
Monitor/TV (logično)  cer1njo

Uživajte.

Ponavljam, potpuno je legalno.

P.S: Radi preko 1Channel streaming servisa, u kojem ima puno filmova, osim Ex-Yu filmova. Imate nove filmove, stare, ma ima ih puno.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline the_prodigy

XBMC/Kodi-program za besplatne filmove i TV
« Odgovori #1 u: Siječanj 20, 2015, 15:37:09 »
Mislim da sam Xbmc prvi put koristio jos dok sam bio na XP-u :)

Ali hvala sto si nas podsjetio ;)
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline manjamax

Odg: XBMC/Kodi-program za besplatne filmove i TV
« Odgovori #2 u: Siječanj 20, 2015, 15:45:33 »
Ja ga počeo koristit prije mjesec dana, a saznao prije nekih 6 mjeseci.  p1va
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline SuperVeloce

Odg: XBMC/Kodi-program za besplatne filmove i TV
« Odgovori #3 u: Siječanj 20, 2015, 16:51:48 »
Odlično  thumbs1 Do sad sam koristio Popcorn Time program za gledanje filmova i serija, ali probat ću i ovo zbog TV kanala.

Offline manjamax

Odg: XBMC/Kodi-program za besplatne filmove i TV
« Odgovori #4 u: Siječanj 20, 2015, 20:12:22 »
 p1va
Ako trebaš pomoć s nečim pitaj. Nisam nikakav stručnjak, pa ti sad nemogu objašnjavat, ali uvijek sam tu ako treba pomoć-  hug1
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline cropape

Odg: XBMC/Kodi-program za besplatne filmove i TV
« Odgovori #5 u: Veljača 07, 2015, 14:07:37 »
Pomozi, izludio sam se gledajuči taj video, nikako da kužnem kako postaviti taj 1Channel ili bilo koji drugi Stream servis.
Naprimjer kako dobiti hrvatske TV kanale
Daj molim te ako ti nije problem da mi objasniš step-by-step
« Zadnja izmjena: Veljača 07, 2015, 14:23:52 od cropape »

Offline manjamax

Odg: XBMC/Kodi-program za besplatne filmove i TV
« Odgovori #6 u: Veljača 08, 2015, 16:55:20 »
Oprosti što se nisam prije javio.  kadt1kažem

1.Odi u System
2.Klikni File Manager pa onda klikni Add Source
3.Stisni prozorčić i upiši http: //srp.nu/ (Ovdje je to odvojeno napisano, zato što forum zabilježi to kao link, pa se skroz pokvari. Treba napisati zajedno.)
4.Ispod velikog prozorčića u kojem si napisao put srp.nu stranice imaš Name (Ime) prozorčić. U njega upiši .superrepo
5.Vrati se na početnu stranicu
6.Klikni Settings, pa Add-ons i onda klikni ok, ako ti se pojavi Tip prozor (to se događa kada se upali XBMC/KODI prvi put)
7. Klikni na Install from zip file
8. Kada to otvoriš traži .superrepo (Obavezno taj!) i klikni na njega. Otvorit će ti se prozor, pa tu stisni KODI. Ako nema KODI, onda Gotham, ali samo ako nema KODI. Nakon toga ti se otvori još jedan prozorčić. Klikni na Video, pa onda na repository.superrepo.org(Ovdje piše ili Kodi ili Gotham, zavisi koju se verziju skinuo).zip
9.Vrati te program u Add-On Tab. Tu klikni Get Add-Ons, pa Superrepo Video. Nakon toga klikni na Video Add-Ons i traži 1Channel. Kada ga nađeš, klikni na njega, pa Install. Pričekaj malo da ti se skine.
Nakon što ti se skine, vrati se na početnu stranicu, odi na Videos, pa Add-Ons i klikni 1Channel. To je to. Sada imaš na izbor milijun filmova za gledati (nema Ex-Yu filmova).

Ako ti zatreba pomoć s još nečim, javi.
Ako ti je program na naški, onda prebaci na Engleski, lakše ćeš razumjeti moja uputstva.  hug1



''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline kata

Odg: XBMC/Kodi-program za besplatne filmove i TV
« Odgovori #7 u: Veljača 19, 2015, 12:34:06 »
može pomoć, kako da instaliram hrvatske programe ??

Offline manjamax

Odg: XBMC/Kodi-program za besplatne filmove i TV
« Odgovori #8 u: Veljača 20, 2015, 19:14:52 »
Evo.

1. Vaše računalo vam mora biti priključeno na TV. Što znači da povežete samo računalo na TV koje će te koristiti kao monitor. Priključuje se preko HDMI kabela, a ako to nema, kupite si adapter za što vam treba (Računalo i TV). Razlog ovome je: TV vam ima Reciever i Tuner, i preko njega Kodi radi. Ili ako imate TV Monitor, nemorate se brinuti.
2. Odite u Sistem (System), Postavke (Settings) i onda na TV uživo (Live TV).
3. Kliknite Omogući (Enable) u Općenito (General) i tu vam se omogući PVR za gledanje TV-a. Iskočiti će prozor, samo kliknite Da (Ok).
4. Kliknite na PVR IPTV Simple Client (Ovaj je najrašireniji za naše govorno područje). I kliknite Omogući (Enable), pa Konfiguriraj (Configure).
5. Stavite Lokacija (Location) na Remote Path, te u M3U Playlist URL upišite http: //bbts.thewiz.info/PVR/bbtspvr.m3u (Odvojeno je, zato što se link napravi na forumu, tako da sve zajedno pišete.)
Ako taj link ne radi (ne dobijate kanale), probajte jedan od ovih:
a) http: //file.xbmcmxtv.com/super.m3u
b) http: //pastebin.com/raw.php?i=apZhcDm9
c) http: //pastebin.com/raw.php?i=1akRx2bw
d) http: //pastebin.com/raw.php?i=skeQKw0H

Svi linkovi su odvojeni zbog foruma.
6. Onemogućite (Disable) Cache M3U at local storage.
7. Kliknite na Channel Logos. Kliknite Lokacija (Location) i stavite Remothe Path.  Nakon toga kliknite na Channel Logos Base URL i utipkajte:
http: //xbmcbbts.weebly.com/uploads/3/1/6/0/31603209/ (Opet odvojeno zbog foruma.)
8. Kliknite Da (Ok) i odite do početnog menija (Home Screen). Ugasite program i ponovno ga upalite (Nemojte resetirati!).
9. Kada ponovno uđete onda ćete vidjeti u gornjem desnom kutu kako se skidaju programi. To može dosta potrajati.
10. Sada morate napraviti Prečicu (Shortcut) za TV da vam bude na početnom meniju (Home Screen).
11. Odite u Sistem (System), pa Postavke (Settings), te onda u Izgled (Appearance), Izgled Menija (Skin) i opet u Postavke (Settings).
12. Tu kliknite na Dodatci prečice (Add-On Shortcuts) i odite skroz dolje. Tu će te vidjeti Programi od početnog menija (Home Screen Programs Sub-Menu) i kliknite na Dodatak 1 (Add-On 1).
13. Iskoči vam prozor. Tu kliknite na .Xunity Maintenance. Odite na početni meni (Home Screen) i kliknite na Programi (Programs). Te nakon toga na .Xunity Maintenance.
14. Tu nađite Live TV ili TV, tako bi vam trebalo pisati.
15. Odite na TV ili Live TV i uživajte.

Meni radi, točno sam ovako sve radio.
Ako nešto ne radi javite. Tu sam da pomognem.  thumbs1

''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline dspacek

Odg: XBMC/Kodi-program za besplatne filmove i TV
« Odgovori #9 u: Travanj 08, 2015, 09:39:23 »
Pozdrav. Jel ove adrese još rade. Ja sam to probao ubaciti ali se ništa ne dešava. Kodi 14.2
Može li pomoć. Hvala

Offline manjamax

Odg: XBMC/Kodi-program za besplatne filmove i TV
« Odgovori #10 u: Travanj 09, 2015, 00:58:42 »
Sve adrese rade. Jučer sam bratu instalirao sve, pa je provjereno.
Probajte ponovno instalirati i ponovite sve korake, ako opet ne radi, javite se, pa ću pomoći. :)
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Tompel

Odg: XBMC/Kodi-program za besplatne filmove i TV
« Odgovori #11 u: Rujan 30, 2015, 10:13:01 »
Pokušao sam podesiti Kodi, videa rade ali Live TV nikako. Uopće nemam ikonu LIVE TV nego samo TV. Kako i što dalje? Kako dodati naše programe od tv-a da se mogu gledati? Hvala?