Autor Tema: Dying Light  (Posjeta: 19103 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Dying Light
« Odgovori #15 u: Siječanj 30, 2015, 22:22:20 »
If mama ain't happy, ain't nobody happy

Vrhunski side quest. Baš mi je fora Gaza & Mama.
Igra mi je vrhunska. Također ne volim baš zombi igre, no ova rastura.

Crafting, upgrade svega i svačega je stvarno fantastično napravljeno.
Uživam maksimalno. Malo sam se usrao sada u running by night. Nije mi svejedno xD.
Sa ovim novim patchem igra skoro pa leti, nije u 60 FPS-a, ali je blizu. Prije patcha nisam imao pol stvari uključeno i išlo je ispod 40, sada sa skoro svime ON između 50 i 60.
Kada pogledam u kojem periodu su patchirali igru, dođe mi urnebesan smjeh usmjeren prema Ubisoftovim patchevima.

Nisam 100% siguran, no user interface je nešto najbolje što sam vidio u igrama. Veliko iznenađenje mi je igra.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Dying Light
« Odgovori #16 u: Siječanj 30, 2015, 22:32:00 »
Jesi odradio quest za "Vucota"?
Happy mama je ništa naspram tog pacjenta...  cer1njo
Pa tu su braća blizanci...

Neznam, meni su side questovi jako dobri. Svaka open world igra ima fetch questove no ovdje su mi dobro napravljeni...
A najdraža mi je two handed sjekira i kada im odmjerenim udarcim maknem glave sa ramena... A tjelo još nezna di će  thumbs1



Lvl 12 sam i probao sam ući u jedan "Ground Zero"... Samo sam bezveze potrošio desetak molotolijevih, pet medkitova i brdo municije... Brzo sam se povuko nazad...

Offline Cole™

Odg: Dying Light
« Odgovori #17 u: Siječanj 31, 2015, 16:21:55 »
Da li je i u kasnijem stadiju igre nemoguće riješit 4-5 zombija na kratkom prostoru?
Došao do prve one antene i ne vidim što je tu toliko dobro ili bolje nego one antene u FC4 osim što se ponavljaju iz FC3.
No ako zanemarimo to ponavljanje, stvarno ne vidim u čemu je štos.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Dying Light
« Odgovori #18 u: Siječanj 31, 2015, 21:42:35 »
Sve je bolja i bolja igra svakim novim upgradom i otključanim skillom.
Ja stvarno ne volim zombie tematiku, ali ovo je baš jako dobro napravljena igra. Prvo sam bio dosta isfrustriran zbog borbe.
Ali treba se strpiti malo dok se ne otključaju pravi skillovi i prava oružja. Sviđa mi se što igra kažnjava smrt i oduzima vam bodove, pa treba u svakom trenutku imat dozu opreza.

Parkour je fantastičan. Baš u stilu Mirror's Edgea, ali nekako bolji.
Iako mi tijelo našeg Cranea nije u svakom trenutku u skladu s nekim kretnjama, u nekim trenucima djeluje čudno.
Zasada nisam baš se posvetio priči, više riješavam side questove koji su mi opako zanimljivi.

Oni challengi trčanja i ubijanja horde zombija s posebnim oružjem su me oduševili. Baš win win sporedna stvar za ovakav tip igre.
Inače u igri mi sve djeluje sviježe i sve je puno noviteta i dobrih ideja. Moram natrag u igru. :)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Dying Light
« Odgovori #19 u: Veljača 01, 2015, 01:22:53 »


 kava1

Offline doktor1

Odg: Dying Light
« Odgovori #20 u: Veljača 01, 2015, 10:59:56 »
Dvadeset sati, 44% igre



Zbilja iznenađujuće duga... Čini mi se da će mi trajat duže nego Alien: Isolation
Igra ima baš OK sporedne misije koje odrađujem jer sam pred odlasak u drugi dio grada:
Ovaj sa ovog gameplaya:

Dying Light Gameplay Demo - IGN Live: E3 2014 - YouTube


Ono neki sidequestovi potraju duže i totalno su dobri... Zasada sam imao dva sidequesta koja djeluju kao da su dio glavne priče.
Inače ovaj quest kada sam se popeo na vrh ovog ogromnog mosta i skido žarulje koje rade...
Doslovno samse naginjo ispred monitora i bio u panici da ne padnem... Head blobing, super ponašanje lika i evo ti panike na mostu...
Zamisli tek sa virtual realiti sranjem  ave1





T da, Grappling hook je najveće sranje u igri. Totalno, ali totalno neralno službeno varanje i unioštava gameplay... Gdje im je jebena pamet bila akda su to uvrstili.
Momentalno sam je izbacio iz asortimana...
« Zadnja izmjena: Veljača 01, 2015, 11:37:31 od doktor1 »

Offline Cole™

Odg: Dying Light
« Odgovori #21 u: Veljača 01, 2015, 18:23:42 »


Prokleta gamad...

Tko je prošao baby quest, taj se isto naživcirao.  cer1njo  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Dying Light
« Odgovori #22 u: Veljača 01, 2015, 18:31:30 »
Power lvl = 4 ?  hmm
Daj kolji tu trulež!!  ;D

Offline doktor1

Odg: Dying Light
« Odgovori #23 u: Veljača 02, 2015, 15:13:38 »
Cole makar ovoliko medkitova moraš imat...



Nijedan craftan   cer1njo

Offline doktor1

Odg: Dying Light
« Odgovori #24 u: Veljača 02, 2015, 19:12:25 »
Nakon 23 sata i 23 odrađena side questa u Slums regiji došao u Old City


Offline doktor1

Odg: Dying Light
« Odgovori #25 u: Veljača 05, 2015, 19:45:12 »
Gotovo...



Jako mi se sviđa igra! Veilki plus mi je:

Neka ekspanzija kako je sve počelo iz očiju Jade bi bilo odlično...

Offline Lollik

Odg: Dying Light
« Odgovori #26 u: Veljača 06, 2015, 20:29:07 »
evo i mojeg










 evo i jedan video, ovo je bilo cisto probno da vidim kako ce ispast, tako da nemojte zamjeriti na bedastocama :P

Dying Light gameplay - proba - YouTube
« Zadnja izmjena: Veljača 08, 2015, 16:07:07 od Lollik »
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Dying Light
« Odgovori #27 u: Srpanj 01, 2015, 02:46:42 »





Nezz zašto mi je toliko trebalo da odrecenziram/napišem svoje dojmove o ovoj fantastičnoj igri. Vjerovatno u nedostatku vremena odgađajući posve sam zaboravio pohvalit ovu vrlo dobru igru Techlanda. Kada sam je bio instalirao pri samom izlasku bila je u dosta lošem tehničkom stanju, da bi se nakon nekoliko brzih patcheva igra transformirala u jednu stabilnu, popravljenu, glitch off igru, koja se baš u svim segmentima lijepo vrtila na mojoj konfiguraciji. Već jako dugo nisam vidio tako dobru optimizaciju kroz popravke tehničke podrške. Sjajan posao su napravili. E sad, vrlo je važno s moje strane napomenuti da nevolim baš zombie filmove, igre, općenito taj žanr ako se to uopće može nazvat žanrom, prije vrstu mutacije. Stvar je u tome da Dying Light svojom mehanikom i izvrsnom igrivošću privlači i običnog prolaska te ga uvlači u svoju zombie apokalipsu. Ako je to ova igra uspijela samnom, vjerujem da je situacija i s mnogim drugima ista.

Grafička strana igre je oku ugodna, impresivna u izvođenju i nadasve nevjerovatna u noćnom izdanju. Smatram da je ovo najbolja verzija noći u igrama ikad, barem što sam ja vidio/igrao. Nikad nitko nije pogodio taj mrak, baš savršeno pogođena paleta boje, osvjetljenja i sitnih detalja, koji služe za orijentir kada apsolutno ništa ne vidite. Izmjena dana i noći isto je za svaku pohvalu i baš je odlično pridonjelo atmosferi. Gradovi su fenomenalni, iako mi je dosta žao da u mojem igranju prvi grad je dobio puno veću posvetu i vrijeme provedeno u njemu. Taman kada sam nakon završetka igre htio provest još tonu sati u drugom gradu, sam to sve odgodio, uz neimanje vremena i izbrisao igru sa hard diska. Dosta se ekipe bunilo na priču, likove, glavnog protagonista. Slažem se da je na tom polju moglo bolje, ali se isto tako i slažem da je sve to navedeno i dosta neloše zapravo. Puno bolje sam doživio neke stvari i baš možda zato što sam preskočio Dead Island serijal mi je ovo tako dobro sjelo. Zapravo sam stvarno jako uživao upravo u tom prozvanom "mlakom" segmentu igre.

RPG elementi i cijeli sustav napredovanja i craftinga mi je ovdje apsolutno fenomenalan. U nešto više od 30 sati koliko mi je trebalo za prelazak cijelo vrijeme me je upravo taj osjećaj napredovanja, ultra zabavan gameplay, otkrivanje novih poteza tjerao naprijed i igra mi u nijednoj sekundi nije dosadila. Kažem razumijem ekipu koja kaže da je igra reciklirana verzija Dead Islanda, ali meni koji sam preskočio taj serijal, koji je kod šire publike očito puno lošije prošao nego Dying Light, ovo je fenomenalna igra. Nisam ju ni izbliza kompletirao kako sam htio sa svim sporednim misijama i challengima, ali definitivno će ići još jedan prelazak uz ganjanje 100% kompletiranosti. Ova igra to zaslužuje u svakom pogledu. Same sporedne misije su mi bile zanimljivije nego hrpetina glavnih misija u puno razvikanijim AAA igrama, a to dosta govori o zaokruženosti ovog proizvoda. Obožavam igre ovog tipa, gdje se od vas zahtjeva da se malo pomučite kako bi u kasnijem stadiju igre bili OP prema neprijateljima, ali do tog treba puno strpljenja i jedan dugačak put proč najprije. Da su priča i likovi bili bolji što se igri prigovara, ovo bi mi išlo u 95+ kategoriju, ovako je to beton tvrda devetka, koja čeka na ponovno uživanje.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Dying Light
« Odgovori #28 u: Listopad 29, 2015, 12:30:13 »
Probao demo
Igra predobro izgleda na ps 4 a mogu si mislit kak je tek na pc. Mislio sam da je igra smece ko dead island, al ovo je nesto sasvim drukcije.

Offline Cole™

Odg: Dying Light
« Odgovori #29 u: Listopad 29, 2015, 12:41:10 »
Igra je odlicna
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB