Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 833347 vremena)

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #12180 u: Srpanj 18, 2019, 22:27:50 »
Ajde da vas pitam kad smo krenuli sa sumornom temom.
Jel se tko ikad bavio borilacki sportom i da je dobio low kick tamo gdje najmanje zeli. Znaci u mom slucaju jaje nije u pitanju vec sam primio slucajni udarac u misic/tkivo pored kur.... Dogodilo se prije cca 10 dana i jos imam šljivu, ali i kvrgu na tom mjestu. Nije bolna ali kad je pipas osjetis (ne boli ali je tu).
Pitanje: hoce nestati ili sam hebo jeza?  ;D

Offline c0bra123

« Odgovori #12181 u: Srpanj 19, 2019, 10:14:37 »
Bavio sam se kickboxom, ali taj low kick nikad nisam primio  cer1njo

Najbolje ti je sat vrimena odvojit da te doktor pregleda, ili mazi nekim kremam ako ne prodje za par dana(2,3) odi ns pregled.

Bit će sve oke, drš se.
Hvala!  thumbs1
Uf, pilonidalni sinus, preživio sam to. Drž se, samo polako

E da to, koliko si ležo?  jaad

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Praetorian

« Odgovori #12182 u: Srpanj 19, 2019, 11:17:31 »
Ajde da vas pitam kad smo krenuli sa sumornom temom.
Jel se tko ikad bavio borilacki sportom i da je dobio low kick tamo gdje najmanje zeli. Znaci u mom slucaju jaje nije u pitanju vec sam primio slucajni udarac u misic/tkivo pored kur.... Dogodilo se prije cca 10 dana i jos imam šljivu, ali i kvrgu na tom mjestu. Nije bolna ali kad je pipas osjetis (ne boli ali je tu).
Pitanje: hoce nestati ili sam hebo jeza?  ;D
ja sam se bavio samo jogom  ;D

Offline Wulf

« Odgovori #12183 u: Srpanj 19, 2019, 23:03:38 »
Bavio sam se kickboxom, ali taj low kick nikad nisam primio  cer1njo

Najbolje ti je sat vrimena odvojit da te doktor pregleda, ili mazi nekim kremam ako ne prodje za par dana(2,3) odi ns pregled.
Hvala!  thumbs1
E da to, koliko si ležo?  jaad

sretno s time  shy1 fpalm1
to je nekaj kaj nebi ni neprijatelju poželio lol

barem ćeš se naležat ako ništa drugo. mjesec dana možda? više manje, ja se ne sjećam koliko sam ja bio, ali bilo je tak slično.
zavisi kolika ti je rana. fora je u tome što nema šivanja, tako da moraš paziti da ti se ne otvara. nema sjedenja, nepotrebnog hodanja, naprezanja i sl. što bi ti moglo "nategnuti" kožu na donjem dijelu leđa
znam da nisi mene pitao, ali i ja sam to imao, pa ti mogu reći iz first hand experience

Offline c0bra123

« Odgovori #12184 u: Srpanj 20, 2019, 11:24:16 »
sretno s time  shy1 fpalm1
to je nekaj kaj nebi ni neprijatelju poželio lol

barem ćeš se naležat ako ništa drugo. mjesec dana možda? više manje, ja se ne sjećam koliko sam ja bio, ali bilo je tak slično.
zavisi kolika ti je rana. fora je u tome što nema šivanja, tako da moraš paziti da ti se ne otvara. nema sjedenja, nepotrebnog hodanja, naprezanja i sl. što bi ti moglo "nategnuti" kožu na donjem dijelu leđa
znam da nisi mene pitao, ali i ja sam to imao, pa ti mogu reći iz first hand experience

Aa fuck, nije mi to tribalo u životu.  cer1njoČuo sam to da ne smiju zatvarat ranu, rođak moj je nosao bocu neku koja je bila spojena na to i cistila ranu. uf.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline DeS3InY

« Odgovori #12185 u: Srpanj 20, 2019, 20:57:23 »
Aa fuck, nije mi to tribalo u životu.  cer1njoČuo sam to da ne smiju zatvarat ranu, rođak moj je nosao bocu neku koja je bila spojena na to i cistila ranu. uf.

E sad, rana se ne zatvara već svakodnevno ideš na čišćenje peroksidom i previjanje (ovo s bocom ne znam, možda su izmislili nešto novo). Ležanje/neugoda ti jako ovisi o veličini i poziciji rane, ja sam mogao sjediti al je ležanje na leđima bilo problem. Mislim da je rani trebalo 1-2 mjeseca za zatvaranje no nisi totalno kriplan