Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 770662 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Lollik

Odg: Birtija
« Odgovori #12060 u: Jučer u 17:17:35 »
Vidim da kazne dolaze jako brzo na vrata, al nigdje nemogu pronac kolika ce bit, pa ako netko ima iskustva da napise kako to ide bio bi zahvalan.

nisam u prometu pa ne znam bas kak se krecu kazne, al bit ce ti veselo. mozes platit pola unutar par dana i to ti je mozda najbolja opcija. ako se budes zalio, postoji mogucnost da ti smanje kaznu jos vise..ali isto tako i da te opendrece, sve ovisi o sucu koji ce bit. osobno bi platio pola i miran si.

Offline Praetorian

« Odgovori #12061 u: Danas u 12:28:06 »
Ekipa treba mi par informacija.

Ja budala bio danas u Splitu, i vracao se putem kojim se vracam svaki dan, al ovaj put sam vozio malo brze i slikala me kamera.

Ogranicenje je bilo 70 ili 80, a vozio sam nekih 120. Kakva me kazna ocekuje?

Vidim da kazne dolaze jako brzo na vrata, al nigdje nemogu pronac kolika ce bit, pa ako netko ima iskustva da napise kako to ide bio bi zahvalan.
Film - Srce na cesti - YouTube :D

Online bartul_9

« Odgovori #12062 u: Danas u 12:40:38 »
Jos gledam dolaze ovi novi zakoni, nadam se da me nece uhvatit.

Inace ja sam za da se kaznjava svako prekoracenje brzine i voznja u pijanom stanju, jer jbg, u pitanju je sigurnost drugih ljudi.

Drago mi je sta cu i ja platit jer cu sljedeci put bit oprezniji. Bolje sada kaznu nego kasnije da sjebem sebe ili nekoga.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller