Gran Turismo > Gran Turismo 5

The boys are back in town

<< < (11/12) > >>

ManTheRamparts:

--- Citat: Jack-Darkman - Siječanj 09, 2012, 11:43:15 ---@filip- onog guranja kao u prvoj utrci na ravnini nema. Tko je brži on prelazi, bez guranja.

--- Kraj citata ---
To sam i ja primjetil da je filip bil dosta agresivan u prvoj utrci, dosta se gural, još kak s kontrolerom igra, pa onak trza - nikad ne znaš kaj bu napravil. Bilo mi ga je teško prejti, al samo zato kad nisam znal kud da ga rešim kad je celo vreme trzal levo-desno.

s2000:
trebamo se odma dogovorit koja staza i auti da mozemo vjezbat

Montoya:
Evo teme za dogovore te vrste

http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=76.0

 p1va

DogZy:
Tako je montoya. U team radiu ce biti teme samo za evente i utrke. Ostalo u GT5 online ;D

ZoNTrA:

--- Citat: ManTheRamparts - Siječanj 09, 2012, 11:54:17 ---
--- Citat: Jack-Darkman - Siječanj 09, 2012, 11:43:15 ---@filip- onog guranja kao u prvoj utrci na ravnini nema. Tko je brži on prelazi, bez guranja.

--- Kraj citata ---
To sam i ja primjetil da je filip bil dosta agresivan u prvoj utrci, dosta se gural, još kak s kontrolerom igra, pa onak trza - nikad ne znaš kaj bu napravil. Bilo mi ga je teško prejti, al samo zato kad nisam znal kud da ga rešim kad je celo vreme trzal levo-desno.

--- Kraj citata ---

Je, sorry dečki, meni je trebalo barem 5 sekundi na ravnini da ga izravnam pa sam krivudao.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju