Autor Tema: The boys are back in town  (Posjeta: 27432 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

The boys are back in town
« u: Siječanj 07, 2012, 14:45:37 »
Prva tema u podforumu Team Radio!

Drago mi je da je forum ponovno u funkciji jer sad mozemo komunicirati, druziti se i okupljati.
S tim na umu, zelim napraviti jednu testnu utrku, a moze i dvije da vidimo kako ce sve to funkcionirati i kakav ce biti odaziv i interes Vas forumasa!

Osmislio sam to ovako: sutra bi se to odrzalo predvecer ( best case scenario ), ali kako to vec ide, moramo svi vidjeti imamo li kakvih obaveza. Svakako ovdje javite mozete li doci u nedjelju, 19:00h. Ako ne mozete, ide novi termin, sve u zelji da nas bude sto vise i da event zazivi.

Koncept: Imate izbor od tri auta a jednog cete smjeti voziti, svi redom su premium modeli.
               Megane Renault Sport 08
               Civic Type R 08
               Focus ST 06

              Mislim da su auti ravnopravni, sto po PP-ovima, sto po vremenima na Trial Mountain Circuitu; svi su unutar pola sekunde.

Nema pomagala, osim ABS koji ce biti na 1 postavljen. Auti su relativno slabi, pa ne bi trebalo biti problema s voznjom bez asistencija.

FAIR PLAY: ON

Dodite ljudi da se zabavimo i uzivamo! šofe1

Ukoliko imate savjete, komentare, primjedbe, sugestije ili bilo sto cemu je svrha boljitak eventa slobodna neka kaze svoje misljenje ovdje!!
               
« Zadnja izmjena: Listopad 23, 2012, 09:57:32 od Montoya »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ZoNTrA

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #1 u: Siječanj 07, 2012, 15:41:02 »
Jel smijem vozit na automatik?

Offline DogZy

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #2 u: Siječanj 07, 2012, 16:14:17 »
Znaci li to da dolazis? Nope stari... vrijeme je da se priviknes na manual saltanje.
Ali ozbiljno.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #3 u: Siječanj 07, 2012, 16:49:05 »
Ja sam ZA  :D

Offline DogZy

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #4 u: Siječanj 07, 2012, 16:55:14 »
To je to care, 2 nas je za sada.... and counting
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Jack-Darkman

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #5 u: Siječanj 07, 2012, 17:09:07 »
Ja sam za, odgovara mi vrijeme  thumbs1

Offline Wulf

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #6 u: Siječanj 07, 2012, 19:02:45 »
Jel smijem vozit na automatik?

Bit ćeš i bolji sa manual shiftanjem ;)

Sry ke se ubacujem iako ne sudjelujem  :afro:

Offline DogZy

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #7 u: Siječanj 07, 2012, 22:37:09 »
Ma samo se ti ubaci Wulf i jos koji put hehe. Nije bas neki odaziv, moram na htv stavljat reklame da bude bolje kava1

@Jack-Darkman

Sutra mi napisi FR ili cu ja tebi jer je pravilo da ja, koji cu drzati lounge, se preko mene ulazi unutra
« Zadnja izmjena: Siječanj 07, 2012, 23:05:18 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #8 u: Siječanj 07, 2012, 23:27:31 »
I ja ću doć vjerojatno, ako me nešto ne spriječi, danas dobio igru pa ćemo da vidimo bre kolko sam loš. Nemojte biti preharsh prema meni.

Btw jel može manual ali bez clutcha, na clutch na kontroleru nikak da se naviknem. cryCH

Offline KimiHR

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #9 u: Siječanj 08, 2012, 08:03:54 »
Na moju veliku žalost ne mogu vam se pridružiti jer danas radim nočnu  cryCH

Offline ManTheRamparts

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #10 u: Siječanj 08, 2012, 08:46:36 »
Ja se mogu priključiti, al tek oko 21h!

I nisam dugo vozil, pa sam malo fest izvan forme!

Offline race-man

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #11 u: Siječanj 08, 2012, 09:44:16 »
Dolazim i ja  thumbs1

Offline Montoya

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #12 u: Siječanj 08, 2012, 09:47:42 »
Meni također paše danas...

Lijepo da se je krenulo s nečim i u ovom podforumu.
Nego, treba biti određena (naravno, od strane organizatora) i neka staza/e i broj krugova, kompletirati uvjete/pravila thumbs1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Jack-Darkman

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #13 u: Siječanj 08, 2012, 10:22:50 »
@DogZY- Ja sam ti poslao FR, prvo sam slao na ID DogZY, lik priča francuski  ;D (jer moj je nick kao i ID)
No dobro,  poslao sam na DomagojGT1, u redu?

Offline ZoNTrA

Odg: The boys are back in town
« Odgovori #14 u: Siječanj 08, 2012, 11:23:33 »
ja cu isto najvjerojatnije doci, samo se nemojte smijat kad bum cijeli krug zaostao za vama, ozbiljno. :(