Autor Tema: P:Nokia Lumia 630, T-com, jamstvo  (Posjeta: 1627 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
P:Nokia Lumia 630, T-com, jamstvo
« u: Veljača 21, 2015, 00:10:29 »
Prodajem navedeni mobitel, kupljen 7.7.2014. u T-comu, ima dvije godine garancije dakle do 7.7.2016.
Mobitel je čuvan, sa blagim znakovima korištenja vidljivim sa slike (mikroogrebotine). Uz mobitel idu 3 maske, jedna je kupljena naknadno (fluorescentno zelena, nema je u prodaji sa mobitelom) original, koštala 100 kuna i uživo izgleda odlično.
Crna maska ima minijaturno oštećenje na rubu jer je i sama od daleko manje kvalitetnog materijala nego maske u boji/koje se kupuju zasebno. Vidljivo na fotkama.

Sa mobitelom sam apsolutno zadovoljan i radi besprijekorno, na njemu je Win Phone 8.1 Denim sustav, dakle zadnja inačica Win Phonea.
Razlog prodaje - imao sam mobitel sa većim ekranom i shvatio da mi ipak više gode takvi i želim nabaviti Lumiu 535 koja odgovara mojim željama i potrebama. Stoga je i moguća zamjena za navedeni mobitel. Uvjet - da obavezno radi na T-com/bonbon.

Cijena: 700kn











Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: P:Nokia Lumia 630, T-com, jamstvo
« Odgovori #1 u: Veljača 26, 2015, 19:43:48 »
Rješeno, može lock ili brisanje
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.