Autor Tema: Serije koje gledate?!  (Posjeta: 247025 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #1020 u: Svibanj 20, 2019, 07:22:46 »
Je lol

Nekak sam pretpostavljal da budu tak nekak odigrali, jedino sam se zeznul kaj sam mislil da bu

Ostalo se odigralo kak sam mislil da bu. Nadal sam se da ne bu tak, al eto, otišli su na najpozitivniji mogući kraj.

Offline blowfish

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #1021 u: Svibanj 20, 2019, 08:35:49 »
Prošlu sam pokušao opravdati, al sad fakat nemam ništa... Kako jebeno užasno zrezana cijela serija na pol epizode, ja ne vjerujem.

All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Punisher

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #1022 u: Svibanj 20, 2019, 11:09:00 »
Kad sam vidio scenu Tyriona u red kripti znao sam da su svi leakovi sa r/freefolka 100% true i razočaranje.

Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #1023 u: Svibanj 20, 2019, 16:49:11 »
Općenito je kraj previše 'i svi su živjeli sretno do kraja života' s obzirom na kontekst serije. Na kraju ispada ko neka basna, 'pozitivci' svi živi. Sad je to ko pad i ponovni uspon Starkovih, ništ drugo.

Preidiličan je kraj u odnosu na na sve dosad, ko da se kosi s samim settingom i rulesetom istog. Epizoda mi je kak velim ok, priča je sranje čisto jer su na prijašnjim epizodama zasrali i na ovoj su to kaj je ostalo povezali kak se dalo (za divno čudo dobar dio toga su uspeli povezati) još sam na 3. epizodi ove sezone postal ravnodušan tak da nema nekog razočaranja više. Glavno da je gotovo.

Offline bartul_9

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #1024 u: Svibanj 20, 2019, 19:08:30 »
Ja sam seriju ogadio dovoljno već nakon treće epizode pa nemam više šta pisat. Svi znamo da je ova zadnja sezona užas najviše iz razloga šta su bacili u vodu cijeli world building koji je trajao 6,7 sezona.

Ova zadnja epizoda je imala vjerojatno najbolji i najemotivniji dio u cijeloj sezoni.

Kraj nisam ni pogledao, jednostavno sam preskočio zadnjih 10 minuta jer nisam imao više volje za gluposti.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline doktor1

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #1025 u: Svibanj 21, 2019, 08:49:44 »
Da smo od ovogag dobili dvije sezone ili makar jednu sezonu od deset epizoda bez toliko cutova i ubrtzanog plota dalo bi se kako raspravljat itd...
Ali ovo je sramota! Kao šta je gore rečeno, kakv je ono cut u epizodi nakon Jona i Danny???
Rečeno je već da je kraj i solidan ali kako su nas potjerali do tog kraja je užas!

Ali ako ništa ova završna stvar je vrhthumbs1

Ali i cijeli ovaj kraj uz pozadinsku muziku; ipak smo gledali tu seriju osam godina  p1va

Game of Thrones Season 8 Episode 6 Finale Ending Scene - YouTube


Now our watch has ended

« Zadnja izmjena: Svibanj 21, 2019, 09:12:52 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #1026 u: Svibanj 21, 2019, 10:23:53 »

Offline Luckyluke

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #1027 u: Svibanj 21, 2019, 18:34:18 »
Jebal vas GoT više  cer1njo

Niko ne gleda HBO seriju Chernobyl ? Meni je dost dobra, jedino mi kvari doživljaj engleski jezik. Sigurno su mogli naći neke ukrajinske/ruske glumce koji bi mogli odradit uloge, ali vjerojatno su mislili da će s engleskim postić bolju gledanost. Serija odlično oslikava to doba. Pokvareni režim, pokvareni vlastodršci, a dobri ljudi su prisiljeni raditi loše stvari. Dosta sam upoznat s temom filma, pa me neke stvari koje su me trebale fascinirat nisu, ali svejedno. Jako dobra serija.

Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #1028 u: Svibanj 21, 2019, 18:47:02 »
Dobar je Černobil, jedino taj engleski baš uništava imerziju.

A GOT kakav god bil, dugo ne bude bilo nečega od serija na takvoj razini i stvarno šteta da su zasrali tu zadnju sezonu. Inače teško da ikaj more prismrditi seriji s obzirom na opseg radnje, kolko odličnih likova ima, kakva je kostimografija, efekti... Još taj grounded dark fantasy setting...

Prvih sedam sezona je meni odlično, makar je nakon četvrte već počelo pisanje biti slabije. Trebalo je završiti kaj bi se moglo reći najbolja serija ikad s sigurnošću, a ovak bu ostala zapamćena ko serija koju su najgore zeznuli od svih. Možda i dobro da je tak, inače bi sve ostalo pokvaril, već mi je sad muka gledati nekaj drugo kad je u usporedbi s tom GOT produkcijom (dok je bil kak bog zapoveda) totalni treš. Razmazil me GOT po tom pitanju.

Dobro da ima The Expanse i da bude išel dalje, pošto je skoro sve ostalo od SF-a i fantasyja smeće.

« Zadnja izmjena: Svibanj 21, 2019, 19:01:15 od ManTheRamparts »

Offline bartul_9

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #1029 u: Svibanj 21, 2019, 19:45:04 »
Stiže Lotr i Witcher.. Bude li to dobro brzo cemo zaboravit na Got
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline doktor1

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #1030 u: Svibanj 22, 2019, 03:11:15 »
*** nemoj čitat ako nisi gledao seriju, SPOJELR alert"

Gore je Ramp napisao....

GOT je obilježio zadnjh osam, (deset, radi čekanja zadnje sezone) godina i to je tako!
Ako ste među "facama" koje to nisu gledale, sve pet, vi ste super, to vas ne zanima bla bla  thumbs1
Kao šta je već rečeno, da nije ovako zbrzano tj ubačena cijela sezona od 10 epizoda ili čak dvije sezone u 6 epizoda bilo bi manje buke!
Od prve sezone se vidjelo da je ovo serija o Starkovima! Jedino sa čime su svih iznenadili kada je Ned osto bez glave!

I vidim po netu da frustrirani "stručnjaci" uredno seru i po glumi i glumcima!!
Glumcima za koje skoro nitko od nas nije čuo osim Sean Beana, a imali su performanse bolje od jednog Tom Cruisea, Robert Downey Jr itd...
*bubnuo imena glumaca, nadam se da se Cole neće naljutit jer sam mu spomenuo Iron Mana!

Npr:

Sean Bean - Ned Eddard Stark; cijela prva sezona je njegova! Nema tu govora! EOD
Jack Gleeson - Joffrey Baratheon; dečko se nakon serije ostavio glume jer je reko i sam da će ga se samo pamtit kao Joffreya i ne da je ubio, nego osramotio i neke mnogo razvikanije glumce!!
Peter Dinklage - Tyrion Lannister; samo ovo pogledat i sve je jasno! Kakv glumac!
Lena Headey - Cesrsei Lanister; njena gluma u ovoj seriji ne da je top....
Nikolaj Coster-Waldau - Jaime Lannister; kakva gluma od preobrazbe od totalnog negativca do pozitivca! I samo su ova dva režisera sjebali njegov lik!!
Pedro Pacal - Oberyn Martel; tako kratko, a tako dobro - KLIK
Rory McCann - Sandor 'The Hound' Clegane ; ČIKN
Kit Harington - Jon Snow; iako prvih par sezona nisam bio uopće mario za njegovu glumu, čovjek je jako dobro odradio ulogu svog lika

Ovo gore je šta mi palo napamet... Emilia Clarke i Sophie Turner me nisu baš oduševile sa glumom...
Ali npr Jason Momoa je imao koliko? Tri rečenice i dao je svom liku samo takav karakter!

Muzika - vrh svih deset godina!!!
Suđenje Tyronu i Red Wedding uz ovu zadnju koju sam linko gore su vrh vrhova!

Eto, toliko...  p1va




« Zadnja izmjena: Svibanj 22, 2019, 03:24:44 od doktor1 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #1031 u: Svibanj 22, 2019, 20:46:29 »



Offline blowfish

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #1032 u: Svibanj 23, 2019, 12:31:42 »
Odličan je Chernobyl, jučer pogledao sve.

Je engleski mali problem, al da je na ruskom ne bih gledao uopće tak da je bolje ovak  cer1njo
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline doktor1

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #1033 u: Svibanj 23, 2019, 18:45:59 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #1034 u: Svibanj 28, 2019, 00:03:49 »
Dark, pogledal sam 3 epizode i zasad mi je fenomenalno!

Vrhunska atmosfera, gluma, muzika...

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>