Off-topic > Muzika, filmovi i serije

Serije koje gledate?!

<< < (210/215) > >>

Cole™:


Pogledao seriju do kraja. Od kad krene serija svaku epizodu sam htio pogledaš što prije da vidim šta će u sljedećoj biti. Sjećam se da mi je Breaking Bad sjeo tek oko treće sezone, a ovdje mi je gotovo svaka epizoda vrh. Prejebeno odlično napisana serija, genijalni likovi, genijalan plan. Od prve epizode se već vežeš za likove, a za neke sam se tek na kraju vezao. Profesor je jedan od jebeno najjebenijih likova u serijama. Drama koliko je napeta serija. Doslovce neznam dal uopće želim nastavak snimanja ovog, jer ovo je umjetnost.

blowfish:

--- Citat: Luckyluke - Lipanj 03, 2019, 10:57:48 ---Ja pogledao navečer BBC-evu Surviving Disaster: Chernobyl. Iako mi je sad spojlalo kraj serije (šta će se dogodit s Legasovom) dalo mi je zauzvrat dosta zanimljivih informacija. Najviše me šokiralo; da nisu izvukli vodu ispod reaktora došlo bi do termalne eksplozije veličini 200 km kvadratnih koja bi i od Kijeva napravila grad duhova. Cijelo sam vrijeme gledanja bio u šoku kolko su dobro rekonstrukciju svega napravili, s obzirom da je ovo dokumentarni. Imate ovdje za pogledati.

--- Kraj citata ---

Ček, pa to je sve bilo jasno u prve dvije epizode. I što će bit sa Legasovom i ovo za vodu?

Pogledao sam upravo zadnju epizodu. Serija je savršena. Kad gledaš nešto za što više manje znaš kako se odvilo, a i dalje te uspije šokirati i iznenaditi, znaš da je ekipa obavila fenomenalan posao. Od castinga, do glume, preko točnosti činjenica i vjerno prenesene atmosfere. Najbolje što sam gledao ove godine.

ManTheRamparts:
Vrhunsko. Ovo je pravi horor. Strašno. Kraj zadnje epizode je savršen.

Related:

Chernobyl: The real-life heroes of nuclear disaster watch TV hit | World News | Sky News

blowfish:
Novi Black Mirror je vani. Pogledao dvije epizode jučer. Prva je tak tak, ali druga standardno odlična. Nadao sam se malom odmoru od depre nakon Chernobyla, al jebiga  cer1njo

I Handmaids Tale jučer došla.

doktor1:
Pogledao zadnju sezonu Stranger Things i ekstra sam razočaran

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju