Off-topic > Muzika, filmovi i serije

Serije koje gledate?!

<< < (212/215) > >>

blowfish:
Engleski ne dolazi u obzir. Radije nemojte gledati nego da gledate na engleskom.

Serija je vrh  ave1

Cole™:
Samo ako ste pogledali cijelu sezonu zadnju, odnosno treću.

Prvo di sam se skoro rasplakao od sreće je scena kad skužimo da su Berlin i Profesor braća...

Onda epizoda kada "biježe" iz zatvora uz pomoć "zvučne varke"  ave1

Prejebena odluka je da se nasamari Profesora sa "smrti" Lisabon... Sve me strah što će dalje biti...

I kakvu jebenu guzicu ima Tokyo. Kriste Dragi Bože siđi s nebesa i divi se samnom.  ave1

blowfish:

--- Citat: Cole™ - Kolovoz 09, 2019, 14:49:37 ---Samo ako ste pogledali cijelu sezonu zadnju, odnosno treću.

Prvo di sam se skoro rasplakao od sreće je scena kad skužimo da su Berlin i Profesor braća...

Onda epizoda kada "biježe" iz zatvora uz pomoć "zvučne varke"  ave1

Prejebena odluka je da se nasamari Profesora sa "smrti" Lisabon... Sve me strah što će dalje biti...

I kakvu jebenu guzicu ima Tokyo. Kriste Dragi Bože siđi s nebesa i divi se samnom.  ave1
--- Kraj citata ---

Pa jasno je da su braća već u prošloj sezoni, kaj ne?

Ovo sa Lisabon mi je bio genijalan twist, popušio sam samo tako.

Barem dupe, kad već pameti nema. Žešće smor lik, sve što se loše dogodilo u seriji je zbog nje  :P

Punisher:
Eo i ja poceo gledat la casa de papel. Odgledao 2 epizode 3. Sezone. Sjajna serija.

Cole™:
13 Reasons Why
Neznam zašto svaki poster, svaki wallpaper i svaka ofišl stranica ima takav major spoil na promotivnom materijalu serije?! Definitivno su mogli i bez toga. Nisam mislio da će dostić trećom sezonom kvalitetu prve dvije sezone, jer su baš bile brutalne, no brutalan je i početak treće, makar prvih par epizoda nisam bio uvjerenja, da može opet onako kvalitetna serija biti kao na početku, no kako se priča komplicira baš bude zanimljivo pratiti i imat svoju teoriju u svemu. Klinci stvarno dobro glume.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju