Autor Tema: Serije koje gledate?!  (Posjeta: 250042 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Iceman

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #480 u: Listopad 27, 2014, 00:31:44 »

Offline Iceman

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #481 u: Listopad 29, 2014, 12:06:13 »
Under the Dome

Neloše, nakon pogledanog Pilota. Nisam ljubitelj tih nadnaravnih serija, Walking Dead sam otkantao već nakon početka 2. sezone, ali ova mi se čini bolja i zanimljivija. Solidni likovi i setting, najbolji mi je Hank, upss... Big Jim  dsmoker Ne mogu ga izbit iz glave od Breaking Bada, a ovdje ima vrlo sličnu ulogu, čak mu je i karatker sličan. Nastavljam s gledanjem pa ćemo vidit dalje...


Lucky zašto ti se ne sviđa Walking Dead? Pitam jer mi je to na čekanju...  kava1

Offline Luckyluke

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #482 u: Listopad 29, 2014, 16:25:07 »
Zato jer mi je previše prosječna i plitka. Jedva sam pogledao prvu sezonu, i razmišljao da li da skinem drugu. Na kraju sam joj dao šansu, pogledao par epizoda i aj bok. Ništa posebno serija. Također sam čitao da je dotična druga sezona prilično loša, tako da sam skroz odustao. Možda je problem šta sam sa serijom počeo odmah dan nakon završetka Breaking Bada , koji je za dobra dva koplja bolji od ovoga.

Offline Iceman

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #483 u: Listopad 29, 2014, 17:24:06 »
Ock!  sm1jeh

Offline versus

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #484 u: Listopad 29, 2014, 18:02:54 »
Walking Dead pojede Under The Dome za doručak

Under the dome ima samo jak moment silaska kupole i prvi efekt jer je to izvorno, po literalnom predlošku Kinga, ali pošto je to -serija, i radnja će se razvlačiti unedogled (dok god ljudi gledaju), i radnja ide u takve debilne situacije da mi je nakon druge sezone (nedavno završile) žao mi je da sam to smeće ikad krenuo gledati.

Walking Dead nije remekdjelo nego prosječna, zabavna serija za mase. Svejedno neuporedivo bolja od Dome-a.

no o ukusima se ne raspravlja
točnije, kad shvatiš da sugovornik nema istančan ukus , onda se upotrebljava ova krilatica. al to nije lijepo pisati. pa ni neću. ups

Offline Luckyluke

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #485 u: Listopad 29, 2014, 22:08:49 »
Sad mi je žao da sam pisao o Dome-u nakon prve epizode jer sam za ostale 3 koje sam pogledao jedva čekao da završe. Već nakon Pilota nestaje taj osjećaj panike i kaosa koji bi se očekivao od ljudi zarobljenih pod kupolom. Sve je nekako traljavo napravljeno. Likovi su skroz prosječni. Nema nikog ko bi se posebno istaknuo. Serija je skroz nelogična, recimo onaj mali je više zabrinut kako zašprehati onu malu, nego jeli mu sestra živa s druge strane. Pitam se kolko je ljudi uopće shvatilo da mu je to sestra. Toliko o tome kolko uspješno dočaravaju apokalipsu. Želio bi da sam stao nakon Pilota, jer ovo ostalo ne valja i nisam siguran da ću nastavit sa serijom. Uglavnom, ne valjaju mi nije jedna ni druga (TWD). Mislim ok su, kolko tolko, pogledo bi ih da naletim na njih na TV-u, ali pratiti ih redovito preko kompa, za to jbg nemam vremena.

Offline versus

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #486 u: Listopad 30, 2014, 19:17:24 »
druga sezona završava tako da se misliš "jebote evo kraja ove torture" i onda priglupi twist
brijem da neću gledat nastavke

po Kingovim knjigama se može nać par genijalnih mini-serija
to savršeno funkcionira kad prate radnju knjige, nekoliko epizoda i kraj
ovo je smeće, dok se god ljudi to gledaju oni će smišljat nove priglupe zaplete

Offline Cole™

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #487 u: Studeni 16, 2014, 00:01:28 »
Gledam baš Rules of Engagement i nezz kako sam to uspio uočit, jer doslovce samo sekundu traje taj kadar s novinama.
Al pogledajte šta je s Jeffove strane novina. To mora biti hrvatska repka, čini mi se broj 17 od Mandžukića.
Kakve su to novine čovječe.

 ave1  ave1  ave1

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #488 u: Studeni 19, 2014, 12:38:40 »
Halo Nightfall

Offline Punisher

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #489 u: Studeni 19, 2014, 14:46:55 »
Valjal?

Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #490 u: Studeni 19, 2014, 14:53:28 »
Iznenađujuće dobro nakon prve 2 epizode. Jedini minus trajanje - oko 25min po epizodi. S obzirom da bude samo 5 epizoda vidim već sad da bu se plakalo za još.

Zasad mi je dosta bolje od Forward Unto Dawn. Gluma, likovi, produkcija, sve je debelo ispred FUD-a.

Čini mi se da je Ridley Scott stvarno bil umješan u projekt, tj. da nije samo njegov potpis gore. Da ne spominjem da i naše gore list - Srđan Mimica je uključen. Ko nije upoznat s njegovim likom i djelom - bliski suradnik Stevena Spielberga koj je radil i na nekim epizodama najbolje SF serije ikad - Battlestar Galactica.

Offline Punisher

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #491 u: Studeni 19, 2014, 15:18:49 »
Bacit cu oko, thx.

Offline doktor1

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #492 u: Studeni 25, 2014, 11:33:13 »
Jesu li u zadnjoj epizodi TWD namjerno zatrolali sa Band of Brothers?

U ovoj sceni gdje se nalazi Abraham kojeg glumi Michael Cudlitz tokom razogovara curka kaže "we are Band of Brothers"



A Michael Cudlitz je inače glumio u istoimenoj seriji - Band of Brothers, (obavezno pogledati ako netko nije)

Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #493 u: Studeni 25, 2014, 11:56:50 »
U zadnje vreme je ovak bilo:

Silicon Valley - odlična serija, jedva čekam 2. sezonu, prvu sam odgledal u dahu.
Shameless - ovo mi je predobro, barem prva sezona je bila zakon, počel drugu gledati.
American Horror Story - izbrisano s harda, urnebesno glupa serija.

Offline doktor1

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #494 u: Studeni 30, 2014, 00:40:04 »
Dobro su izgled likova odradili u nemilosrdnom okruženju...


__________



 cer1njo
« Zadnja izmjena: Studeni 30, 2014, 00:43:05 od doktor1 »