Autor Tema: Serije koje gledate?!  (Posjeta: 249577 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #960 u: Travanj 29, 2019, 20:35:40 »
Ma totalno disappointing je ispalo na kraju


Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #961 u: Travanj 29, 2019, 21:12:52 »
Već sam mislil da sam lud, još sam pokušaval čim pažljivije pisati da ne ispadnem prenegativan jer - imdb 9.5 hurr durr.

Offline Punisher

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #962 u: Travanj 29, 2019, 21:36:16 »
Ma internet nije objektivan u nicem. Vizualno je super bila epizoda lsim toga sto sam .orao dic brightness na 100 da nesto vidim na pocetku.

Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #963 u: Travanj 29, 2019, 21:59:14 »
Je, prvih 20 minuta je mrkli mrak. cer1njo

Offline Luckyluke

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #964 u: Travanj 29, 2019, 22:26:18 »
Jesam ja jedini koji nije pogledao nit jednu epizodu GoT-a niti uopće planiram ? hmm

Offline Wulf

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #965 u: Travanj 30, 2019, 07:29:36 »
nisam ni ja i vidi čuda. nikog nije briga lol

Offline blowfish

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #966 u: Travanj 30, 2019, 07:53:39 »
Smeće epizoda.

All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline bartul_9

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #967 u: Travanj 30, 2019, 08:26:52 »
Ja bi se vise, manje slozio sa svime sto je blowfish napisao.

Al ovo da ce bit bolje od LOTR je najsmjesnija izjava ikad. Nema tu ni pribliznog spektakla kao tamo, ne zelim uopce to usporedivat.



Nazalost meni se cijeli GoT moze sakriti samo iza ovoga, a o bitci da i ne govorim. Koliko emocija i svega u samo jednoj pijesmi, cak nije ni najbolja pijesma iz filmova, ima ih barem jos 10 sta su iste ili bolje. :)

Error 404 (Not Found)!!1


Ovo jede sve bitke zajedno, samo ovaj komadic.

Error 404 (Not Found)!!1


Samo ova izbrisana scena koja je usla tek u extended verziju film ima vise emocija nego valjda cijeli GoT i Hobbiti zajedno.

Error 404 (Not Found)!!1


Toliko o tim smjesnim usporedbama od mene.
« Zadnja izmjena: Travanj 30, 2019, 08:35:10 od bartul_9 »
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline doktor1

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #968 u: Travanj 30, 2019, 08:46:00 »
Ovo "finale" sa bitkom koju kuhaju od prve sezone je ŽIVO SMEĆE!! UŽAS!!

Da se razumjemo, spektakularno odrađeno!
ALI, ljudi moji, ovo je nabrzinu sklepano smeće i neće me nitko drugačije uvjerit!!

Evo dole mrvicu detalja, a mogu puno više!


Sa ovom epizodom su uništili cijelki serijal! KRAJ!

Nemorate mi ni objašnjavat ni argumentirat dali sam u krivu, ali ovo je dizaster!

Offline Punisher

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #969 u: Travanj 30, 2019, 11:37:44 »
KAKO JEBENI SAM NIJE MRTAV. LIK NIJE NIKAKAV BORAC KAK JE PREZIVIO. TO MI NEIZMJERNO IDE NA KURAC.

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #970 u: Travanj 30, 2019, 11:51:05 »
Jesam ja jedini koji nije pogledao nit jednu epizodu GoT-a niti uopće planiram ? hmm

Nisi jedini ima nas :)
Nikad gledao, a brijem da ni necu

Offline Cole™

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #971 u: Travanj 30, 2019, 15:12:18 »
Ja ću sada nastavit valjda napokon; al mislim da nova LOTR serija što dolazi, da će pomest pod s ovim.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline bartul_9

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #972 u: Travanj 30, 2019, 15:36:50 »
Gledaj, serija ima 5,6 brutalnih sezona koje bas kidaju od a do z. Zasto kidaju? Pa jer su imali cijeli scenariji od masterminda R.R Martina koji im je sve lijepo dao na pladnju, radio sa njima i napravili su vrhunski show. Kasnije su napustili knjige, krenuli svojim putem i Boze sacuvaj. Sta je rekao Angry Joe, vise su paznje dali zombi polarnom medvjedu nego nekim vaznijim likovima koji su samo nestali, a trebali su kao biti velika misterija koja ceka otkrivanje.

Ova tvrdnja za tu seriju o LOTRu je malo suplja jer nitko nezna kakva ce serija ispast dok je ne vidimo uzivo, a eto, barem trailer neki.

Imaju veliki budzet i to je to za sada, nista jos neznamo, osim da su pisci za pricu dva prijatelja koja su se upoznala 90ih na faksu i od tada zajedno pisu scenarije za  filmove. Nemaju nekog iskustva ni nekih velikih radova, al drazi su mi takvi nego neka velika imena koja sjebu stvar. Vidjet cemo sta ce bit na kraju. Imamo par vrhunskih nadolazecih serija (lotr, witcher), ako LOTR ispadne dobro ja cu biti najsretniji covjek na svijetu. Ako se mene pita imaju sve predloske u Jacksonovoj viziji svijeta, ne trebaju nista puno mjenjat, njegova je vizija svijeta savrsena. Mada ta vizija nije bila samo njegova vec je na filmovima radila hrpa ljudi od kojih je vecina bila bolesno zaljubljena u Tolkienove radove, vecina je citala knjige barem jednom godisnje i bas su se povezali i unjeli ljubav u taj svijet zato je i ispao tako dobro u samo par godina koliko su vremena imali i sa ogranicenim budzetom, koji je jos uvijek bio odlican.

Ovi sada imaju ogromnu lovu, al kazem tko zna sta ce ispast, neki money grab sa dobrim efektima i to je to.. Jebes to, ocu dubinu, ocu dozivit taj svijet koji ima vise dubine nego ovi nas, a ne tamo neku epsku borbu i to je to..

Maaa, bilo kako bilo uvijek imam trilogiju za pogledat i par tisuca stranica o lotr svijetu za procitat.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #973 u: Travanj 30, 2019, 16:49:15 »
Sad dok bu na LOTR-u Gandalf crnac, Aragorn lezbijka, hobiti kinezi... Ak ne budu gurali te PC gluposti, sve 5. cer1njo

A za GOT zadnju epizodu se s svima slažem, a ja sam se još suzdržaval da ne ispadnem hejter. cer1njo

Offline Punisher

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #974 u: Travanj 30, 2019, 17:08:36 »
Nema veze ovo sa bivanjem Hejterom. Imas pravo na svoje misljenje kakvo god bilo. Cinjenica je da je serija od 4. Sezone se strmopizdila niz planinu po kvaliteti pisanja jer su ostali bez materijala. Kad je Tyrion zadnji put rekao nesto pametno ili nekakav dobar plan smislio?

How they massacred my boi :(