Autor Tema: Serije koje gledate?!  (Posjeta: 249270 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #705 u: Rujan 27, 2016, 21:24:04 »
The Americans 44min | Crime, Drama, Mystery | TV Series (2013–Still Filming)



Fantastična serija.
Dugo sam odgađao gledanje, ali izgleda da me je primilo.
Doslovce zaboravim na vrijeme dok ju gledam.

Savršeno je gledat ovakvu špijunsku seriju, a da nije sve u kompljuterima, satelitima i high tech stvarima.
Plot je fantastičan, kao i glumci. Pravo osvježenje među serijama.
Baš me zanima jel još tko prati?


Pogledao cijelu prvu sezonu.
Jako sam zadovoljan. Nema neku vrhunsku epizodu poput Breaking Bada, niti je u cijelosti tako genijalna.
Ali je i dalje vrijedna gledanja, ima tu neku odličnu špijunsku atmosferu za ono doba i općenito ono doba obrađivat u današnjem vremenu, je vrlo zanimljivo.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline blowfish

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #706 u: Listopad 11, 2016, 15:05:32 »
Prati netko Westworld? Dvije epizode izašle za sad i čini se da će biti jebena serija.

Radnja se odvija u bližoj budućnosti i bavi se životom u zabavnom parku Westworld koji simulira divlji zapad. Park je pun androida koji su programirani za razne western scenarije i gotovo stvarnu interakciju sa posjetiteljima. Androidi su dovedeni na razinu gdje se teško može skužiti jesu li stvarni ili samo roboti, ali voditelji parka mogu upravljati njima glasovnim naredbama i oblikovati ih vizualno i mentalno. Problem nastaje kada se kod androida počinje događati neki bug koji im omogućava da pamte svoje prijašnje scenarije, odnosno polako počinju shvaćati stvari oko sebe.

Za sada vrlo misteriozno i tajanstveno, ali svakako vuče na još. Pretpostavljam da će se dogoditi neki ustanak i predviđam masovno krvoproliće u borbi između androida i njihovih tvoraca, ali i ljudi koji će stati na stranu robota.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline blowfish

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #707 u: Listopad 24, 2016, 21:05:10 »
Walking fucking Dead! Kakva epizoda, majke ti! Još uvijek ne znam što misliti, ni je li mi se svidjelo ili ne, ali fakat je nešto neviđeno.

Onaj tko je pisao strip/seriju je jebeni bolesnik i sociopat. Ovako nešto brutalno nisam vidio doslovno nikad. Ne mislim sad na te scene nasilja i krvi, nego općenito takva surova brutalnost, bezosjećajnost i psihička tortura. Epizoda je što se tiče glume i režije fenomenalna, atmosfera je apsolutni vrh i znojio sam se svih 40 minuta, ali malo mi je ipak too much radnja. Ovo gledaju svi, malo bi ipak bilo bolje da su ublažili sve to.

NE ČITAJ ako nisi gledao.

All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Wulf

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #708 u: Siječanj 10, 2017, 14:04:28 »
Počeo gledati MARS

Offline blowfish

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #709 u: Siječanj 10, 2017, 15:08:13 »
Sad kad vidim ovaj svoj osvrt na S07E01 Walking Deada i kad se sjetim kakav je bio ostatak sezone vrti mi se po glavi ona stara - bolje šutjeti i biti smatran glupim nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju  :P

Gledam Westworld. Još epizoda do kraja sezone. Solidna serija, ali daleko od hvalospjeva koje dobiva.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Cole™

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #710 u: Siječanj 10, 2017, 17:41:10 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #711 u: Siječanj 10, 2017, 20:04:06 »
Pa ono... Lete. Po svemiru... Malo su na Marsu sad... Elon musk kaze nesto.. Tyson isto koju progovori. Ok je. Poucno. Covjek umre u 1ep.. Ha jebiga.. Zivot je takav u 2033..




cer1njo
Poslije napisem nekaj. Na 2ep sam tek

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Offline Cole™

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #712 u: Siječanj 10, 2017, 21:31:59 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #713 u: Siječanj 12, 2017, 01:37:48 »
Počeo gledat drugu sezonu Farga. Ukratko - odlično ! Sviđa mi se kako se stvari već zakuhaju u prvoj epizodi. Sviđa mi se ta doza uvrnutosti koju prenosi iz prve sezone. Likovi mi se čine dosta solidni i mislim da ima potencijala da bude ekstra sezona. Inače meni je i prva bila jako jako dobra, a pošto kažu da je druga još i bolja jedva čekam vidit kako će se stvari nastavit odmotavat :)

Offline bartul_9

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #714 u: Siječanj 12, 2017, 12:23:53 »
Dougrao do zadnje sezone Sopranosa, imam jos 13 nastavaka. Navukao sam se na seriju totalno, bilo je trenutaka kad sam suzu pustio, kad sam se nasmijao do suza i stvarno nemam sta rec nego da je ovo najbolja serija koju sam pogledao do sada.

Pretpostavljam da ce Toni bit ubijen na kraju, ekipa u zatvoru ili mrtva. Moglo bi se cak zavrsit sa Tonijevim sprovodom, al nemojte mi spojlat jesam li u pravu ili ne.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #715 u: Siječanj 12, 2017, 17:04:51 »
No. 1 serija ikad. thumbs1

Offline Wulf

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #716 u: Siječanj 13, 2017, 11:14:45 »
MARS

Nakon 4 epizode.. Iskreno ne znam što sam očekivao. Ok je serija ali nisam raznesen sa znanstvene strane. Iako počinje sve više i više usporedbe i kao dokumentarac(što mi se sviđa) nije mi toliko znanstveno koliko sam mislio da će biti... Fora su mi usporedbe s Antarktiom. Sad će izgleda dalje biti jebački, dolazi neka oluja koja će da im raščehne rektume i njima i stanici  cer1njo
I Amelie mi ide užasno na živce. Francuzi su mi inače ok, ali valjda taj njen naglasak i ta čeljust me iritiraju  fpalm1

EDIT: Ali je svejedno jako zanimljivo jer ne idem na pauzu u 1130h da vidim što će se dalje dogoditi ;D
« Zadnja izmjena: Siječanj 13, 2017, 11:20:28 od Wulf »

Offline Cole™

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #717 u: Siječanj 25, 2017, 16:48:23 »


Pogledao svih 10 epizoda prve sezone i vrlo sam zadovoljan.
Serija napravljena po istoimenom hit filmu Shooter iz 2007. u kojem glavnu ulogu ima Mark Wahlberg.
Veliki sam fan filma pa me baš zanimalo, jel baš potrebna serija...

Iako mi je plot naravno odmah bio jasan, jako zanimljivo napreduje serija kroz epizode.
Ono što mi se najviše sviđa, jest kako odmiče sezona, tako su epizode sve bolje i bolje, tako da zadnje tri-četri epizode su baš vrh.
U startu, sam bio dosta skeptičan oko Ryan Phillippea, jer mi nije baš pogođen bio za lik i djelo Bob Lee Swaggera.
No ugodno me iznenadio i isto kao i serija, kako odmiču epizode, sve je bolji i bolji.

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline c0bra123

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #718 u: Veljača 08, 2017, 14:47:53 »
Shooter: 7.8-10

                                           
                             Kad te intersuje nešto, tipa kao mene snajperi. Očekujem da bude pljunuto onako kakvo i jest sa pravim snajperom.

-Dobro je počela serija. Napeta od početka do kraja. Glumac Ryan Phillippe, je odlično pogođen za "Shooter-a" a, onaj glavonja Tom Sizemore mi je na živce išao odkad sam ga vidio. Isto je promašaj ona FBI ružna agentica. Dobro je odglumila, ali nije ona za tu ulogu. Eventulano bi joj dao da glumi mehaničara. Nije ona kriva, moj ukus je kriv.

-Sviđa mi se u seriji kako je pametno izvukla neke poteze od "Bob Lee-a" ono ostaneš paf kad ti serija prikaže kako je to uradio, sve misliš mehh. Doć će da ih  pobije sve i tjt. Drago mi je da tako nisu Amerikanci nastavili radit, nego da zakuje za stolicu kako i  očekivaš od serije, napetost, emocije, veselje, ma to su sve iz mene izvukli. Svaka im čast.

                                         
-Najveća im greška što me je i živciralo kao da je dijete to slagalo- kad cilja sa snajperom buraz izmjeri sve, znači; brzinu vjetra,brzinu metka, gravitaciju,okrećanje zemlje, i sve to izgleda super.
Problem je kad cilja u metu. Meni serija prikaže da on direkt cilja. Pa jebem ti ne moreš me majmun pravit. Znam i sam da je odoka nišan iznad dva metra od mete, samo zavisi od vjetra jeli ljevo ili desno.

Nisam povrijeđen.
                                         


EDIT: Tek sam sad primjetio da seriju do kraja nisam pogledao. Tj jesam. 8 epizoda sam pogledao i nemam šta dalje gledat sve je riješeno.  kava1
Neka ostane na tom, neću sad da se nešto pokvari u ep9 pa da moram gledat i ep10-u.
« Zadnja izmjena: Veljača 08, 2017, 14:50:24 od c0bra123 »

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Cole™

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #719 u: Veljača 08, 2017, 23:06:48 »
Cobra, kolko godina imaš ti?  sm1jeh
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB