Autor Tema: Serije koje gledate?!  (Posjeta: 247016 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #945 u: Siječanj 20, 2019, 20:49:42 »
Nisam znao da je došla nova sezona Detektiva!
Druga sezona je podbacila malo, ali ja sam općenito zadovoljan! Prvu da ne spominjem...

Offline doktor1

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #946 u: Siječanj 21, 2019, 22:36:01 »
....

Offline bartul_9

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #947 u: Veljača 01, 2019, 19:27:56 »
Nastavio sa gledanjem vrhunskih Vikinga.

Počeo sam sa gledanjem prije nekih godinu dana i došao sam do polovine treće sezone, onda sam iz nekog razloga jednostavno zastao sa gledanjem iako mi je serija bila top.

Sinoć sam pogledao 5,6 epizoda i završio sa trećom sezonom. Zaboravio sam koliko mi je ova serija bila top. Vrhunski likovi i jako zanimljiva Nordijske mitologija, a cijela priča je temeljena na stvarnim likovima i događajima, saznavši za to ova serija mi je postala još masu bolja.

Nadam se da 4. i 5. sezona neće opast u kvaliteti.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline c0bra123

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #948 u: Ožujak 10, 2019, 14:49:12 »
Počeo gledat: The Walking Dead pratit na NETFLIX-u s rodjakom.

Okey prve tri epizode su brutala, 2010 godina, malo loš FHD na netflixu, kao da je 480p, ali zombij i šminka!!!!!!!!!!!!! Ubija brate, predobro su to napravili, i vidi se i uočljivo je na početku da je studio i stastična slika iza njih u nekim djelovima, ali se da zažmirit, odnosno lakše mi bude, nije prava Apokalipsa.  ;D

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Cole™

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #949 u: Ožujak 25, 2019, 21:07:28 »

Nakon dugo dugo vremena počeo gledat zadnju sezonu Prison Break-a. Pogledao prve dvije epizode i jako mi se sviđa kako su misteriozno ušli u ovu sezonu poslje toliko godina. I dalje mi je ista ona vrhunska atmosfera, kao da nikad nije ni bilo stanke i prekida. Neznam kako će se završiti ova sezona, ali svakako bih volio da nastave, jer ideje očito imaju. Nisam u onom taboru kojoj se gadi sve poslje prve dvije sezone, jer mi je četvrta bila vrhunska, a i zavolio sam sve te likove. Makar je malo čudno vidjet ove sve likove u petoj sezoni...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #950 u: Ožujak 26, 2019, 18:07:34 »
Pogledao zadnju epizodu zadnje sezone Prison Breaka i fantastičan kraj! Doslovce sam bio ushićen i u ekstazi u par scena. Odlična mi sezona bila. Baš je sve imalo smisla i koliko god pitanja do sredine sezone imao, na sva sam dobio odgovore zadnje dvije fantastične epizode. Bilo je par scena u sezoni posebno u Yemenu koje su me posebno iritirale, zato što IRL takve stvari ne prolaze s ISIL-om i US Navy, al dobro nisam to vidio kao neki veliki minus. Vjerujem da se serija i dalje nastavlja. Baš me oduševilo.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #951 u: Travanj 14, 2019, 12:15:24 »
Ovo se čeka. Neki realni inside view na taj događaj. Nikakvi mutanti, beštije, horori...

Chernobyl (2019) | Official Trailer | HBO - YouTube

Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #952 u: Travanj 29, 2019, 16:42:35 »
Niko ne komentira GOT?

Offline Punisher

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #953 u: Travanj 29, 2019, 17:00:17 »
Sać gledat kad doma dođem pa komentiram.

Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #954 u: Travanj 29, 2019, 17:00:43 »
 thumbs1 thumbs1

Offline bartul_9

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #955 u: Travanj 29, 2019, 18:04:10 »
Gledaj epizoda ima svojih trenutaka i lijepa je za gledat sta je bilo za ocekivat.. Al ono, prica mi je ostala plitka i nadam se da ce u sljedecim epizodama neke stvari bit objasnjene i iskristalizirane. Nekako me strah da ce ova zadnja sezona ostavit mlak okus u ustima i da ce to sklepat s brda s dola. Prebacili su sav fokus na tu zavrsnicu, al nista nam nisu objasnili, nisu prosirili taj lore, izgubili su fokus na prici i svijetu i to nije to vise.

Inace ova treca epizoda je po meni imala dosta scena koje su bas razvlacili previse, nekako mi je to bilo nepotrebno.

Eto nadam se da sam uspio objasnit ovako bez spoilera.

Do sada mi je druga epizoda bila najbolja.

Vec mi je prosla sezona uzasno pala u kvaliteti pisanja i fokusa na lore.

Al kako cujem radi se neki prequel i onda zasto bi nama tu objasnjavali neke stvari kad onda nebi imali o cemu pisat u prequelu.

Neznam, ne ocekujem previse od sljedece tri epizode. Ok scene, neka zavrsnica svega i to je to. Serija je izgubila svu dubinu i uzitak koji se gradio u proslim sezonama.

Al jbg, prije su imali cijelu seriju napisanu u knjigama, opise likova, mjesta, svaki razgovor je uzet iz knjiga. Kad su napustili knjige sve to je znantno opalo u kvaliteti.

Eto, toliko od mene.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Punisher

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #956 u: Travanj 29, 2019, 19:16:11 »
Dobra epizoda. Al nisam ocekivao onakav kraj. Hopefully ovo nije sve od vojske nemrtvih.

Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #957 u: Travanj 29, 2019, 19:53:38 »
Ja sam 50:50 glede ove epizode. Dosta je retardirano na momente (kak veli bartul, pala je kvaliteta pisanja, kaj je je), imal sam dojam da gledam TWD. Na momente je opet bilo ful dobro. Inače je serija vrhunska, 95% toga je top, al desi im se tu i tam da je propust neki. Sve u svemu blago razočaranje s obzirom kakav je bil buildup i kak dugo za ovaj fight. Na kraju je ispal totalni fanservice. Čini mi se da im je 6 epizoda nekak premalo, a i nekak sam očekival da budu zeznuli sad s obzirom da ima puno toga za povezati. Al ajd, ak ništ drugo bar je serija bez fillera kaj je ogroman plus. Kak god ispalo na kraju, meni serija bude i dalje odlična čisto zbog ovog svega prije.


Offline bartul_9

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #958 u: Travanj 29, 2019, 20:05:14 »
Slazem se.. Epizoda je ugodna za gledanje i stvarno je bilo odlicnih trenutaka, kakvih bude valjda u svakoj epizodi. Al ono

Bilo kako bilo i meni je ovo jedna vrhunska serija i veselim se vidjet kraj.. Mada da se pitalo GG Martina Cercei bi sigurno sjedila na prijestolju na kraju, a ovako vjerujem da ce kraj biti nekako predvidljiv... I dalje su zivjeli sretno i dugo do kraja zivota, a to mi se bas ne uklapa u ritam cijelog showa i knjiga.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #959 u: Travanj 29, 2019, 20:12:21 »
Trebalo je biti bolje, surovije. Nakon svega ovo je kamilica. Da ne spominjem da se pol epizode ne vidi ništ. cer1njo