Autor Tema: Serije koje gledate?!  (Posjeta: 247020 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #60 u: Rujan 08, 2012, 13:28:27 »
Tu i tamo pogledam kad stignem Pawn Stars Pawn Stars (TV Series 2009) - IMDb
Odlična serija.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #61 u: Rujan 08, 2012, 22:55:56 »
Malo je drugačija serija od onih o kojima se ovdje uglavnom priča, ali da, zakon je  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #62 u: Rujan 08, 2012, 23:00:35 »
Pogledao svih 5.sezona serije Chuck.
Osobno najbolja serija ikad,sve sezone su bile posebne ali zadnja je bila najbolja.


Offline Kole

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #63 u: Rujan 08, 2012, 23:43:00 »
Serija je prejjaka. Chuck sam kao lik je genijalan. Šteta što je nema na tv-u. Moram si skinut obavezno  shy1

Offline Schumiii

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #64 u: Rujan 09, 2012, 01:04:49 »
Serija je prejjaka. Chuck sam kao lik je genijalan. Šteta što je nema na tv-u. Moram si skinut obavezno  shy1

Slažem se, serija je odlična!

Trenutno gledam Castle-a, i moram priznati da me serija ugodno iznenadila. U početku sam bila skeptična oko toga što jedan pisac ima raditi u policijskoj postaji i sve mi je ličilo na farsu, ali nakon odgledane 4 sezone, mogu reć da jedva čekam da izade peta sezona :)

Takoder, počela sam gledati i The Walking Dead, ali me razočarala serija.. Živcira me to kada iz prvog nastavka skužim ko je s kim u vezi, aferi, kada se odmah sve otkrije.. Kasnije nema nikakve napetosti, iščekivanja slijedeće epizode što je po meni veliki nedostatak za seriju.. Možda griješim, ali nakon dvije epizode nije mi se dalo više to gledat.

Offline s2000

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #65 u: Rujan 09, 2012, 13:30:34 »
Pogledaj sve sezone vidjet ćeš šta će se sve dogodit,meni je malo glup završetak al tako sam nešto i očekivao.


Offline Schumiii

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #66 u: Rujan 09, 2012, 14:21:54 »
Pogledaj sve sezone vidjet ćeš šta će se sve dogodit,meni je malo glup završetak al tako sam nešto i očekivao.


Pa ajde, mogla bih dat još jednu šansu seriji, dok čekam Castle-a :)

Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #67 u: Rujan 09, 2012, 20:00:20 »
Chuck je odličan, pogledal sam 4 sezone, ak se ne varam.

Danas sam počel s curom gledati Game of Thrones, pogledali smo 2 epizode i solidno mi je zasad. Ništ spektakularno, ali tek se zahuktava i ima potencijala. Istina, idu malo na jeftine trikove možda malo prečesto (sex i nasilje), al ok je.
« Zadnja izmjena: Rujan 09, 2012, 21:58:44 od ManTheRamparts »

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #68 u: Rujan 14, 2012, 13:58:57 »
Nabavio sam sve sezone od Dextera, gledo sam malo na RTl-u dok je bilo pa mi se svidila serija, sad ću je moć u miru gledat.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #69 u: Rujan 14, 2012, 17:08:54 »
Ja jedva čekam da krene sad sedma jer šesta je završila fenomenalano! Samo se nadam da se neće sada uspapčiti i izmisliti nešto nelogično tj da ispadne da ono kako je završila zadnja epizoda nije istina i sl. Tko je gledao, zna što mislim, tko nije, nežu ništa reći jer je OGROMAN spoiler
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #70 u: Rujan 14, 2012, 17:21:51 »
Znači biti će i 7 sezona nisam znao thumbs1

Offline Schumiii

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #71 u: Rujan 15, 2012, 09:50:27 »
O čemu se radi u Dexteru, onak ukratko?


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #72 u: Rujan 15, 2012, 09:53:06 »
Tip je forenzičar u Miami Metro policiji ali istovremeno i serijski ubojica ali koji "lovi" samo kriminalce. Jako kratko ali to si tražila i ovo je suština  kadt1kažem

BTW - slobodno se uključiš i u neku racing raspravu, ipak je ovo prvenstveno takav forum  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Schumiii

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #73 u: Rujan 15, 2012, 10:02:16 »
Tip je forenzičar u Miami Metro policiji ali istovremeno i serijski ubojica ali koji "lovi" samo kriminalce. Jako kratko ali to si tražila i ovo je suština  kadt1kažem

BTW - slobodno se uključiš i u neku racing raspravu, ipak je ovo prvenstveno takav forum  shy1



Hvala, ovo je dovoljno da krenem skidat prvu sezonu  kadt1kažem

Budem, trenutno nisam baš aktivna radi nekih obaveza, ali čim to završim dolazim  kuul

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #74 u: Rujan 15, 2012, 10:45:29 »
Vjerojatno ovi jesenski rokovi  cer1njo

No da, ne znam što voliš, ali čini se da ti se tematika sviđa iz ove jedne rečenice - svakako pogledaj onda, meni jedna od najboljih serija uopće, rekao bih najbolja (humoristične i sf ne ubrajam, to su kategorije za sebe ;D), ali onda se pojavio Breaking Bad koji mislim da ništa ne može nadmašiti. Moram (i budem) pogledati onu The Wire, jedina ima veću ocjenu od BB na imdb pa baš da vidim u čemu je fora
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.