Autor Tema: Serije koje gledate?!  (Posjeta: 249780 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #75 u: Rujan 15, 2012, 11:05:57 »
Pogledao sam prvu epizodu Dextera ave1 Baš me zanima šta će se dešavati dalje. Za sad predobra serija thumbs1


Evo popis serija koje još moram odgledat kad se uhvati vremena:


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #76 u: Rujan 15, 2012, 11:10:04 »
I bit će ti sve bolja, vjeruj mi thumbs1
Prva sezona je jako dobra, druga odlična, treća mrvicu lošija ali i dalje ajko dobra, a četvrta je vrh! Sa petom su malo zeznuli i onako meh je, no šesta mi je zato bila predobra (iako se mnogima ne sviđa), te je imala najbolji kraj zbog kojih jaaako čekam sedmu da vidim što će biti.

Games of Thrones
The walking dead

Ove dvije i ja moram, GoT recimo imam na kompu ali nikako početi gledati, taman kad sam htio, počeo igrati Deus Ex HR i on mi krade cijele dane dok sam doma, a sad je još došlo ovakvo vrijeme koje je meni savršeno za igranje, pa ne znam, nešto me svrbe RPG-i shy1
A OZ nisi uopće gledao?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #77 u: Rujan 15, 2012, 11:12:35 »
Nisam O.Z. gledao, ali veli mi frendica da je serija predobra i da se radi o zatvoru. Ta mi je tematika zakon za gledat. Vidim ima veliku ocjenu na IMDB-u pa očekujem odličnu seriju. Prison Break mi je bio odličan, a ovo mi se čini još bolje.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #78 u: Rujan 15, 2012, 11:33:41 »
Ja nisam gledao Prison Break ali iskreno sumnjam da može biti bolji od OZ-a. Iskreno, volio bih da ga ni ja nisam gledao da sada ponovno uživam u svemu a ne da znam što će se dogoditi jer sam par puta pogledao, možda ne cijelu seriju, ali barem neke sezone (one koje su se vrtile na TV-u... možda su i sve, ne znam)
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #79 u: Rujan 15, 2012, 12:06:11 »
Ne znam sad kakv je Prison Break u usporedbi s O.Z.om, ali serija ti je odlična pogotovo prve dvije sezone.

Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #80 u: Rujan 15, 2012, 12:37:52 »
Game of Thrones je jako dobra serija, trenutno sam na početku druge sezone i celo vreme je napeto. Priča je odlična, gluma isto tak. Makar - bilo je u par epizoda nekih glupih djelova, ali u globalu je jako dobro. Zasad - 8,5/10. I ima puno neočekivanih raspleta, nije tipično.  thumbs1

Offline Thergothon

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #81 u: Rujan 15, 2012, 12:40:06 »
Oz su silovali sve sezone apsolutno svake godine na TV-u prije kojih 6-7 godina pa cak i prije, pravo cudo da nisi gledao.
Genijalna serija!
« Zadnja izmjena: Rujan 15, 2012, 12:50:13 od Thergothon »

Offline Cole™

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #82 u: Rujan 15, 2012, 14:28:56 »
To su bila vremena kada sam bio pred TV-om i sve ih u komadu pogledao...  sm1jeh
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #83 u: Rujan 15, 2012, 17:46:36 »
true true
OZ je bio na telki, znao sam tu i tamo pogledati i vjerujem da je jako dobra, razlog zašto nisam... Lijenost.
@Shimmy: sad si i mene zainteresirao sa Dexterom kad si rekao tematiku, ali neću gledati jer sam lijen XD

Počeo sam također gledati THe Wire, ali kad sam vidio da epizoda traje onak 50min.. Odustao sam  cer1njo
Jer mi treba puno manje da povješam veš  cer1njo

Ali od serija gledam... Top Gear iiiiiiiiiii... Kad sam kod cure onda Vašu mamu i Prijatelje  cer1njo :P

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #84 u: Rujan 15, 2012, 19:06:21 »
I Dexter traje toliko kadt1kažem
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #85 u: Rujan 19, 2012, 21:08:09 »
Predobra mi je serija Dexter ave1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #86 u: Rujan 19, 2012, 21:24:39 »
Sve ćeš saznati  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #87 u: Rujan 22, 2012, 21:02:20 »
Dexter

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #88 u: Rujan 22, 2012, 21:03:10 »
da, da, prvo mu je to bilo. A čuj, uvijek je prvi put neuredno  cer1njo cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #89 u: Rujan 22, 2012, 23:00:25 »
Inače sutra je Emmy Awards go Dexter ave1