Autor Tema: Serije koje gledate?!  (Posjeta: 249609 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #135 u: Listopad 23, 2012, 10:05:48 »
Dobro veli DOC.  cer1njo

Game of Thrones je čudo, još dok vidim kolko ima knjiga u 'A Song of Ice and Fire' serijalu nadam se samo da bude još više epizoda i sezona. Ovo je meni bolje od Gospodara Prstenova, a svi znamo kaj je to - klasik fantasy-a su knjige i filmovi (meni je prvi film vrh, ostali su mi lošiji) i mislim da to dosta govori o kvaliteti Game of Thrones-a. Čak razmišljam da si nekad uzmem knjige jer je cjeli taj svijet intrigantan i pun zanimljivih likova i spletki. Sviđa mi se kaj je sve prikazano na dosta sirov, 'realniji' način. thumbs1

Da ne govorim o neočekivanim preokretima (ko je gledal zna kak to tu ide).  ;D

Offline Lollik

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #136 u: Listopad 23, 2012, 17:51:40 »
ovo
Hellsing (TV Series 2001–2002) - IMDb

i ovo

Hellsing Ultimate OVA Series (TV Series 2006– ) - IMDb

odlicna prica, odlicni likovi. nema tu puno pricanja tko sta koga cega, nego se odma zaletite gledat. smiksali su engleske protestante, vatikan, naciste, demone i vampire i uz dasak krvi, dobijete ovaj anime.

must see!
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #137 u: Listopad 23, 2012, 21:00:02 »
@doktor - vidim koje serije hvališ i preporučaš pa ti mogu savjetovati Breaking Bad. Meni osobno najbolja serija koju sam ikada gledao - Seinfeld jedini ne spada u tu usporedbu jer je ipak nešto skroz drugačije i ne mogu se uspoređivati. Game of Thrones me još čeka, ali mogu reći da mi je do BB-a Dexter bio apsolutni vrh a nakon što sma pogledao prvu sezonu Breaking Bad, rekoh, OK, Dexter ima konkurenciju. Nakon druge je isto tako nekako bilo (jer mi je druga najlošija ali još uvijek daleko bolje nego mnoge serije), no nakon treće sam rekao - to je to, bolja je! Četvrta je već bila strava, a aktualna (i posljednja) peta je već nešto prebolesno i to dvosmisleno - i bolesno dobro i ono just plain sick  ;D

Download  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #138 u: Listopad 27, 2012, 21:47:23 »
Skida se The Walking Dead Sezona 1  thumbs1
Počeo gledat The Big Bang Theory 6 sezona  ave1
« Zadnja izmjena: Listopad 28, 2012, 21:13:41 od Kole »

Offline doktor1

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #139 u: Listopad 29, 2012, 00:11:11 »
@doktor - vidim koje serije hvališ i preporučaš pa ti mogu savjetovati Breaking Bad.


I prije sam dobio preporuku, ali sada sam definitivno na toj seriji... Spartacus me je razočara, pogledao prvu sezonu i bila je OK, ali glavni glumac, Andy Whitfield je umro od raka, (šta ti je usrani život) i zamjenio ga je drugi i nikako mi nije legao...

Sada sam na Breaking Bad i serija je fantastična...

U utorak idu nove epizode redom - Dexter, The Walking Dead i Son of Anarchy.... Jedva čekam

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #140 u: Listopad 29, 2012, 00:19:04 »

Sada sam na Breaking Bad i serija je fantastična...


 hug1

To je to!
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #141 u: Listopad 29, 2012, 13:57:56 »
Što se tiče Spartacusa serija me ne privlači ni 1%...

Došao u 4 sezonu Dextera, koja mi se čini da će biti bolja i od prve ave1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #142 u: Listopad 29, 2012, 14:14:26 »
Indeed, bit će  kadt1kažem
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #143 u: Listopad 29, 2012, 16:27:23 »
Pogledao 3 epizode Walking Deada i dojmovi su apsolutno odlični.  ave1 ave1

Offline Kole

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #144 u: Studeni 01, 2012, 15:33:17 »
Pogledao Sezonu 2. Oduševljen sam apsolutno. Rick me iznenadio, i stvarno se ponuio kao pravi vođa.

Počinjem Sezonu 3  ;D


Offline doktor1

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #145 u: Studeni 01, 2012, 16:47:31 »
Sada ćeš vidit pravog Ricka u trećoj sezoni...

Offline Kole

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #146 u: Studeni 01, 2012, 18:46:35 »
I da sam ja na njegovom mjestu isto bih postupio. Pri kraju sam 2 epizode 3 sezone.

« Zadnja izmjena: Studeni 01, 2012, 19:42:47 od Kole »

Offline doktor1

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #147 u: Studeni 02, 2012, 19:28:10 »
Ja sam već na četrrtoj sezoni od Breaking Bad....

Bryan Cranston me je oduševio!! Od onog debila u Malcomu do ovakve uloge!!!  ave1

Offline Iceman

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #148 u: Studeni 02, 2012, 19:38:31 »
Ja sam već na četrrtoj sezoni od Breaking Bad....

Bryan Cranston me je oduševio!! Od onog debila u Malcomu do ovakve uloge!!!  ave1


Slažem se, inače nikad nisam imao smisla za tu seriju, užasno me iritirala

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #149 u: Studeni 02, 2012, 19:50:06 »
Ma meni je i Malcolm bio zakon (kao serija, on ako lik mi je išao na jetra), i Cranston me je tamo oduševljavao, ali ovdje je samo potvrdio kakav je glumac. Skroz drugačija uloga, a glumi vrhunski!
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.