Autor Tema: Serije koje gledate?!  (Posjeta: 249100 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #180 u: Prosinac 03, 2012, 16:53:38 »
Znam da ima, zato čim završi epizoda ja gasim Player. ;D
Jer ja po tim najavama već vidim šta će bit u idućoj epizodi, a to mi je glupo.

Offline Kole

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #181 u: Prosinac 03, 2012, 16:55:47 »
Znam da ima, zato čim završi epizoda ja gasim Player. ;D
Jer ja po tim najavama već vidim šta će bit u idućoj epizodi, a to mi je glupo.

Ovak sam zapaljen i još sam dobio mali preview, taman da se zagrijem za 2 mjesec 2013 :D

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #182 u: Prosinac 03, 2012, 17:11:13 »
Evo zašto ja ne volim te najave, npr. vidiš kak je glavni lik na kraju neke epizode u bezizlaznoj situaciji i tu završi epizoda. I sad ti u najavi za iduću epizodu vidiš glavnog lika kako priča s nekim, znači izvukao se bezizlazne situacije...I to mi već spojla previše.

Zato sam prestao gledat i trailere od igara (ne baš sve, ali većinu)  sjećam se kad su Mass Effect 2 traileri stizali, spojlali su pol igre. I od tad sam na oprezu cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #183 u: Prosinac 03, 2012, 17:43:49 »
Slažem se Pretorijanče sa svim rečenim, ali kod Dextera si ne mogu pomoći. Stalno gledam što će biit, no možda baš zato što svejedno ispadne neočekivano, npr kao sad zadnja epizoda kada

Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #184 u: Prosinac 04, 2012, 15:32:59 »
Wangan Midnight mi je sve bolji. Nakon kojih 10 odgledanih epizoda sjeli su mi likovi, priča je sve zanimljivija, novi zanimljivi likovi se pojavljuju - uglavnom, sad mi je čvrstih 9/10. thumbs1

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #185 u: Prosinac 04, 2012, 16:36:54 »
Završio 6 sezonu Dextera i krenuo 7


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #186 u: Prosinac 04, 2012, 21:10:39 »

Znaš kak - jebeno  ;D dsmoker
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #187 u: Prosinac 09, 2012, 20:59:46 »
Odličan Review cijele sezone.....

Sons of Anarchy: Season 5 Review - IGN

U petoj sezoni je odlčna preobrazba Jaxa od totalne dobričine do sad do hladnokrvnog bezosjećajnog tipa...

Offline doktor1

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #188 u: Prosinac 10, 2012, 15:29:03 »
Podledao predzadnju epizodu Dextera.... Fantstična

Dexter: "Do You See What I See?" Review - IGN

Jedva čekam kraj da vidim sljedeći tjedan

ave1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #189 u: Prosinac 11, 2012, 01:16:20 »
Ja ju baš pogledao i ovog trena krenuo pisati isto. Koja kuja LaGuerta majkujoj, proračunata pizda. I fakat po onim isječcima iz zadnje epizode, čini se da će biti savršena a i cijela ove sezona bi mi mogla biti najbolja do sad. Dexter  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #190 u: Prosinac 11, 2012, 12:30:56 »
Ma ta LaGuerta je najveća kuja u cijeloj seriji.

Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #191 u: Prosinac 14, 2012, 01:43:20 »
Odgledal sam cjeli Wangan Midnight i samo mogu reći - fenomenalno. ave1 ave1 ave1

Epski, (nažalost) zaokružena priča, ništ lošije od Initial D.

Jedina mana je glavni lik koj nekad podsjeća na Takumija iz ID (vidi se po tome da su isti ljudi napravili obadva anime-a) i karakterno je lošije dočaran od ostalih likova - nije nužno loš, ali je problem da u nekim scenama JAKO sliči Takumiju (vizualno), a kak odmiče priča i po ponašanju - sad jel to namjerno ili ne, samo animatori znaju. Dobro da ostatak ekipe to nadoknađuje i da su dosta živopisno dočarani likovi i da je priča odlična - sva ta neka mistika koja okružuje Devil Z - na kraju sve pada na svoje mjesto, al opet ostaju pitanja neka otvorena makar je dobro zaokružena priča tak da se nadam nekad u budućnosti drugoj sezoni. Još je plus da prevladava ozbiljniji ton nego kod ID, tj. nema humora uopće, sve je smrtno ozbiljno, pa su zbog tih tak nekih stvari skroz različiti anime-i. Ta ozbiljnost se odlično uklapa u koncept i sviđa mi se ono kaj mi je super kod ID - ide se u detalje oko tuninga automobila, sve se opisuje detaljno - koji djelovi su se zamjenili na autu, promjene na 'setup-u', feedback koj vozači daju - ma ODLIČNO! Vidi se da je Keichii Tsuchiya odličan savjetnik! thumbs1

Uglavnom - oduševljen sam. Zadnja epizoda je nekaj prepredobro!

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #192 u: Prosinac 15, 2012, 17:48:07 »
Završio sam 11 epizodu 7 sezone Dextera, odlična sezona...Nadam se dobrom kraju.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #193 u: Prosinac 16, 2012, 14:23:56 »
Još samo jedan dan  shyCH
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #194 u: Prosinac 16, 2012, 16:36:15 »
Da, samo da ne upropaste kraj. Toliko toga ima što se može desit u zadnjoj epizodi, plus to je Dexter možemo očekivat neočekivano