Autor Tema: Serije koje gledate?!  (Posjeta: 249336 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #255 u: Siječanj 23, 2013, 00:19:14 »
Californication druga epizoda šeste sezone - lajkam! Jedna mi je od boljih epizoda koje pamtim, za razliku od prve koja mi je bila meh (kao uostalom cijela peta sezona). I dalje to nije i nikada više ni neće biti remek djelo kakve su bile prve dvije sezone, ali ako se nastavi ovako, mogla bi biti bolja od prethodne, možda čak i dvije.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #256 u: Siječanj 23, 2013, 14:26:09 »
 thumbs1

eto konačno čovjeka s ukusom  ;D
prva sezona Californicationa (koju sam tek lani odgledao), meni je to peak serijske produkcije u svijetu ikad. Likovi, dijalozi, radnja, lokacije, sve vrhunski.

Šesta sezona bi me zasad razočarala, ne nazire se neki poseban zaokret radnje ili neki fantastičan lik kakvih je bilo (npr. onaj glumac kojeg je glumio RobLowe ili Ashby iz 2 sezone), no bez obzira na sve glavni likovi su toliko izvanredni da će se to pratiti.


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #257 u: Siječanj 23, 2013, 14:58:55 »
prva sezona Californicationa (koju sam tek lani odgledao), meni je to peak serijske produkcije u svijetu ikad. Likovi, dijalozi, radnja, lokacije, sve vrhunski.


 thumbs1

Šesta sezona bi me zasad razočarala, ne nazire se neki poseban zaokret radnje ili neki fantastičan lik kakvih je bilo (npr. onaj glumac kojeg je glumio RobLowe ili Ashby iz 2 sezone), no bez obzira na sve glavni likovi su toliko izvanredni da će se to pratiti.


Slažem se, mislim da im je davno ponestalo ideja, tj negdje tamo oko 3., 4. sezone. Iako šteta, moglo se je to razvijati još koju sezonu dobro da nisu otišli u skroz krivom smjeru. No koliko vidim za sada po prve dvije epizode (pogotovo drugoj), šeste sezone, čini se da će biti bolja od prošle, možda i zadnje dvije, jer za razliku od pete sezone koja je bila puna retardirnaih scena, na koje sam se doduše pošteno smijao ali je bio retardirani humor, ne onako na finjaka kao u prve dvije, tri sezone; ovdje je već u prve dvije epizode bilo dosta Hankovih one-linera i tipično njegovih dijaloga. U petoj sezoni Hank kao da je bio sporedni lik, ne znam jel imao 5 provala u cijeloj sezoni. I da, Ashby i Eddie Nero su legende!  ave1

« Zadnja izmjena: Siječanj 23, 2013, 15:31:34 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #258 u: Siječanj 23, 2013, 15:45:55 »
Pogledao sam prvu epizodu Homelanda i svidjela mi se serija. Tako da nakon Breaking Beda ću to gledat, a nakon njih The Walking Dead ;D

Offline versus

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #259 u: Siječanj 23, 2013, 16:05:57 »
je, Faith je prekrasna

meni je ona glumica za njegov roman bila bombončić
( http://www.tuxboard.com/photos/2011/01/Addison-Timlin-Serie-Californication.jpg )

prva sezona je nešto posebno, zaokružena cjelina (sa pretjeranim happy-endom, kako se to već radi)
od tad svakom sezonom ide nizbrdo, al svejedno, to gdje jesu, meni to nadmašuje sve ostale serije

fantastični likovi
i dijalozi
i popratna muzika
i sasvim usputne sitnice (tipa muzika koju spominju ili cameo uloga Zakk-a Wyldea)


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #260 u: Siječanj 23, 2013, 16:15:24 »
+1 na sve!
S time da mi je vjerojatno najbolja (najemotivnija) scena bila  ne u prvoj nego ne sjećam se, drugoj ili trećoj sezoni. Mislim da kraj treće, zadnja epizoda.
« Zadnja izmjena: Siječanj 23, 2013, 18:06:27 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #261 u: Siječanj 23, 2013, 17:56:52 »
treća sezona, kraj. Odvode ga, emocije na maksimu, a u pozadini "Rocket Man" .... 

meni je Ashbyja bilo žao u pi*kumaterinu
njihov finalni dijalog za klavirom .... "remember, at the end of the day, it's all about her".

jedina serija ikada koju sam odgledao, a da sam idući tjedan krenuo ispočetka

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #262 u: Siječanj 28, 2013, 13:20:50 »
Pogledao sam 10 epizodu 4 sezone Breaking Bada, ovo mi je bila najbolja epizoda dosada ave1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #263 u: Siječanj 28, 2013, 15:32:23 »
Da, da to je predobra epizoda  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #264 u: Siječanj 28, 2013, 17:12:25 »
počeo Top Gear, sezona 19
TopGear, Californication, uskoro WalkingDead (veljača) ...

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #265 u: Siječanj 29, 2013, 13:24:25 »
Da, da to je predobra epizoda  ave1

Bome me ovaj BB sve više pozitivno iznenađuje ave1 i 11 epizoda rula.
I ona epic fail scena
« Zadnja izmjena: Siječanj 29, 2013, 13:39:48 od Praetorian »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #266 u: Siječanj 29, 2013, 14:47:32 »
Da, umro sam na to kad je bilo, presmiješno  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #267 u: Siječanj 29, 2013, 17:18:28 »
Uz BB, krenuo sam gledat i SW: The Clone Wars. Na prvoj sam sezoni i pogledao sam 4 epizode, i zadovoljan sam serijom.
Sve je super animirano, glumci koji posuđuju likovima glasove su odradili odličan posao. Sve je na vrhunskoj razini.


Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #268 u: Siječanj 31, 2013, 22:00:20 »
Gotova 4 sezona BB krećem u 5.

Gus two face  ave1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #269 u: Veljača 01, 2013, 00:41:56 »
To mi je bio jedini ali fakat jedini retardirani dio u cijeloj seriji. Ali je bio toliko retardiran da nije za vjerovati. Još se cijela serija fura na neku realnost i onda to. Fakat nepotrebno  fpalm1
Mislim sjajan mi je bio način na koji je otišao i ona scena prije, naglo dizanje sa stolca i NOOO ili kaj je već vikao, ali ovo...  fpalm1

OK, bila je i ona epizoda sa muhom retardirana ali nije bila ovakvo vrijeđanje inteligencije
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.