Autor Tema: Serije koje gledate?!  (Posjeta: 247015 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #270 u: Veljača 01, 2013, 12:29:33 »
Vidim 5 sezona ima 8 epizoda, prvi dio. Nema puno, al ajd još 8 epizoda treba stići ove godine pa će ih biti 16  sm1jeh
« Zadnja izmjena: Veljača 01, 2013, 12:33:27 od Praetorian »

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #271 u: Veljača 01, 2013, 17:19:58 »
Zakom je bilo u BB kad su
Zadovoljan sam početkom 5 sezone.

Odustao sam od gledanja SW The Clone Warsa, pogledao sam 12 epizoda prve sezone i dosadilo mi je, još kad vidim da ima 5 sezona...Možda ju pogledam jedamput, ali trenutno nešto nisam raspoložen, previše otežu s radnjom. Prvih 5-6 epizoda mi je bilo odlično, ali počela me serija smarati i još kad sam vidio da ima 5 sezona odluka o brisanju je pala lako sm1jeh

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #272 u: Veljača 02, 2013, 00:41:06 »
Ja taman krećem gledati petu sezonu Sopranosa. Svaka im čast, serija je doslovno svakom sezonom bolja. Da vidimo je li tako i sa petom, u što uopće ne sumnjam thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #273 u: Veljača 02, 2013, 11:58:30 »
Kakvi su ti Sopranosi, tražim nešto kvalitetno nakon BB pa eto zanima me?

Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #274 u: Veljača 02, 2013, 12:13:53 »
Sopranosi su fenomenalna serija, još davno sam sve odgledal. Preporuka bilo kak. Serija je kvlt.

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #275 u: Veljača 02, 2013, 12:57:38 »
Bude se onda gledalo, krećem u nabavku sm1jeh

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #276 u: Veljača 02, 2013, 15:55:14 »
Kako je MTR rekao. Samo imaj na umu da su dosta dugi, pa ak nemaš vremena... 6 sezona, svaka sezona 13 epizoda, svaka epizoda traje gotovo sat vremena, s time da 6. sezona ima čak 21 epizodu
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #277 u: Veljača 03, 2013, 12:35:32 »
Nije mi problem što ima puno sezona i epizoda ako serija valja.
Ja tak i tak dnevno pogledam uglavnom po jednu epizodu bilo koje serije, osim ako traje po 20 minuta ko SW The Clone Wars onda ih pogledam odjedamput po par.

Ali Sopranos dolazi na red nakon Homelanda, jer moram prvo skinut svih 6 sezona a internet mi je spor.
Sjećam se dok sam bio mali da su reklamirali Sopranose na TV-u, sjećam se da sam vidio sise cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #278 u: Veljača 03, 2013, 18:05:11 »
sjećam se da sam vidio sise cer1njo

i prodano  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #279 u: Veljača 05, 2013, 00:42:21 »
5 dana do Walking Deada  ave1 ave1 ave1 ave1 ave1 ave1 ave1 ave1 ave1 ave1

Offline versus

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #280 u: Veljača 05, 2013, 15:49:48 »
samo preporuka

ako ste osoba kojoj su dokumentarci o zemljama dosadni, al svejedno zna bit zanimljivo vidit nešto drugačije ; slučajno sam prije par dana naišao na "An idiot abroad"
i meni i dragoj se svidilo, baš s guštom odgledamo

ukratko, Ricky Gervaisov frend, Karl Pilkington je letargičan tip kojeg baš ne zanima ni povijest ni kultura ni ljudi i ne voli ić nigdje, omiljeno mjesto mu je vlastiti WC jer ga tamo ni cura ne gnjavi.
i onda njega šalju avionom po svijetu da radi dokumentarce

3 sezone dosad

probajte sa S01 E01 (Kina), možda vam se svidi

versus approved  thumbs1


Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #281 u: Veljača 05, 2013, 15:52:10 »
Taj ''An idiot abroad'' planiram već neko vreme početi gledati, zapelo mi je za oko na IMDB još davno ko nekaj interesantno i netipično.

Nakon preporuke ne sumnjam da je prava stvar.

Offline Wulf

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #282 u: Veljača 05, 2013, 16:32:44 »
To puštaju na discoveryu isto ak se ne varam. nisam nikad gledao jer mi se činilo ne zanimljivo, očito sam pogriješio  cer1njo
Neznam jel se još vrti gore, pa ako neko ima IPTV može gledati tamo  :P tj. vidjeti je li se još emitira

Offline versus

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #283 u: Veljača 05, 2013, 16:49:35 »
To puštaju na discoveryu isto ak se ne varam. nisam nikad gledao jer mi se činilo ne zanimljivo, očito sam pogriješio  cer1njo

moguće da nisi pogriješio, može bit da je to nekome dosadno, ukusi su različiti
pogotovo ako probaš na 2 min, nije humoristična serija pa nema baš neke šanse da se uleti na nešto turbozanimljivo

meni je lik strašno simpatičan pa mi je OK sve skupa

tipa, Karl vidi Taj Mahal (Taj Mahal je napravio taj neki tip za svoju pokojnu ženu, a imao je 4 žene) i prva pomisao mu je ; "mora da je nešto gadno zgriješio. Da ja to svojoj curi sagradim, odma bi me napala što sam opet napravio". Ili u Kini popizdi kad skuži da je jedina jestiva(normalna) hrana ona koju bacaju medvjedima.

uglavnom taj neki nivo humora koji i nije humor, nego onako, usputno, nepretenciozno.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #284 u: Veljača 05, 2013, 17:12:01 »
bookmarked pa će vidimo kada završim sa svim ostalim pizdarijama koje gledam/igram  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.