Autor Tema: Serije koje gledate?!  (Posjeta: 249585 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #465 u: Kolovoz 30, 2014, 13:39:11 »


Pogledao prve dvije sezone i mogu reć da sam ugodno iznenađen.
Nakon prvih par epizoda nisam ubrao u čemu je toliko dobra, ali onda su se poklopile savršene i smješne epizode i rulica totalna od serije ispala.
Odličan cast.

Napokon uredio listu gledanja serija.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #466 u: Kolovoz 30, 2014, 14:31:56 »
Ty Burrell mi je zakon lik, nije ni meni sjela odmah, tj. uvijek bi slucajno naletio na pola epizode i nije mi bilo zanimljivo dok nisam uhvatio par cijelih epizoda za redom.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Luckyluke

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #467 u: Kolovoz 30, 2014, 16:57:15 »
Počeo gledat Breaking Bad evo već treći put, mislim da to govori samo za sebe. Ne mogu je se zasitit. Perfekcija je u svakom aspektu. Tek sad primjećujem neke sitne detalje i reference koje prije nisam. Toliko je sve pametno i logično napravljeno, da se mogu naklonit Vince Gilliganu i ekipi do poda. Ta atmosfera, pacing, likovi o kojima bi se do sutra moglo raspravljat koji je najbolji jer gotovo svaki koji se pojavi ima svoju draž i posebnost. Transformacija Walta u psihopata, bahati i egoistični Pinkman, Saul koji je tolko urnebesan da bi me do suza mogo nasmijat na nečijem sprovodu, koji unosi dobru dozu humora u inače ozbiljnu dramu; Tuco i G. Fring koji su među najboljim bad ass likovima ikad, pa sve do mističnih likova poput braće Salamanca i njihovog paraliziranog ujaka koji jedino može zvoniti na zvonce prikvačeno na njegova kolica u znak slaganja s nečim. Ovo je samo dio likova koji briljiraju, napisao bi čitavu Bibliju kad bi morao o svakom ponaosob pisati. Dalje, radnja koja je višeslojna i dosta kompleksna, fantastično je urađeno kako se događa na više fronta i zamotava, da bi se na kraju savršeno odmotalo, bez ikakvih nelogičnosti i besmislica. Jednostavno, u svakom aspektu briljira. Još moram spomenut i odličan soundtrack, koji prije nisam primjećivao poput America - A Horse with No Name, Badfinger - Baby Blue, Mick Harvey - Out of the time Man; čak se našla i naša pjesma od Bambi Molestersa - Chaotica. Baš savršeno pašu u scenama u kojima se prikazuju.

Ne znam Cole jesi gledao, ako nisi - ne znam koji kurac čekaš ? :D Ovo spada pod serije koje se moraju pogledat prije nego se umre. Preporuka svakom jebenom čovjeku koji drži do sebe.

Offline Cole™

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #468 u: Rujan 24, 2014, 21:11:53 »


Odlična pilot epizoda i moram priznat da mi se jako sviđa Gordon.
Iako mi je na prvu bio užasan i nekako dislajkabilan, pobrao je moje simpatije.

Likovi su mi skroz upečatljivi i sviđa mi se koliko riskiraju sa drugačijim pristupom, idejom, konceptom i sa najvažnije atmosferom...

Mogla bi biti jako dobra serija.



Već desetak godina nisam gledao nikakve odvjetničke serije i zaboravio sam koliko rula to.
Julianna Margulies <3.

Poprilično visoka ocjena na Imdb-u, nadam se da će je opravdat.
Smeta me jedino dužina serije u odnosu na 24 epizode po sezoni...

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Iceman

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #469 u: Rujan 24, 2014, 21:26:31 »
Preporuka za gledanje dobre žene. Mene je prikovala za dok je bila na hrt-u.

Offline Punisher

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #470 u: Listopad 07, 2014, 21:27:00 »
Počeo gledati IT crowd, umirem od smijeha  cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #471 u: Listopad 07, 2014, 21:55:20 »
IT Crowd je urnebesan, ko uostalom sve s potpisom Grahama Linehana (IT Crowd, Father Ted, Black Books...).

ITC mi dolazi ko hardcore verzija Big Bang Theory, a i prije je izašla. :P

Have you tried turning it on and off again?

Offline Punisher

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #472 u: Listopad 07, 2014, 21:56:12 »
DAAAAA umro na to xDDDDDDDD

Offline ManTheRamparts

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #473 u: Listopad 07, 2014, 21:57:41 »
Šteta kaj ima samo 24 epizode (ak se ne varam), ali to je Linehanov stil - manje epizoda, ali brutalno urnebesno.

Do kud si došel?

Offline Punisher

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #474 u: Listopad 07, 2014, 22:42:44 »
je 6 epki po sezoni, odgledao 3. danas.

Moss - Lonely Hearts(the IT crowd) - YouTube

Offline Luckyluke

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #475 u: Listopad 08, 2014, 20:40:07 »
Završio upravo po 3. puta sa Breaking Badom. Ne znam, uvijek me neka tuga i depresija hvata nakon posljednje epizode, dijelom zbog same radnje, dijelom zbog toga što je sve gotovo i nema više. Posljednjih 5 epizoda pogledao sam u gotovo jednom dahu jer su state of art. Na svu sreću, dobili smo kraj koji je realan, uzbudljiv, zanimljiv i na kraju - zadovoljavajuć. Sve što je trebalo biti rečeno - rečeno je. Sva bitna poglavlja su zatvorena i nisu ostavljene neke rupe. One manje bitne stvari su izostavljene i prepuštene na logički zaključak, koji će lako donijeti svaki bistriji gledatelj. Baš me taj kraj uvijek tjera na razmišljanje i podvlači neku crtu; sve ono što su prošli Walt i Jesse zajedno, koliko je otišlo nedužnih života zbog njih i koliko bi sve drugačije bilo da se nikad nisu upustili u taj biznis. Na kraju, cijela serija nosi bitnu pouku koja je primjenjiva za svakog.  Toliko je izmiksanih osjećaja trenutno u meni koji nisu u domeni riječi da bi ih opisao. Sada mi jedino vrijedi čekati Better Call Saul i nadati se da će biti bar upola dobar kao BB.

Offline Luckyluke

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #476 u: Listopad 22, 2014, 22:40:17 »
Under the Dome

Neloše, nakon pogledanog Pilota. Nisam ljubitelj tih nadnaravnih serija, Walking Dead sam otkantao već nakon početka 2. sezone, ali ova mi se čini bolja i zanimljivija. Solidni likovi i setting, najbolji mi je Hank, upss... Big Jim  dsmoker Ne mogu ga izbit iz glave od Breaking Bada, a ovdje ima vrlo sličnu ulogu, čak mu je i karatker sličan. Nastavljam s gledanjem pa ćemo vidit dalje...

Offline radici

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #477 u: Listopad 23, 2014, 00:38:37 »
zahvaljujući hrt-obje sez BRON-BROEN (THE BRIDGE),dansko švedsko krimi
ko voli pravi triler od serije-eto mu
al ,sve kaj je dobro,brzo svrši,sad treba čekat 2015 da snime i najavljenu 3 sez
2 x 10 epizoda thumbs1

prijevodi na prijevodi online afkors

Offline DogZy

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #478 u: Listopad 23, 2014, 00:47:30 »
Hvala radici, imat ću na umu tu seriju. K tome još i skandinavci, super. Sjećam se Borgena i one neke policijske koje sam pokušavao pratiti ali nije išlo.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Serije koje gledate?!
« Odgovori #479 u: Listopad 23, 2014, 23:05:46 »
privukla me pogotovo 1 ep 1 sez,nekaj orginalnije,već dugo nisam vidio,pa sam morao vidit kak bu završilo thumbs1 p1va