Autor Tema: Deus Ex: Human Revolution  (Posjeta: 10007 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Deus Ex: Human Revolution
« u: Siječanj 09, 2012, 14:18:42 »


HCL Recenzija

Vaši komentari i dojmovi na ovu igru? Trenutno igram DLC Deus Ex: Human Revolution - The Missing link. Moram priznati da je dobar. Jako mi se sviđa kiša kako su je napravili i neznam zašto u originalnoj igri nije bila. Ono što mi se nikako ne sviđa je nepostojanje prigušivača za pištolj, bar ga ja nisam nigdje našao, a došao sam već do stranke/trgovca oružjem i gadgetima. Originalna igra mi je jedna od najboljih igara proteklih godina.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline s2000

Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #1 u: Siječanj 21, 2012, 17:33:33 »
Jako mi se svida igra,igrao kod frenda par puta,cekam da mu dosadi pa da je meni prepusti

Offline Praetorian

Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #2 u: Travanj 06, 2012, 13:59:38 »
Igrao sam nešto malo i svidila mi se igra, budem valjda jedamput odigrao do kraja

Offline Thergothon

Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #3 u: Lipanj 10, 2012, 12:59:42 »
Vaši komentari i dojmovi na ovu igru? Trenutno igram DLC Deus Ex: Human Revolution - The Missing link. Moram priznati da je dobar. Jako mi se sviđa kiša kako su je napravili i neznam zašto u originalnoj igri nije bila. Ono što mi se nikako ne sviđa je nepostojanje prigušivača za pištolj, bar ga ja nisam nigdje našao, a došao sam već do stranke/trgovca oružjem i gadgetima. Originalna igra mi je jedna od najboljih igara proteklih godina.

Human Revolution odigrao 3 puta cim je igra izasla i nabavio The Missing Link prvog dana, ali zbog obaveza i novih igara je bio jako dugo na cekanju. Jucer sam ga zapoceo, a danas zavrsio i jako sam zadovoljan. Prica ima smisla i jako dobro se nadovezuje na original, iako imam osjecaj da je to trebalo biti ukljuceno u igru od samog pocetka. Vrijedi, ali ne traje 6 sati kao sto su najavili i poprilicno je bio skup - znaci jos jedna uspjesna pljacka.
Trgovac ne prodaje bitne stvari, trebas pretraziti apsolutno svaki kutak igre ako zelis pronaci prigusivace ili tranquilizer rifle. Mislim da bi mi taj DLC jos bolje sjeo da su nam dopustili igranje s vec razvijenim likom pod punom opremom. Ocjena 80/100 jer ipak nudi vise od vecine precijenjenih DLC-a. A dobio sam volju za novi prolazak i pocela me pucati ta cyberpunk atmosfera (zelja za gledanjem svih mogucih filmova i citanje knjiga te tematike)   kuul

Offline Deadwalker

Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #4 u: Lipanj 10, 2012, 13:05:07 »
Izuzev kraja igre gdje se cijela priča raspala, a gameplay otišao u neku stvar, gg igra (ima moja recenzija na webu Playomanie pa evo link koga zanima  sm1jeh )
Missing Link sam kupio još prije par mjeseci, no još ga nisam stigao odigrati  cry1

@Thergothon
Hvala na dojmovima za DLC, odigrat ću sigurno tijekom ljeta  p1va

Offline Cole™

Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #5 u: Lipanj 10, 2012, 13:12:35 »
Ther - vidim da se apsolutno slažemo oko svega. Originalna igra mi je genijalna te se ne slažem da se priča na kraju raspala, ono što sam ja odlučio na kraju mi je rulalo i svidjelo mi se. Igra koju definitivno čeka više prelazaka, zasada samo jedan. Ovaj DLC mi je pružio dosta zabave, pa kao i tebi, doduše ja nešto ranije odlučio sam se za identičnu ocjenu. Dodatak igri, koji traje duže nego neke igre, GG.



Deus Ex Human Revolution - The Missing Link   80/100 Solidan dodatni sadržaj koji ima trajnost kampanje nekih blockbustera. Sviđa mi se priča, dok zamjeram visoku monotonost interijera.

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Deadwalker

Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #6 u: Lipanj 10, 2012, 13:16:27 »
Ovo oko priče se vjerojatno neće gro ljudi složiti sa mnom, no opet, znaš mene, dosta sam zahtjevan igrač :)

Offline Thergothon

Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #7 u: Lipanj 10, 2012, 13:22:16 »
Moglo je biti drugacije i logicnije, ali je u usporedbi s nekim igrama slicne tematike ispalo i vise nego odlicno. I zadovoljan sam s odabirima na samom kraju. Neke stvari je bolje ne objasniti i prepustiti igracu nek mu masta proradi. A, ako si igrao skroz prvu igru (koja meni spada u top10 svih vremena) i odgledao zavrsnu animaciju nakon creditsa, ipak sve ima smisla  kadt1kažem

Offline Cole™

Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #8 u: Lipanj 10, 2012, 13:22:30 »
Oko priče će uvijek biti polemike. Sve ovisi šta kome paše i koliko ga prezentirana priča zadovoljava. Mene je  npr. priča u BF3 kampanji zadovoljila, druge je razočarala i bila meh, sve je to od igrača do igrača. Sreća pa kod ove igre je fantastična atmosfera, lure i setting pa to samo po sebi dodatno začini tu već po meni dobro ispričanu priču.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Deadwalker

Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #9 u: Lipanj 10, 2012, 13:26:20 »
Moglo je biti drugacije i logicnije, ali je u usporedbi s nekim igrama slicne tematike ispalo i vise nego odlicno. I zadovoljan sam s odabirima na samom kraju. Neke stvari je bolje ne objasniti i prepustiti igracu nek mu masta proradi. A, ako si igrao skroz prvu igru (koja meni spada u top10 svih vremena) i odgledao zavrsnu animaciju nakon creditsa, ipak sve ima smisla  kadt1kažem

Pogledao sam  sm1jeh
Mene čak ne smetaju toliko sami odabiri, koliko se na kraju izgubi cijeli Jensenov karakter i odjednom se iz detektiva pretvoriš u nekoga tko spašava svijet glumeći nekakvu žrtvu (ili junaka!?), a kroz cijelu igru si bio detektiv koji je radio za korporaciju u čiju se etičnost poslovanja itekako može sumnjati.
Al ok, premisa igre rula i tematika je veoma aktualna. U globalu sam zadovoljan, iako je moglo i bolje.
« Zadnja izmjena: Lipanj 10, 2012, 13:28:23 od Deadwalker »

Offline Thergothon

Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #10 u: Lipanj 10, 2012, 13:30:43 »
Moglo je biti drugacije i logicnije, ali je u usporedbi s nekim igrama slicne tematike ispalo i vise nego odlicno. I zadovoljan sam s odabirima na samom kraju. Neke stvari je bolje ne objasniti i prepustiti igracu nek mu masta proradi. A, ako si igrao skroz prvu igru (koja meni spada u top10 svih vremena) i odgledao zavrsnu animaciju nakon creditsa, ipak sve ima smisla  kadt1kažem

Pogledao sam  sm1jeh
Mene čak ne smetaju toliko sami odabiri, koliko se na kraju izgubi cijeli Jensenov karakter i odjednom se iz detektiva pretvoriš u nekoga tko spašava svijet glumeći nekakvu žrtvu (ili junaka!?), a kroz cijelu igru si bio detektiv koji je radio za korporaciju u čiju se etičnost poslovanja itekako može sumnjati.
Al ok, premisa igre rula i tematika je veoma aktualna. U globalu sam zadovoljan, iako je moglo i bolje.

To je uvijek tak.
Cesto ocekujem od nastavka promjenu na bolje, a onda dok se sve dobro zajebe shvatim kolko je prethodnik bio dobar iako sam prigovarao. Svjezi primjer toga je dead space  sm1jeh

Offline Praetorian

Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #11 u: Lipanj 10, 2012, 15:09:20 »
I ja trenutno uz F1 2011 igram Deus EX HR. Igra je odlična, samo imajte na umu da mi je ovo prvi Deus EX kojega igram shy1
Očekivao sam puno od igre, a dobio sam još više. Atmosfera odlična, glavni lik. Može se šuljat i tiho ubijat protivnike. Cyber atmosfera je super pogođena. Razvijanje lika mi je odlično, nema cjelo drvo skilova, već ono najosnovije što ti treba. Ima situacija gdje moraš u sred akcije donest odluku, koja kasnije utječe na igru. To mi se jako sviđa. Možete birat oružje, ako želite ići Rambo načinom uzećete strojinice i sl, a ako pak želite stealth pištolj s prigušivaćem je prava stvar za vas. Uglavnom jako mi je sviđa igra.

Offline Cole™

Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #12 u: Lipanj 10, 2012, 15:10:35 »
Sve osim stealtha ovdje jednostavno je pogrešno.  sm1jeh
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #13 u: Lipanj 10, 2012, 15:14:14 »
Pa da, stealth je baš zakon, a i dobre poteze ima naš junak u igri. Ne moraš ni pucat. Sačekaš protivnika i polomiš ga.

Offline Thergothon

Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #14 u: Lipanj 19, 2012, 16:20:47 »
Prelazim po 4. puta posto je trenutno ljetna susa kaj se tice hitova i uzivam jedanko kao i tijekom prvog igranja. To dovoljno govori o atmosferi koja je totalno pogodjena. Stealth, sporo igranje i uzivanje u detaljima i easter eggovima koji se otkriju jedino ako apsolutno sve citate i istrazujete. Imam jos par neodigranih hitova iz prosle godine, ali totalno me igra vuce i bacam se vjerojatno na platiniranje Arkham citya tek poslije Deus Exa.