Autor Tema: Deus Ex: Human Revolution  (Posjeta: 10006 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #15 u: Kolovoz 15, 2012, 14:50:02 »
Imam već jako puno neodigranih igara, neke stare i 10 godina kojima moram pružiti šansu odn ispraviti nepravdu, ali već sam jako dugo nahajpan na Human Revolution i sad za vrijeme Summer Salea sam si ga uzeo za neku smiješnu cifru pa sam i odlučio sada kada završim Arkham City krenuti sa HR-om. No ono što me zanima jest da sam kupio i Missing Link DLC i evo, upravo instaliram/skidam sa Steama HR pa me zanima dali da odmah i taj Missing Link stavim, ili da prvo prođem igru pa onda instaliram Missing Link?
Nemam pojma kako on utječe na igru odn što se uopće u njemu događa ni kako je zamišljen (je li to dodatak na kraj priče ili su to neke misije koje igra ubaci u glavnu priču itd) pa da znam što napraviti sa njim.
Sad install ili nakon što prođem HR?  shy1

I ako može ukratko što je taj Missing Link, ali stvarno jako kratko bez ikakvih spoilera jer nemam pojma gotovo ništa ni o HR priči jer inače ne volim takve igre u detalje pratiti dok izlaze/tokom razvoja radi bolje atmosfere kasnije i manje spoilera
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #16 u: Kolovoz 15, 2012, 15:28:13 »
Imas ga u mojim odigranim igrama. Jako zadovoljan s njime.
Odigraj posle kad predjes igru.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #17 u: Kolovoz 15, 2012, 15:34:11 »
Da, vidio sam to da ima, i pročitao. OK, znači igrati poslije, ali mogu li ga odmah sad instalirati ili ne? Ne znam kako se ukomponira u igru tj hoću li kaj zeznuti ako ga sad instaliram? (a htio bih jer nisam baš za kompom pa sada skidam/instaliravam sve što namjeravam narednih dana igrati/gledati)
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #18 u: Kolovoz 15, 2012, 22:44:15 »
Posebno se instalira i netreba ti originalna igra za njegovo pokretanje ili instalaciju.  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #19 u: Kolovoz 19, 2012, 00:29:49 »
Točno ovakvo nešto mi je trebalo  ave1

Igrao sam za sada tek sat i pol, sutra nastavljam, ali u tih sat i pol sam vidio da igra ima točno ono što sam sada želio, i jako je slična po atmosferi i nekim elementima mom do sad najdražem SF (i općenito), serijalu - Mass Effectu. Igre nemaju veze jedna sa drugom ni po žanru ni stilu igranja ali atmosfera, muzika, neki detalji tipa glavni lik "ubijen" na početku itd...

A kad sam kod početka i ubijanja, ovo mi je jedan od najboljih uvoda koje sam vidio u nekoj igri. Zapravo najbolji što se mogu sjetiti uopće ave1
Mislim baš početak kada hodaš sa Megan (ako sam dobro zapamtio ime) pa gledaš laboratorij, pa razne stvari koje se događaju, usputni razgovori, nešto slično je već viđeno u nekim igrama ali je super izvedeno, i uvijek mi se takav uvod i sviđao, no od trena kada Adama izmasakriraju pa ona animacija kada počinju oni "intro creditsi" - sa-vr-še-no ave1 ave1

BTW - jesam li jedini kome Jensen zvuči kao Clint Eastwood?  ;D
Čak bih se kladio da mu je on davao glas da ne znam da nije
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #20 u: Veljača 26, 2013, 20:12:18 »
Planiram preći Missing Link te sam stavio ENB + SweetFX..




Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #21 u: Veljača 26, 2013, 20:19:57 »
Danas sam baš razmišljao o toj igri kako je dobra. Inače ne volim te filtre ali ovo je valjda jedina igra gdje mi se taj žućkasti filter i općenito ton sviđao, dapače, više mi se sviđa nego ovo što vidim
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #22 u: Veljača 26, 2013, 20:34:31 »
Namjerno sam to stavio za prmjenu. Jer možda pređem kampanju ponvono, (prvi put da bi se to desilo)...

Ali još igara ima na raspolaganju pa pomalo...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #23 u: Veljača 26, 2013, 20:40:42 »
Pa dobro, kužim da si namjerno samo eto kažem kako je ovo valjda jedina igra ikad gdje mi to paše shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #24 u: Veljača 26, 2013, 20:58:28 »
Meni se isto sviđa defaultni filter, super dočarava cyber atmosferu. Baš paše u igri.

Offline Thergothon

Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #25 u: Listopad 22, 2013, 15:30:22 »
Sutra mislim probati Directors Cut verziju.

The Director's Cut of Deus Ex: Human Revolution features redone boss battles, improved graphics, A.I. and combat, and all DLC released for the original game.

I u originalnom stanju mi je igra bila odlična, a ako ovo gore nije marketinški trik onda se isplati još jednom odigrati.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #26 u: Listopad 22, 2013, 16:56:10 »
Ako su stvarno promjenili navedeno, od čega mislim na sve osim grafike za što me nije briga jer mi inače igra izgleda super (plastično malo ali sjajan art direction), sad bi mi igra mogla biti za čistih 10, kad smo kod ocjena ovih dana. Jer osim tih minusa, bila mi je vrhunska!
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #27 u: Ožujak 27, 2014, 13:43:54 »
Baš igram DE HR directors cut. I sve šta me je smetalo u običnoj verziji ovdje je ispravljeno i missing link je odma spojen s igrom.

Imam nekih 15 sati igranja i igram stealth, jedino bosseve ubijam kad ih se ne može izbjeć.

Offline Praetorian

Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #28 u: Ožujak 27, 2014, 17:55:00 »
Što više igram igru ja se osobno protivim augmentaciji.
I ak se na kraju bude moglo birat nešto da sam protiv ili za, znam šta ću odabrat. Znam da sam i sam augment, ali to se desilo bez moga znanja :D
Jer to je prevelika tehnologija koja će se više koristiti u loše, nego u dobre svrhe.

Offline Thergothon

Odg: Deus Ex: Human Revolution
« Odgovori #29 u: Ožujak 27, 2014, 18:05:12 »
I didn't ask for this