Autor Tema: Pillars of Eternity  (Posjeta: 22718 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #105 u: Lipanj 25, 2015, 15:47:38 »
Pillars of Eternity: Update 2.0 New Features - YouTube


Taman nakon Witchera nazad ovdje... A onda dolazi Wastelans 2 DC

Offline doktor1

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #106 u: Veljača 23, 2016, 14:10:37 »
Ramp jesi igrao nakon šta je došo 3.0 update i White March? kažu da White March vuče na Icewind Dale  thumbs1
Baldurs Gate i Icewind Dale u jednoj igri!  thumbs1

Ja krenuo u novu kampanju i mogu reći da je igra drastično napredovala od 1.0 verzije!
Uzeo Moon Godlike Ciphera šta je netipično jer ama baš uvijek u CRPGima igram human figtere...
Prije nisam završio tako da je sada došo red na to...



Htjeo sam Chantera jer me baš privlačilo šta sam vidio ovdje

Pillars of Eternity: The White March - Part II - Abilities Preview - YouTube

Offline ManTheRamparts

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #107 u: Veljača 23, 2016, 16:41:23 »
Imam ga na Steamu, al trebal bi nekad uzeti White March, sad su bila 2 updatea, jedan od 3gb i jedan od 1gb. Trenutno igram MGSV i Vermintide (koj je rutina bar sat vremena skoro svaki dan), pa nemam vremena za još jednu igru trenutno.

Offline doktor1

Odg: Pillars of Eternity II Deadfire
« Odgovori #108 u: Svibanj 14, 2018, 02:10:25 »
Jednostavno nisam mogao odlit.. Uvezo sam save od jedinice i ubio u igri tri sata... Šta ću kada mi je CRPG vrh...
Uvoz sejva utječe na naše odluke i postupke iz jednice no radi radnje kreiramo novi lik... Pošto je moj Rolsigram, (ne sjećam se kako sam došao do imena; možda random lupivši po tastaturi) već u prvom djelu izgledao kao neka ženskica, reinkarnacija u Deadfireu mu je tako i prošla - sada je žena  ;D
Veliki napredak naspram jedinice... Vizualno da ne govorim, no to treba vidjet uz sve animacije i efekte... Po tom pitanju napredak je još veći!
Igrat dvojku bez jedinice nema nikavog smisla.






« Zadnja izmjena: Svibanj 14, 2018, 02:13:13 od doktor1 »

Offline doktor1

Pillars of Eternity II Deadfire
« Odgovori #109 u: Svibanj 15, 2018, 23:44:23 »
Nakon deset sati došao u Nekataku...



Radi Trial of Iron moda igram oprezno i ne brzam u sukobe te oprezno kročim tamnicama...
Nakon uvodnog dijela imao sam fantastičan razgovor koji je trajao cca pet minuta i doveo me do odličnog questa koji se zbilja može riješit na više načina...
Već u ovih prvih deset sati sam imao par fantastičnih lokacija, a Nekataka je zbilja - VAU
Uz efekte vjetra i kiše te odlične zvukove svijet je zbilja vrhunski!



Ova igra je ono šta su bili Baldurs Gate II: Shadows of Amn i Icewind Dale II - mnogo bolji naslovi od svojih prethodnika...

Divinty: Original Sin 2 i Pillars of Eternity II Deadfire su jedni od najboljih CRPG naslova ikad napravljenih!
Svaki sa svojim plusevima!

U ovom videu se na 0:38 može vidjet ubiti kako je ova grafika napravljena

Pillars of Eternity II: Deadfire - Backer Update 11 - Graphics - YouTube