Autor Tema: Pillars of Eternity  (Posjeta: 22736 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #15 u: Ožujak 28, 2015, 19:09:54 »
Ja i Aloth smo međeda bez problema; antilopa ga je tenkirala i mi ga likvidirali...

I nakon kakvih 12 sati sam skoro osto bez savea, (ironman mod)... Falio je jedan udarac od NPCa  ;D
Ajme ako mi se to dogodi nakon kakvih 60 sati.. Poludit ću!
Ali taj Ironman mi daje potrebnu napetost i drastično mi je bolje igrat tako!

Offline ManTheRamparts

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #16 u: Ožujak 28, 2015, 19:12:52 »
Meni bi isto sigurno bez problema pal medved samo s Alothom, al sam za svaki slučaj još recrutal tam i tog fightera baš dok sam i Alotha pokupil dok je onima likovima vikal nek si idu lepo jebat sestru. cer1njo

Znal sam da bi moglo biti zeznuto, kad sam ga par put probal sam rešiti, al nije išlo. ;D

Ja na normal igram, ne da mi se trenutno skroz HC jer oću priču do kraja odigrati, a ne kaj krepam bezveze negde na pol igre. cer1njo

Znam kak mi je na Diablu na HC modu dok sam blizu smrti, taj HC lik mi je trenutno 68. level - mislim da je jasno da ne bi bilo baš najbolje. cer1njo

Offline doktor1

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #17 u: Ožujak 28, 2015, 23:48:35 »
IGN je pod minus stavio "zastarjela prezentacija/dizajn"...

Zar je ovo ružno?



Zar je ovo zastarjelo?

Pillars of Eternity: Anslog's Compass - YouTube

Sve šta su obećali su prenesli; osim vegetacije koja simulira povjetarac jer nije izgledalo dobro...
Naravno, treba uzet u obzir da se radi o CRPGu i Unity engineu te namjeri da se što više napravi sličnost sa starim Infinity Engine igrama

Jedna slika  - 21:9@7k
Tako bi htjeo 21:9 monitor..  ;D
« Zadnja izmjena: Ožujak 28, 2015, 23:51:38 od doktor1 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #18 u: Ožujak 29, 2015, 03:28:24 »
Meni igra izgleda odlično, lepo i funkcionalno.

Sad sam igral koja 3 sata u komadu, bilo je - samo još ovaj quest i gotovo - pa je 2 sata duže trajalo nego je trebalo. Igra je čudo!
« Zadnja izmjena: Ožujak 29, 2015, 03:31:06 od ManTheRamparts »

Offline doktor1

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #19 u: Ožujak 29, 2015, 19:57:05 »
Super video koji pokazuje dizajn, a na 3:45 se može ubiti vidjet na čemu se igramo  cer1njo

Project Eternity Update #49: Water, Trees, Day/Night, Lighting... All That Jazz - YouTube

Iz finalne verzije je samo maknuto micanje stabla i raslinja...
« Zadnja izmjena: Ožujak 29, 2015, 20:00:05 od doktor1 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #20 u: Ožujak 29, 2015, 23:51:51 »
Vidim da sam lajkal video još prije. J.E. Sawyer je legenda.

Došel sam u Defiance Bay, tu sam stal trenutno. Malo sam rešaval The Endless Path dungeon, koja 2 levela sam rešil i na trećem pokupil quest od onog Ogrea, al sam još preslabi za rešavanje toga.
BTW - ako ideš tu, pazi na drugom levelu, nemoj se spuštati dole kroz rupu jer te spusti na 5. level dungeona, a zeznutije je malo i tu di se spustiš nemreš se vraćati. Pošto znam da igraš ironman, možda si već rešil to, ali za svaki slučaj tip. ;D

Offline doktor1

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #21 u: Ožujak 30, 2015, 00:10:02 »
BTW - ako ideš tu, pazi na drugom levelu, nemoj se spuštati dole kroz rupu jer te spusti na 5. level dungeona, a zeznutije je malo i tu di se spustiš nemreš se vraćati. Pošto znam da igraš ironman, možda si već rešil to, ali za svaki slučaj tip. ;D

Been there done that..   cer1njo
Sada se vraćem gore iako nemam velikih problema u borbi.. Na knap...

Iako imam pun party, lvl 5, a ova mala Rangerica još ima vuka sa sobom, a ja antilopu... Tako da nas je masa


Offline ManTheRamparts

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #22 u: Ožujak 30, 2015, 00:13:47 »
Ja sam si ostavil za posle taj dio jer sam ostal bez sastojaka za kampiranje, pa sam zlodal, jer sam videl da bi me onaj drake dosta potrošil.

Baš sam pokupil tu malu na putu za Defiance Bay, na S se nekak zove, isto nas sad ima brdo. ;D

Nemaš deceptive još. cer1njo
« Zadnja izmjena: Ožujak 30, 2015, 00:17:02 od ManTheRamparts »

Offline doktor1

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #23 u: Ožujak 30, 2015, 00:20:47 »
Bacam na iskrenost  cer1njo
Ja sam bio u bayu, napravio neki poso tamo pa se vratio u dungeon jer imam dva quest tamo... Vidjet ću do kuda ide...
Trolovi na petom lvlu su tvrd orah...
Ali chanteru sam stavio da samo pjeva o brzom relaodu speedu tako da mi je attack speed abnormalno velik  ;D

Offline ManTheRamparts

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #24 u: Ožujak 30, 2015, 00:22:20 »
Imam i njega, simpa mi je lik. cer1njo

Svako malo kosture dižem s njim. ;D

A ova moja Rangerica je neka zajebana, passionate/deceptive. cer1njo cer1njo cer1njo

Offline doktor1

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #25 u: Ožujak 30, 2015, 00:28:53 »
Da, super mi je ovaj Chanter, zbog njegovog questa sam u tamnicama...
A Edera sam skoro cjelog opremio na petom lvlu tamnice  cer1njo


Offline ManTheRamparts

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #26 u: Ožujak 30, 2015, 00:31:19 »
Ja ga zovem Peder. cer1njo

A daj molim te pogledaj ovu blago retard facu od chantera. cer1njo cer1njo cer1njo

Sad vidim da je tu i smrdljivi Ducante (il kak se već zove), prvi susret s njim mi je bil urnebesan. cer1njo

Offline doktor1

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #27 u: Ožujak 30, 2015, 00:34:41 »
Durance

Ovo ljevo oko će mu ispast  cer1njo
Odlična je špreha sa njim... Ubiti sa svim je razgovor odrađen odlično, baš me zanima koliko ima još companiona

Offline doktor1

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #28 u: Ožujak 30, 2015, 00:36:36 »
A daj molim te pogledaj ovu blago retard facu od chantera. cer1njo cer1njo cer1njo


A ne pa nema sličnosti... A Sawyeru...  cer1njo


Offline ManTheRamparts

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #29 u: Ožujak 30, 2015, 00:38:56 »
 cer1njo cer1njo cer1njo

E, a oni natpisi na grobovima/spomenicima, ima baš brutalno smešnih. cer1njo cer1njo

Čak se spominje Baldur's Gate, a na jednom piše nekaj tipa All Men Must Die. ;D