Autor Tema: Pillars of Eternity  (Posjeta: 22725 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #30 u: Ožujak 30, 2015, 00:40:36 »
A Memorials su popisi backera sa kickstartera

Offline ManTheRamparts

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #31 u: Ožujak 30, 2015, 00:44:43 »
Da, skužil sam da svega ima, svakakvih bedastoća kaj se baš dobro nasmiješ. ;D

Ovo mi je najbolji RPG kaj sam igral u zadnjih 15-ak godina, još od zlatnog doba. Baš onaj pravi, hardcore, kompleksni, kak treba biti. S puno čitanja i atmosferom ko da čitaš odličnu fantasy knjigu, ali još bolje. Osećaš se ko da si u knjigi.

Soundtrack je isto vrhunski, dok je počela tema u izborniku, znal sam da je igra nekaj posebno. Početak teme totalno vuče na Baldur's Gate, ali onda ode u drugom smjeru, prelepo nekaj.

Combat D mi je prejebena!

Pillars of Eternity Soundtrack (Full)

Offline doktor1

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #32 u: Ožujak 30, 2015, 00:49:49 »
Ovo mi je najbolji RPG kaj sam igral u zadnjih 15-ak godina, još od zlatnog doba. Baš onaj pravi, hardcore, kompleksni, kak treba biti. S puno čitanja i atmosferom ko da čitaš odličnu fantasy knjigu, ali još

Ja mislim da će i Torment u ovu klasu! Ej, pa ipak rade mnogi tvorci Planscape: Tormenta na njemu, a i čuo sam da ćeš igru moći preći bez borbe ako želiš, a borba će sigurno biti turn based šta se meni jako sviđa...
Uz sve to, Obsidian im je dao neke stvari vezane uz dijaloge iz Pillarsa te na projektu radi i Chris Avellone koji je radio i na Pillarsima...

Offline ManTheRamparts

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #33 u: Ožujak 30, 2015, 00:53:20 »
To je sve stara garda koja je radila na tima klasicima, a ovo očito budu igre koje spadaju u tu kategoriju isto.

Obsidian je s ovim napravil ono kaj Bioware dobrih 15 godina (od BG2) nije u stanju napraviti. Sad mi Dragon Age: Inquisition kre ovog djeluje tak šuplje s obzirom da su tam zajebali side questove, kaj je šteta jer je ostatak igre vrhunski. To mi je baš narušilo dojam, ogromna igra, ali side questovi ubi bože - jedino se isplati ako oćeš craftati.

I ona retardacija na Bioware igrama - ponuđene opcije kod dijaloga - odabereš nekaj i lik počne talasati nekaj skroz deseto, to je problem još od prvog Mass Effecta.

Offline doktor1

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #34 u: Ožujak 30, 2015, 00:56:44 »
Joj, znaš šta me ubija na Ironmanu... Moram uvijek biti oprezan u tamnicama da ne naletim na zamku sa svojim likom! Jedna me skoro ubila! Joj joj... Ali nevjerovatno mi je napetije i zabavnije kada visim o niti  cer1njo

Da ne spominjem kada sam našo onu rupu koja te baci na lvl5... Smrdilo mi je da nešto ne štima, ali mi vrag nije dao mira i moro sam skočit dole  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #35 u: Ožujak 30, 2015, 01:00:54 »
Ahaha ja sam mislil da one stepenice idu van kak je na prvom levelu, a da se kroz rupu ide na treću razinu tamnice, a kad ono - peta. cer1njo cer1njo

Još sam mislil - kaj, odem pogledati, malo prošvrljam kolko ide kad nemam više za kampiranje, ali onda - nema povratka gore, treba se probiti. cer1njo

Zeznute su zamke dok ih ne detektira, istina retko je, al zna se desiti. Znalo mi se desiti kaj sam prije borbe se šuljal i ne detekta zamku, odem napred z rangericom pullati mobove, počnem bežati natrag k družini koji čekaju u zasjedi i nasednem na zamku koja me one-shota... cer1njo

Offline doktor1

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #36 u: Ožujak 30, 2015, 01:07:10 »
Ali razmontiravanje zamki i itključavanje lockova daje potreban exp...
Ja sam pogriješio šta sam baš svog lika razvijo u Mechanics smjeru... Jer sa njim moram radit opasne stvari, a to može biti game over, a o tome nisam razmišljo kod kreacije  cer1njo

Neznam dali si znao da možeš speloove stavit na hotkeyeve na tastaturi



Strelicu iznad spella i samo stisneš slovo...
Sutra ću preradi cjeli control scheme pošto sam sve važne prečice stavio na glodavca...

Offline ManTheRamparts

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #37 u: Ožujak 30, 2015, 01:08:58 »
E odlično, to mi baš treba.

Isto čini mi se dok držiš shift moreš queue za spellove/skillove u borbi napraviti kaj ne moraš celo vreme šaltati likove.

Offline doktor1

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #38 u: Ožujak 30, 2015, 01:12:16 »
Koliko si sati utuko...
Ja 17 s time da danas nisam igro...
Sutra navečer vjerovatno sljedi neki maratno od pet sati
Samo se dvoumim dali ostati u tamnici ili krenuti raditi glavni quest... Iako i ovi companion questovi me zanimaju...

Offline ManTheRamparts

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #39 u: Ožujak 30, 2015, 01:15:14 »
11 sati igre imam, Raedric's Hold trebam rešiti, ostavil sam to dogod mi se ne popuni party, pa bi sad mogel na to krenuti.

Offline doktor1

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #40 u: Ožujak 30, 2015, 09:47:02 »
Troll Zolla - osto samo ja te je krenuo na mene... Da me je pogodio bio bi me momentalno ubio i game over... Ali taman kada je krenuo zadnjishot mi je bio crit i ubio sam ga... Uf...  cer1njo


Offline ManTheRamparts

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #41 u: Ožujak 30, 2015, 12:22:45 »
Ahaha za taj quest sam baš govoril da sam pokupil, na trećem levelu. ;D

Offline doktor1

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #42 u: Ožujak 30, 2015, 12:28:59 »
A vidi nazive trenutnih pjesmica  ;D


Offline ManTheRamparts

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #43 u: Ožujak 30, 2015, 12:31:40 »
Di je svi pjevaju, ja ne čujem? cer1njo

Offline doktor1

Odg: Pillars of Eternity
« Odgovori #44 u: Ožujak 30, 2015, 18:49:38 »
Stao sam na Raedricovu stranu radi Defiance Bay influencea!
A i nije lud tip, samo se boji bogova previše šta je tamo normalno...