Autor Tema: Nogomet  (Posjeta: 261071 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline CROKiXi

Odg: Nogomet
« Odgovori #1005 u: Kolovoz 25, 2016, 19:13:20 »
Nadao se Bayernu da idem na tekmu, ali možda onda zapicimo u Lyon
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline c0bra123

Odg: Nogomet
« Odgovori #1006 u: Kolovoz 25, 2016, 19:16:35 »
Očekujem koju photografiju. :D Blago ti se, meni samo da je ući na Maksimir a što bi još dao da odem negdje pratit Dinamo u Ligi Prvaka. :D

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: Nogomet
« Odgovori #1007 u: Kolovoz 25, 2016, 19:45:10 »
Nadam se da si sarkastičan :D

Ma uvijek vjerujem u prolaz dalje.   sm1jeh

Nisam uopće. Ne želim ih podcjenjivati, ali mislim da realno nemaju šanse i čudo bi se moralo dogoditi da uzmu bilo koji bod. Ako Rog ostane još možda i vjerujem da mogu izvući neki remi protiv Lyona, ali ako ode ne vjerujem u taj scenarij. Sevilla je iznimno kvalitetna ekipa koju mnogi ne shvaćaju dovoljno ozbiljno, a ima kvalitetu za potući se sa svakim. O Juventusu da ne pričam, oni su bez obzira na odlazak Pogbe i dalje jedna od najboljih momčadi u Europi.

Naravno, navijati ću za Dinamo u svakoj tekmi, ali možda bolje da su igrali Europsku ligu  sm1jeh
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline c0bra123

Odg: Nogomet
« Odgovori #1008 u: Kolovoz 25, 2016, 20:08:23 »
Gle, daleko od tog da nemamo šanse i ja ih ne podcjenjivam. Evo primjer: Prošle godine protiv Bayern-a u gostima gubimo 3-0 ( znači njihova pobjeda) ja skačem na svaku priliku ijako znam da nema šanse nikakve. Ja to ne mogu opisat, uvijek vjerujem u sreću pa makar bilo protiv koga da igramo.   

Do samog je Roga oće li ostat ili neće, Eduardo je danas potpisao za Chelsea, Ćorić odbio ponudu od MAN CITY-a, znači imamo Ćorića,Machado/a,Roga, Jonas-a, Antolića i Šifu u veznom redu :D

Benković dobro igra kakve je proše godine bio, Šemper će branit ili Livaković. Ne kažem da imamo loše golmane, za našu su ligu extra. Ali LP...  što se novog update tiče. :D

Uvijek ima nade bez obzira na jaku grupu, dečki će dati sve od sebe ja u to vjerujem i Cico dobar taktičar, svi smo blenuli kad je Šifo igrao u veznom redu, dobra fora za skok igru čak je i on pomogao kad je Fernandes zabio za 1-1. Budemo vidili. Očekivao sam nekako Arsenal, ali nas izbjegava.   :P

Možda bi bilo bolje, dečki su dali sve od sebe da se izbore za LP jer i oni u nešto vjeruju a da su htjeli EL vjerovatno nebi ni dobili Red Bull Salzburg. sm1jeh
Ima nešto i u tome.  p1va

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: Nogomet
« Odgovori #1009 u: Kolovoz 25, 2016, 21:04:18 »
Ja ipak mislim da je puno bliže tome da nemamo šanse nego da imamo, što ne znači da ne želim da prođu.

Ako Čorić i Rog ostanu, postoje neke minimalne šanse da prođu ko treći, ali to bi stvarno bilo veliko iznenađenje.

Nije baš do Roga hoće li ostati ili neće. Odnosno jest, ali Dinamo je taj koji ga je odlučio prodati i jedino što on može je odbiti transfer. Osobno mislim da je ludost prodavati najboljeg igrača nakon jedne sezone. Prodali su Pjacu, razumijem, prerastao je HNL i dobili su dobre pare za njega, ali prodaja Roga nema nikakvog smisla ni iz igračke ni iz financijske perspektive.

Prodaju Eduarda razumijem i drago mi je zbog toga. Lik je kikser teški i bez obzira na to što inače solidno brani, greške mu se događaju prečesto u bitnim trenucima.

Što se tiče ostalih grupa, nema ni jedne onako full jake. U svakoj ima barem jedan potpuni ili djelomični autsajder i mislim da će svi favoriti proći dalje. A ovaj Leicester je očito prodao dušu vragu, kako im se posralo s grupom. Al neka, nadam se da će proći da malo povećaju koeficijent Premiershipu, srozala se liga na niske grane zadnjih godina  shy1
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline c0bra123

Odg: Nogomet
« Odgovori #1010 u: Kolovoz 26, 2016, 00:31:16 »
Nadam se da će nadmašit tvoja očekivanja!  thumbs1

Pa naravno da je ludost, poslije Pjace da ode Roge mene bi prvo to pogodilo ove sezone, a iduće ćemo vidit kako će Brekalo napredovati skupa sa Olmom i Lovrenom.

Rog ima 5 godina ugovora i on more ostat do kraja ugovora i more što kažeš on odbijat transfere. E sad: Da ima tko okrpit tu "rupu" kvalitetno kao Marko Rog u Dinamu, Marko bi bio na klupu zato što je transfer listi. Ako mu dadnu otkaz platit će mu oštetu. A ovako doklen on misli da igra igrat će i za njega uvjek ima mjesto u prvoj postavi bez obzira koliko ga Dinamo želi prodat.

Za Eduarda se slažem, kad nije u formi + trema niži je za 2 klase. Jao kad se sjetim tad mladog Zelenike, otiša naglo onaj Agertinac i Zelenika bio u prvoj.
Šteta! Mogao je od njega Zelenika mnogo naučit nije loš kao golman. Kad nam je donio pobjedu protiv Hajduka u kupu na penalim. Hvala mu.

Ma što se tiče ostalih grupa svak igra skim more parirat. Nismo đžaba protiv Juveta zapali :D Drugog komentara nemam, ne mogu reći da je nepravda kad je sve nasumično bilo. Mislim kolko tolko. A nadam se da će biti utakmice zanimljive. Neće biti kao Europsko to znam.

Jedna Engleska liga u Europi, tako su im zanimljive utakmice u Premiershipu a u Europi su slabi totalno. Bitnija im liga očito, svaka utakmica derby na otoku. Valjda će se promjenit štogot što se Europe tiče.


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Wulf

Odg: Nogomet
« Odgovori #1011 u: Kolovoz 26, 2016, 18:47:07 »
Ma nemreju nis. Oni su  ovdje da se prodaju dalje... Da igraju 2 3 4 sezone bili bi uigrani kak treba. Stalno se izmjenjuju, rasprodavaju i sta ja znam.
Nek igraju kak treba il nek se gube van. A ne ko protiv Arsenala, izjebu ih i onda dalje ko da su klinci dosli igrat fpalm1
Nadam se da sam u krivu i da ce se trgnuti.
Neznam ostale skupine ali nasa bi bila skupina smrti da nije dinamo nutra cer1njo

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Offline c0bra123

Odg: Nogomet
« Odgovori #1012 u: Kolovoz 27, 2016, 20:37:08 »

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline c0bra123

Odg: Nogomet
« Odgovori #1013 u: Rujan 05, 2016, 21:31:35 »
Evo penal!

Taman mislio pisat treba one grede na Maksimiru ispilat poslije tekme.

1-0 Raketa naš!!

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Luckyluke

Odg: Nogomet
« Odgovori #1014 u: Rujan 18, 2016, 21:21:33 »
Ja ne znam kako ovaj Dinamo može očekivat ijedan bod u LP kad ga Rijeka napuca sa 5:2. Nakon kiksa sa Osijekom, debakl na Rujevici. Znao sam da će krenut nizbrdo čim Cico dođe, a brzo će i otić čini mi se. Kolko god ludo zvučalo, Zoran je bio najbolji trener Dinama u zadnjih 5 godina.

Offline Wulf

Odg: Nogomet
« Odgovori #1015 u: Rujan 19, 2016, 08:15:59 »
Zlatkec je vrh  fpalm1 cer1njo cer1njo cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Nogomet
« Odgovori #1016 u: Studeni 30, 2016, 16:29:14 »
Kak sam ja i rekao mogao bi se Lester borit za opstanak ove sezone  kava1

Offline Luckyluke

Odg: Nogomet
« Odgovori #1017 u: Veljača 18, 2017, 12:45:44 »
Isusek, koja bi ovo bila drama. Možda nije u najboljoj formi ali bi i bez jedne noge rasturao HNL  shy1

Kakva bi ovo senzacija bila: Na pragu Rijeke je Michael Essien! | 24sata

Offline c0bra123

Odg: Nogomet
« Odgovori #1018 u: Veljača 18, 2017, 15:50:17 »
Odakle novci za njegovu plaću? Neće sigurno tražit plaću koju ima Andrijašević.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Cole™

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB