Autor Tema: Nogomet  (Posjeta: 260003 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Nogomet
« Odgovori #90 u: Travanj 12, 2012, 03:43:05 »
Takvih klubova?! Ovo je Atleticho i ovo je za naslov prvaka. Mrzim njegovu osobnost, ali ima najbolji udarac ikad na svijetu.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Montoya

Odg: Nogomet
« Odgovori #91 u: Travanj 12, 2012, 08:27:51 »
Barca Messi, Barca Messi - već su mi se popeli na vrh glave!
Nadal sam se da ih more nekim čudom zaustaviti Milan, no ipak nije sposoban Ibra to napraviti sam.
Također, pritajeno samo priželjkival finale Bayern - Real ili recimo Milan, to se nažalost nije ostvarilo, igraju "već" u polufinalu.
No htel bi da jedan od te dvojke, a pogotovo tu mislim na Bavarce, ode do kraja.

Inače, možda Messi i sruši rekord Ronalda od 10 tekmi zaredom kao srijelac u Primeri i pretekne Ronalda.
No kao igrač za mene ga nikad nebu pretekl...niko.

Najbolje kaj je Barca ikad imala za mene su Ronaldo, Rivaldo i Ronaldinho!
Briga me za pecto rekorda Messia, kakav je on to vanzemaljac, koje je on to poteze predstavil svijetu, a da ih Ronaldinho nije imal u "malom prstu".
Zapravo, kod njega nikad nisam videl niti približno tak efektne poteze kao ko kod ovog - koji se je nažalost prerano zapustil.
A svijet se more diviti upravo njegovim majstorijama, koje se moru nazvati "izvanzemaljskima" (ko i Ronaldo općenito, pravi ofc)...još tam iz PSG-a, a vjerojatno i Gremia. 
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Praetorian

Odg: Nogomet
« Odgovori #92 u: Travanj 12, 2012, 12:31:39 »
Takvih klubova?! Ovo je Atleticho i ovo je za naslov prvaka. Mrzim njegovu osobnost, ali ima najbolji udarac ikad na svijetu.

Ne, Gerrard ima najbolji udarac na svijetu kuul

Montoya cry1 cry1

Offline s2000

Odg: Nogomet
« Odgovori #93 u: Travanj 12, 2012, 14:57:52 »
Ma daj Barca i Messi i idu na onu stvar vec dugo ,Ronaldo je po meni puno bolji igraca,vrhunski udarac ima,precizan u slobodnim udarcima itd. a messiu namjeste Xavi i Inesta pa postigne pogodak.Kad je posljednji put zabio golcinu ko Ronaldo? e pa ja znam kad,-nije nikad,i neznam po kojim je on stanardima "najbolji igrac"!?

Offline Cole™

Odg: Nogomet
« Odgovori #94 u: Travanj 12, 2012, 16:10:43 »
Kako trolate e, uzasni ste.  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Nogomet
« Odgovori #95 u: Travanj 13, 2012, 17:56:40 »
Liverpool fans - You'll never walk alone

Offline Wulf

Odg: Nogomet
« Odgovori #96 u: Travanj 13, 2012, 18:35:30 »
O kojem Ronaldu pričamo?

Offline Thergothon

Odg: Nogomet
« Odgovori #97 u: Travanj 13, 2012, 18:38:32 »
Kakvo je to pitanje?
Ja ne priznam ni jednog "Ronalda" osim Ronaldo Luís Nazário de Lima  ;D :P


Offline Wulf

Odg: Nogomet
« Odgovori #98 u: Travanj 13, 2012, 18:47:47 »
Kakvo je to pitanje?
Ja ne priznam ni jednog "Ronalda" osim Ronaldo Luís Nazário de Lima  ;D :P

Aha. Onda ok  sm1jeh
Na tren mi se učinio C. Ronaldo  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Nogomet
« Odgovori #99 u: Travanj 13, 2012, 18:54:04 »
Iskreno nemam pojma o kojem se prica, tak da zanemari moj post  cer1njo
Vrlo vjerojatno o C. Ronaldu, ali po meni lik ne zavredjuje nositi Ronaldo ime, nick ili kaj vec je.....
Starom Ronaldu sam se uvijek divio i jos uvijek je za mene cudo od igraca, ali moram priznati da je Messi trenutno jos ludji makar mi je nogomet trenutno zadnji sport po zanimljivosti  :P

Offline CROKiXi

Odg: Nogomet
« Odgovori #100 u: Travanj 13, 2012, 19:16:45 »
Dinamo-Zadar 0:1 61'  fpalm1
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Montoya

Odg: Nogomet
« Odgovori #101 u: Travanj 13, 2012, 19:39:04 »
Kad spominjem to veliko ime - Ronaldo, naravno da mislim na El Fenomena!
A kaj se tiče Barce, potpuno stojim iza svog posta.

Ronaldo je ponajviše u Barci i Interu pokazal otkud mu nadimak...šteta kaj su ga tolko strgali, a kasnije je igral više iz kežuale i opet bil bolji od većine.

CR je vrhunski igrač, sviđa mi se njegov pristup "potezanja izvana" (ali skoro nikaj drugo, pogotovo preseravanje kod hodanja).
Kao i igra Liverpoola općenito (prije par godina, a kao nogometne institucije zauvjek) - totalni presing i bombardiranje golmana, nikakvi ulasci s loptom u mrežu.
Nije mi Roberto Carlos bezveze najomiljeniji igrač :)

Bila su to vremena, kad su harala po meni dva najbolja napadačka para ikad - Morientes & Raul i Yorke & Cole - ne ovaj tu  cer1njo
S odlascima legendi sve manje volim i pratim nogomet - Batistuta, omg "Batigol", kad se sjetim Fiorentine...
A i svih ostalih velikana, ne znam otkud početi pa moram završiti :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: Nogomet
« Odgovori #102 u: Travanj 13, 2012, 19:46:42 »
Kad spominjem to veliko ime - Ronaldo, naravno da mislim na El Fenomena!
A kaj se tiče Barce, potpuno stojim iza svog posta.

Ronaldo je ponajviše u Barci i Interu pokazal otkud mu nadimak...šteta kaj su ga tolko strgali, a kasnije je igral više iz kežuale i opet bil bolji od većine.

CR je vrhunski igrač, sviđa mi se njegov pristup "potezanja izvana" (ali skoro nikaj drugo, pogotovo preseravanje kod hodanja).
Kao i igra Liverpoola općenito (prije par godina, a kao nogometne institucije zauvjek) - totalni presing i bombardiranje golmana, nikakvi ulasci s loptom u mrežu.
Nije mi Roberto Carlos bezveze najomiljeniji igrač :)

Bila su to vremena, kad su harala po meni dva najbolja napadačka para ikad - Morientes & Raul i Yorke & Cole - ne ovaj tu  cer1njo
S odlascima legendi sve manje volim i pratim nogomet - Batistuta, omg "Batigol", kad se sjetim Fiorentine...
A i svih ostalih velikana, ne znam otkud početi pa moram završiti :)

Totalno identicna situacija i kod mene, nekad se nije propustala ni jedna utakmica + obavezno gledanje petice itd.
Dok danas samo ligu prvaka pratim i svjetska, europska prvenstva....

Offline Praetorian

Odg: Nogomet
« Odgovori #103 u: Travanj 13, 2012, 21:06:32 »
Ja znam da kad Liverpool igra meni srce počne ubrzano kucati to je nešto neopisivo. Iako u zadnje vrijeme ne briljiraju oni će za mene uvijek biti najbolji klub.

I danas je nogomet bolji nego prije, vidim da neki ga prestaju i pratit cry1 cry1
« Zadnja izmjena: Travanj 13, 2012, 21:11:25 od Praetorian »

Offline Thergothon

Odg: Nogomet
« Odgovori #104 u: Travanj 13, 2012, 21:17:18 »
Ja znam da kad Liverpool igra meni srce počne ubrzano kucati to je nešto neopisivo. Iako u zadnje vrijeme ne briljiraju oni će za mene uvijek biti najbolji klub.

I danas je nogomet bolji nego prije, vidim da neki ga prestaju i pratit cry1 cry1

Proslost i sadasnjost se nesmije usporedjivati.
Naravno da je Messi 100 puta bolji igrac od npr. Pele-a, ali to su savim razlicita vremena i u ono vrijeme on je bio kralj!
Realno gledajuci je mozda bolji, ali to ne znaci da je i zanimljiviji.
Kao da ides usporedjivat avion brace Wright s necim najmodernijim.....