Autor Tema: Nogomet  (Posjeta: 260851 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: Nogomet
« Odgovori #960 u: Travanj 04, 2016, 16:47:23 »
Nejde Reus nikamo, kasno mu je vec, dobro mu je u dortmundu i igrat ce LP redsi to nemreju ponudit

Offline blowfish

Odg: Nogomet
« Odgovori #961 u: Travanj 04, 2016, 16:54:26 »
Reus, Reus, Reus. Toliko ste dosadni s njim da je Henry (John, ne Thiery) jednom prilikom tweetao neku fintu o njemu. Kao što Punisher kaže, nejde on nigdje.

Ja isto nisam previše naklonjen Kovačiću, ali nije baš da bih se bunio da dođe. Više bih možda htio Xhaku koji je bolji play od Kovačića, možda malo prespor za Kloppov presing, ali što se tiče pregleda igre i diktiranja tempa, točno ono što Liverpoolu treba i što nemaju još od Xabija. No, sudeći po svemu, on će u City (kao i Ter Stegen što je kretenski potez za njega) pa bi Kovačić bio neloša opcija.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Punisher

Odg: Nogomet
« Odgovori #962 u: Travanj 06, 2016, 09:51:24 »
Jep, dobro si ti to izanalizirao.
Slažem se s rečenim. Predmjevam i nadam se da bu Kovačić završio na Anfieldu.
To bi bilo boom za redse.
Što više vrijeme odmiće sve manje vjerujem u svjetsku klasu Kovačića. Odličan igrač ne negiram to ali osobno mislim da su mu krivi odabiri karijerskog puta naštetili jako.

Njegov najveći problem je što je veznjak starijeg kova (malo čudno zvuči to reći jer je mladac i sve) iz razloga što mu moderne taktike kao veznjaku nikako ne pašu, Kovačić je po meni 10ka iz devedesetih, kontrola igre, odlična dodavanja i vizija i tu i tamo koji šut kada nitko drugi ne može ništa napraviti, no ono što mu fali je stabilnost u igri, olako gubi posjed lopte, solidno je brz al nedovoljno da bi svoju dobru kontrolu lopte koristio za solo prodore.
Mislim da bi mu najpametnije bilo otići u neki klub u kojem mu neće odmah nametnuti breme uspjeha i nositelja igre jer mali Kova to još nije. Njemu treba kvalitetan trener više od ičega, trener koji će ga naučiti smjestiti u vezni red. Kova se često muči sa razmišljanjem što bi trebao napraviti i onda ulazi u nepotrebne duele (relativno česti crveni kartoni za veznjaka koji nije defanzivac po vokaciji u omjeru na dobivenu minutažu).

Mislim da bi mu transfer u Sevillu ili klub takvog renomea možda najviše godio, Unai Emery je odličan strateg a breme pritiska bi nestalo s njegovih leđa i mogao bi se razvijati tempom kakvim treba mladom igraču.

Offline Praetorian

Odg: Nogomet
« Odgovori #963 u: Travanj 06, 2016, 12:09:13 »
po meni je kova nikakav igrac...

Offline Cole™

Odg: Nogomet
« Odgovori #964 u: Travanj 06, 2016, 12:44:43 »
Kak se tak ideš blamirat izjavama?  cer1njo  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Nogomet
« Odgovori #965 u: Travanj 06, 2016, 12:45:27 »
Dosadno mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Offline blowfish

Odg: Nogomet
« Odgovori #966 u: Travanj 06, 2016, 13:02:38 »
Ja se uglavnom slažem s Punisherom. Neće sigurno biti neka svjetska klasa, ali mogao bi postati dobar squad igrač u nekom boljem klubu. Trenutno mislim da mu Liverpool uopće ne bi bio loša opcija kao klub koji nije na vrhuncu, a opet može biti konkurentan ako se stvari dobro poslože. Slaba konkurencija veznjaka u klubu mu sigurno pogoduje za napredak i može to gledati kao neku odskočnu dasku za neki od top klubova. Odmah prijeći u Real je bila glupa odluka. Znalo se da se tamo neće naigrati.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Punisher

Odg: Nogomet
« Odgovori #967 u: Travanj 06, 2016, 13:18:45 »
+ mancini i zidane nisu bog zna kakvi treneri

Offline blowfish

Odg: Nogomet
« Odgovori #968 u: Travanj 06, 2016, 21:11:22 »
Da ne spamamo birtiju... evo i Arnolda za 2-0 Vukova. Da je Rafa umjesto Zidanea, već bi bilo drvlje i kamenje   kadt1kažem Trpaj sirotinju  kuul
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline c0bra123

Odg: Nogomet
« Odgovori #969 u: Travanj 06, 2016, 21:39:31 »
Koja dominacija Wolfsburg majko mila  ave1 ave1 Neka samo neka nastave, Bale, Ronaldo pokušavaju nešto, ali 0 su prvo poluvrijeme.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: Nogomet
« Odgovori #970 u: Travanj 07, 2016, 16:52:57 »
Kaj obući danas? hmm  :P

All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline c0bra123

Odg: Nogomet
« Odgovori #971 u: Travanj 07, 2016, 17:15:41 »
Borussin  cer1njo

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Praetorian

Odg: Nogomet
« Odgovori #972 u: Travanj 07, 2016, 17:18:46 »
Kaj obući danas? hmm  :P



Sta pitas uopce!!!

Offline Wulf

Odg: Nogomet
« Odgovori #973 u: Travanj 07, 2016, 19:43:41 »
e ja ću za borussiu navijat. Ne znam zakaj ali mi liverpool nekako nije nikad sjeo  hmm

Offline blowfish

Odg: Nogomet
« Odgovori #974 u: Travanj 08, 2016, 09:03:44 »
 ave1

Liverpool & Dortmund Fans Sing Incredible You'll Never Walk Alone | Away End Cam - YouTube
All work and no play makes Jack a dull boy.