Autor Tema: Nogomet  (Posjeta: 257935 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline c0bra123

Odg: Nogomet
« Odgovori #975 u: Travanj 08, 2016, 15:14:46 »
 cer1njo



Prvo je poluvrijeme bilo zanimljivo a drugo me malo uspavalo... Sve u svemu nije loša tekma. Jedva čekam na Anfield-u kad će igrati, to će biti gusto i dobro. Klopp-u i 0:0 paše, a Dortmund mora zabiti gol, ali moraju paziti, jer Klopp u kontri najbolje zna postaviti igrače. Sreća im je bila sinoć što na centru Liverpool nije bio siguran, a Mignolet je imao full samopouzdanje.  p1va

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline c0bra123

Odg: Nogomet
« Odgovori #976 u: Travanj 12, 2016, 16:28:35 »
Šta mislite oće li Wolfsburg uspijeti obraniti danas 2 gola razlike od Kraljevskog kluba ili točnije od BBC-a?

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline c0bra123

Odg: Nogomet
« Odgovori #977 u: Travanj 12, 2016, 17:37:44 »
Zanimljivo:
Besiktas je ugradio u sjedala mali ekran ili monitor kako got oćete ga nazvati, da navijači mogu pogledati replay akcija,golova, faula itd...  thumbs1

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline the_prodigy

Odg: Nogomet
« Odgovori #978 u: Travanj 12, 2016, 18:05:46 »
Samo je pitanje vremena kad ce počupati to iz stolica..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Wulf

Odg: Nogomet
« Odgovori #979 u: Travanj 12, 2016, 18:32:13 »
Ha mozda i nece... Nije to Rvacka.. Nije to Balkan ;D

Sent from my E2303 using Tapatalk


Offline c0bra123

Odg: Nogomet
« Odgovori #980 u: Travanj 12, 2016, 18:40:35 »
Ha mozda i nece... Nije to Rvacka.. Nije to Balkan ;D

Slažem se upotpunosti  thumbs1
Znaju cjeniti klub navijače i navijači klub, (valjda) jer ko bi to pred huligane stavio, znači da neće čupat po prepostavki jer oni nisu "mi" mi imamo razlog za čupat haha.

Ste čuli Dejan Lovren nije u repki više hh a sad je u najboljoj formi. Nego ne znam razlog samo.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Wulf

Odg: Nogomet
« Odgovori #981 u: Travanj 12, 2016, 18:48:16 »
Pa pogledaj im samo stolice. To kod nas ne bi bilo postavljeno i vec bi bilo pocupano.  Zamisli samo osmijeh "navijaca" kad vide da su dobili tesku artiljeriju za bacanje...

Cupaju se i ove plasticne obicne stolice, a ovo bi pocupali i doma nosili. Samo bi po Instagramu slike stavljali "hurr durr novi stolec derp derp"

Pricam za Zg jer sam samo na Maksu bio na tekmama... Takoder pogleajte do kud sežu mjesta u Premieru.. Skroz do gola. Nasi bi mijenjali golmane svaka 2tj jer bi bili oteti. Nasi nisu navijaci toliko koliko oni misle.
Ostatku Eu i svijetu, svaka cast na navijanjima, pjevanju i ponasanju

Sent from my E2303 using Tapatalk


Offline SuperVeloce

Odg: Nogomet
« Odgovori #982 u: Travanj 12, 2016, 18:51:47 »
Kada budu i kod nas kazne kao u Engleskoj za hulliganstvo, tek onda bi mogli pričati o civilizovanom navijanju i ponašanju na tribinama.

Offline c0bra123

Odg: Nogomet
« Odgovori #983 u: Travanj 12, 2016, 19:13:17 »
Pa pogledaj im samo stolice. To kod nas ne bi bilo postavljeno i vec bi bilo pocupano.  Zamisli samo osmijeh "navijaca" kad vide da su dobili tesku artiljeriju za bacanje...

Cupaju se i ove plasticne obicne stolice, a ovo bi pocupali i doma nosili. Samo bi po Instagramu slike stavljali "hurr durr novi stolec derp derp"

Pricam za Zg jer sam samo na Maksu bio na tekmama... Takoder pogleajte do kud sežu mjesta u Premieru.. Skroz do gola. Nasi bi mijenjali golmane svaka 2tj jer bi bili oteti. Nasi nisu navijaci toliko koliko oni misle.
Ostatku Eu i svijetu, svaka cast na navijanjima, pjevanju i ponasanju

Tako je. Jedva bi dočekali da klub skinu do "gola" što se novca tiče.

Čuo sam da Maksimir najneuredni stadion u HR što se prve lige tiče, čak kod nas u Posušju ima nekog reda, i stolica, samo nismo dirali gostujuću tribinu di navijači su dolazili(Želje,Čelika,Sarajeva itd.) jer neće klub da stavlja tu stolice jer zna ako dođe jači klub sa navijačima da će sve otići u k.

Kada budu i kod nas kazne kao u Engleskoj za hulliganstvo, tek onda bi mogli pričati o civilizovanom navijanju i ponašanju na tribinama.

Pa e, gledaj disu se oni stadionu približi, mogu osjetit znoj igrača, a nitko nered nepravi po stadionu, sve što se događa to se organizuje, ritko ko zna osim skupina jeli nered negdje bio.

a što se kazna tiče u Engleskoj su extra. A ne kod nas zabrana samo, dašta nego se buniti, a doduše Mamiću su pare čupali doslovno iz đepa Boysi i imaju i pravo ko je došao. I ja bi isto tako postupio, jer šta mi mogu? Nismo u Engleskoj.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Cole™

Odg: Nogomet
« Odgovori #984 u: Travanj 12, 2016, 19:24:43 »
A ne trkeljaj. Na Poljudu i Kantridi nemožeš prić WC-ima na 50 metara koliko su otrovni.
A ispod pukotina Poljuda su živjeli cigani kod gostujuće tribine.

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline c0bra123

Odg: Nogomet
« Odgovori #985 u: Travanj 12, 2016, 19:43:02 »
A ne trkeljaj. Na Poljudu i Kantridi nemožeš prić WC-ima na 50 metara koliko su otrovni.
A ispod pukotina Poljuda su živjeli cigani kod gostujuće tribine.

Ja sam čuo da nije baš sređen izvana. Čak mi je momak koji živi blizu Maksimira to potvrdio. Ja bio dao sve da bude naj stadion.

Ne znam za južni tribinu na Poljudi ali sam bio na istoku ono ok je, nije bajno ali je ok.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline the_prodigy

Odg: Nogomet
« Odgovori #986 u: Travanj 12, 2016, 19:44:08 »
Nije to Rvacka.. Nije to Balkan ;D
Ne uopće, Turska, ratovi na granici sa ISIL-om  cer1njo

Mislim da njihovi navijači znaju biti i brutalniji od naših..
Stadion izgleda super, nema šta, ali po meni je ovo sa televizijama nepotrebno i izgleda mi kao bačen novac.
Ako su to stavili samo na neutralne tribine i lože, onda ce im mozda i izdrzati. Ako su stavili po svuda, kod domaćih navijača šansa za preživljavanje im je možda 50-60%, a kod gostujućih 10%. Zamisli te gostujuće navijače isfrustrirane što gube, to će se počupati i porazbijati u brzom roku..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline blowfish

Odg: Nogomet
« Odgovori #987 u: Travanj 12, 2016, 19:45:45 »
Jel ozbiljno neko upravo rekao za Turke "nije to Hrvatska"?  ave1

Likovi upadaju na teren, zabodu zastavu protivničkog kluba na centar i brane je nožem. U pravu ste, nije Hrvatska nego je gore. Mi smo mila majka prema Turcima i Grcima, čekirajte malo njihove navijačke skupine pa ćete vidjeti što je huliganizam.

Što se tiče Lovrena - lik je debil i ne smije se tako ponašati, ali je u globalu u pravu. Ne podržavam ga nimalo i zasluženo je izbačen iz repke, ali ovaj Čačić je još veći idiot. Fala bogu pa sam prije 3 dana naručio dres Hrvatske sa Lovrenom na leđima  cer1njo
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline c0bra123

Odg: Nogomet
« Odgovori #988 u: Travanj 12, 2016, 20:04:03 »
Mislim da njihovi navijači znaju biti i brutalniji od naših..
Stadion izgleda super, nema šta, ali po meni je ovo sa televizijama nepotrebno i izgleda mi kao bačen novac.
Ako su to stavili samo na neutralne tribine i lože, onda ce im mozda i izdrzati. Ako su stavili po svuda, kod domaćih navijača šansa za preživljavanje im je možda 50-60%, a kod gostujućih 10%. Zamisli te gostujuće navijače isfrustrirane što gube, to će se počupati i porazbijati u brzom roku..




Mislim da je samo ova jedna tribina, ne mogu da se orjetiram ali mislim da je sjever, domaćim navijačima stavljeni ekrani na sjedala.
EDIT:


Jel ozbiljno neko upravo rekao za Turke "nije to Hrvatska"?  ave1

Likovi upadaju na teren, zabodu zastavu protivničkog kluba na centar i brane je nožem. U pravu ste, nije Hrvatska nego je gore. Mi smo mila majka prema Turcima i Grcima, čekirajte malo njihove navijačke skupine pa ćete vidjeti što je huliganizam.

Što se tiče Lovrena - lik je debil i ne smije se tako ponašati, ali je u globalu u pravu. Ne podržavam ga nimalo i zasluženo je izbačen iz repke, ali ovaj Čačić je još veći idiot. Fala bogu pa sam prije 3 dana naručio dres Hrvatske sa Lovrenom na leđima  cer1njo


Svaka na mjestu, nismo im ni ravni. No more se stići, ali nas je toliko tolko policija stegla, oni koda imaju više slobode, nezz.

Nezz meni je Deki drag igrač, nekako traljavo izgleda  cer1njo ja kad televizija zumira opalim se smijat, ne rugam se čovjek ali je nekakav smiješan od sebe. Ali je dobar defanzivac.

Hahaha sad je navala za njegov dres  :P

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: Nogomet
« Odgovori #989 u: Travanj 12, 2016, 20:57:46 »
Nema kombiniranog prijenosa u HD-u pa se snalazim  :P



Koji blitzkrieg Reala. Prvi gol sretan, drugi spretan. Ajmo Wolfsburg, barem jednog zabijte.
« Zadnja izmjena: Travanj 12, 2016, 21:04:38 od blowfish »
All work and no play makes Jack a dull boy.