Autor Tema: Deus Ex : Mankind Divided  (Posjeta: 24050 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Deus Ex : Mankind Divided
« Odgovori #60 u: Studeni 28, 2016, 19:39:23 »
Save i load opcije su ti ovdje konstantno dostupne. Znači istog trena dok te netko otkrije i zapuca lupiš po load i to je to. Postoji brdo težih igara. Drmaš po stealthu i lagano je čak i bez augmentacija jer je AI dosta loš.

Offline doktor1

Odg: Deus Ex : Mankind Divided
« Odgovori #61 u: Studeni 28, 2016, 20:07:10 »
Da, čini mi se dosta lagano...
Ali samo šta ja ako me otkriju ne idem na load nego nastavim...
I vidim ima dosta augmentacija koja stelath olakšavaju tako mi je je Iron man mod taman...


Offline doktor1

Odg: Deus Ex : Mankind Divided
« Odgovori #62 u: Studeni 30, 2016, 22:53:10 »
Utuko kakvih 10 sati i još nisam otišo iz Praga?!? Jedini glavni quest koji sam odradio je vraćanje na mjesto eksplozije...
Skupljam praxise za build prije kretanja jer mi treba ta Teslu...

Iako moram priznat dosta sam se toga načito kako u igri, kako na internetu da se pobliže upoznam sa frakcijama i likovima jer mi je sve bilo nepoznato...

Dizajn je zasada odlična, a čitam da posle to postane još bolje...





Sa tehnilčke strane je sve prepuno detalja, ali smatram da su radnje poput pomicanja tijela, objekata i otvaranja ventilacijskih otvora morale biti animirane!

Offline Cole™

Odg: Deus Ex : Mankind Divided
« Odgovori #63 u: Prosinac 01, 2016, 15:54:45 »
Sad se i meni igra; ali onaj DLC... Nezz.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Deus Ex : Mankind Divided
« Odgovori #64 u: Prosinac 01, 2016, 16:33:27 »
Ja sam se upravo vratio iz ARC HQ i reko bi da mi još ne gine kakvih 15 sati igre...
DO sada utuko isto toliko...

Offline doktor1

Odg: Deus Ex : Mankind Divided
« Odgovori #65 u: Prosinac 01, 2016, 21:17:24 »
I pohvale developerima; igra na ultra postavkama zbilja izgleda kao ovaj tech demo  thumbs1

Deus Ex: Mankind Divided - Dawn Engine Tech Demo - YouTube


A i sjećam se prve slike kada se igra najavila za koju nisam vjerovo da je iz gameplaya!  thumbs1


Offline Cole™

Odg: Deus Ex : Mankind Divided
« Odgovori #66 u: Prosinac 01, 2016, 21:22:51 »
Snimi malo gameplaya...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Deus Ex : Mankind Divided
« Odgovori #67 u: Prosinac 01, 2016, 21:34:04 »
A šta će ti video.. Ma si odigro igru  cer1njo

Offline doktor1

Odg: Deus Ex : Mankind Divided
« Odgovori #68 u: Prosinac 06, 2016, 14:13:51 »
Snimi malo gameplaya...

Evo Čole...  ;D
Skužio sam da nije problem Youtube već AVS video editor koji iako stavim 21:9 format napravi letterbox... Probao sam i sa Lightworksom ista stvar... Premiere ima opciju za 21:9 format ali mi se neda skidat to i zajebavat...
Tako da je slika mala...



Offline bartul_9

Odg: Deus Ex : Mankind Divided
« Odgovori #69 u: Prosinac 06, 2016, 18:10:36 »
Sve to stoji, al kad vidim ovaj njihov vision sa kojim vidis kroz sve zidove i svakog neprijatelja, stealth mi nekako gubi smisao i uopce nije toliko stealth koliko bi trebao bit.Znam da se o tome vec dosta pricalo i kako ga svaka igra danas ima i da narusava gameplay itd...Po meni ako bas zelis igrat stealth treba ne koristit vision i samo peglat suljanje i virenje iza kutova uz dobre sluse i slusanje koraka, e to je prava stvar.

Jos u ovakvim igrama ko Batman, Deus Ex to i ima neko objasnjenje pa taj vision drzi vodu, al u Mafii 3 i ostalim podbacajima to je totalna glupost.

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline doktor1

Odg: Deus Ex : Mankind Divided
« Odgovori #70 u: Prosinac 06, 2016, 18:17:28 »
Velika je razlika između walhacka u ovoj igri i npr Mafiji 3!
Ovdje je potreban ako ćeš se šuljat ponajviše jer se vide razni otvori i drugi putevi koji te mogu odvest do cilja.
Ovdje ga i koristim jer sam u ulozi jbenog super kiborga koji je toliko augmentiran da nema veze sa običnim čovjekom; sav UI i ti hackovi dolaze iz njegovih kiborg očiju te i imamo augmentacije koje se granaju u različite strane...

Kao šta rekoh u ovoj igri wallhack nema veze sa onim tagiranjem u Far Cry igrama ili novoj Mafiji 3...

Ali tko neće koristit ne mora i neka prelazi kakko hoće, meni je jednostavno u ovoj igri to "organski" i ne smeta me niti najmanje...

Offline bartul_9

Odg: Deus Ex : Mankind Divided
« Odgovori #71 u: Prosinac 06, 2016, 18:30:41 »
Slazem se sa time.Ako ima smisla kao u ovoj igri ili kao u Batmanima, onda da.Mada bi se moglo igrat i bez toga i bilo bi full stelath, al i ja bi ga koristio ako ima smisla i ako je povezano sa pricom na normalan nacin..

Jbt. znam da nisam u temi al ono, u Mafiji 2 i 1 toga nigdje nije bilo i igre su bile savrsene, a sada ubace opciju da lik moze cucnit i potiho ubit nekoga sa leda, nabiju taj jebeni vision i napisu velikim slovima na omot od igre, Stealth..Ma kakav stealth, to nema veze sa nicim.

Inace ovaj Deus Ex mi izgleda odlicno, iako na prvu nisam bio bas nahajpan, mislim da cu ga zaigrat sa prvom prilikom..

Napisi vise dojmova doktore kad odigras.

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline doktor1

Odg: Deus Ex : Mankind Divided
« Odgovori #72 u: Prosinac 06, 2016, 18:46:01 »
Piso sam već dojmove na HCLu i to je uglavnom to; malo mi se razvodnila oko osme i devete glavne misije koje odrađujemo u Pragu no sada se sve vratilo na mjesto...
Side questovi su zasada super i odradio sam ih devet... Jedan je još otvoren te drugi dolaze posle...
Zasada sam utuko nekih 25 sati i čini mi se da će mi za prelazak trebat cca 35 ili 40 sati... A i odigrat ću one dvije Jensen stories misije koje idu nakon glavne igre; za jednu kažu da je odlična..
Ubio sam samo jednog pandura koji mi je digo živac; svi drugi su preživjeli...

Evo i galerija slika; igra je predivna no ima mjesta napretku!

U spoileru su dojmovi sa HCLa:


Offline Praetorian

Odg: Deus Ex : Mankind Divided
« Odgovori #73 u: Prosinac 07, 2016, 16:23:05 »
Uslikaj acivment kad predes igru  na toj tezini jer ti drugacije necu vjerovat  :P

Offline doktor1

Odg: Deus Ex : Mankind Divided
« Odgovori #74 u: Prosinac 07, 2016, 18:51:28 »