Forza Motorsport > Forza Motorsport 5

Livery Editor Workshop

(1/2) > >>

ManTheRamparts:
Forzin livery editor je već tradicionalno za ovaj serijal igra unutar igre. Nije za svakog, ali ko voli slagati liveryje može u editoru izgubiti nebrojeno puno sati.

Evo nekih mojih, napravljenih od nule - znači bez skidanja logoja i dizajna sa storefronta.



















Najnoviji, prvo je trebalo napraviti logoje, između ostalog i jedan legendaran:



Malo nezgodan odabir auta s obzirom na oblik haube, ali sad imam složene logoje pa mogu bez problema lepiti na koji god auto hoću. Rezultat:



















Duvorynn:
Svaka čast kolega!

ManTheRamparts:
O kolega Davorin! Šerani su liveryji, pa ako ti se koj sviđa moreš skinuti. thumbs1

ManTheRamparts:
Flying Lizard BMW #45







Level 5 Ferrari #555









Zadovoljan sam kak je ispala replika, jedino kaj sam na nekim djelovima (točnije sponzorima) improviziral kad nisam našel veće slike di se vide točno kakvi su manji sponzori/naljepnice na autu. Plus improvizacija je bila na haubi kad je na stvarnom Level 5 Ferrariju ravna i uz to nisu spojler, a ni retrovizori pofarbani kad se na igri nemru farbati karbonski djelovi auta.

Za ekipu koja ima Xbox/Forzu - svi dizajni postani u temi su šerani na igrinom store-u.

DogZy:
Jao što bi se igrao dan i noć photomodeom i livery editorom, mislim da bi vozio možda samo trećinu vremena u FM5.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju