Autor Tema: Livery Editor Workshop  (Posjeta: 5047 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Livery Editor Workshop
« u: Travanj 28, 2015, 19:39:23 »
Forzin livery editor je već tradicionalno za ovaj serijal igra unutar igre. Nije za svakog, ali ko voli slagati liveryje može u editoru izgubiti nebrojeno puno sati.

Evo nekih mojih, napravljenih od nule - znači bez skidanja logoja i dizajna sa storefronta.



















Najnoviji, prvo je trebalo napraviti logoje, između ostalog i jedan legendaran:



Malo nezgodan odabir auta s obzirom na oblik haube, ali sad imam složene logoje pa mogu bez problema lepiti na koji god auto hoću. Rezultat:




















Offline Duvorynn

Odg: Livery Editor Workshop
« Odgovori #1 u: Travanj 28, 2015, 20:42:27 »
Svaka čast kolega!
Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way!

Offline ManTheRamparts

Odg: Livery Editor Workshop
« Odgovori #2 u: Travanj 28, 2015, 20:48:00 »
O kolega Davorin! Šerani su liveryji, pa ako ti se koj sviđa moreš skinuti. thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: Livery Editor Workshop
« Odgovori #3 u: Svibanj 02, 2015, 16:27:48 »
Flying Lizard BMW #45







Level 5 Ferrari #555









Zadovoljan sam kak je ispala replika, jedino kaj sam na nekim djelovima (točnije sponzorima) improviziral kad nisam našel veće slike di se vide točno kakvi su manji sponzori/naljepnice na autu. Plus improvizacija je bila na haubi kad je na stvarnom Level 5 Ferrariju ravna i uz to nisu spojler, a ni retrovizori pofarbani kad se na igri nemru farbati karbonski djelovi auta.

Za ekipu koja ima Xbox/Forzu - svi dizajni postani u temi su šerani na igrinom store-u.

Offline DogZy

Odg: Livery Editor Workshop
« Odgovori #4 u: Svibanj 02, 2015, 17:56:02 »
Jao što bi se igrao dan i noć photomodeom i livery editorom, mislim da bi vozio možda samo trećinu vremena u FM5.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline the_prodigy

Odg: Livery Editor Workshop
« Odgovori #5 u: Svibanj 02, 2015, 19:28:20 »
Lijepi skinovi  thumbs1

Općenito ovi modeli izgledaju super, grafički jel, jedino što me malo bode u oči su te gume na felgama, dal je zbog boje ili teksture ili manjka nekih detalja, kao da mi ne pašu uz cijeli taj prikaz..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline ManTheRamparts

Odg: Livery Editor Workshop
« Odgovori #6 u: Svibanj 03, 2015, 17:35:39 »
Gume su takve na racing modelima kad su neki generic slickovi - nisu neke tipa Michelin, il tak nekaj. Na cestovnim modelima su drukčije. Tu na slikama se vidi malo zumirano na istom autu s drugom bojom/materijalom felge - aluminium polished, dok mi se čini da je ovo gore kaj je po defaultu steel brushed - pa malo čudno zbog materijala zgleda pod osvjetljenjem. Isto sam još poslikal Indycar i F40 za usporedbu. Dok se zumira naljepnice z editora su mutne, tak je i prije bilo na FM4.