Autor Tema: Race Driver: GRID 2  (Posjeta: 59629 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Race Driver: GRID 2
« u: Siječanj 14, 2012, 09:25:35 »
Još davno, u srpnju 2010. Codemasters je potvrdio kako radi na nastavcima GRID-a i DiRT-a 2.
DiRT 3 izašao je prema predviđanjima, dok je RD: GRID 2 odgođen do daljnjeg, a informacija je jako malo.

Toliko potrebnog vremena možda opravdaju neke izjave kako misle lansirati ogromnu igru, koja bi vladala u multiplatform racing "vodama".
S druge strane, možda je svemu "kriv" F1, a sudbina GRID-a uputna...
Bila bi velika šteta da odustanu od svog dragulja.

Koji su vaši komentari, gdje je GRID 2?
Očekujete?
Rasprave...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline KimiHR

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #1 u: Siječanj 14, 2012, 10:06:47 »
Mislim da su Codemastersi otišli u krivom smjeru što se tiće nas ljubitelja auto simulacija.Nažalost to je tendencija koja je zadnjih godina prisutna kod svih izdavaća i u svim žanrovima igara.Prave se igre u kojima uglavnom nema nikakvog izazova , i koje će se igrati dvadesetak minuta čisto da se taj dan ubije malo vremena.
Nikad više TOCA-e i Colin McRae Rally sa sivonje

Offline Iceman

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #2 u: Siječanj 14, 2012, 15:01:33 »
Ako se ja dobro sjećam mislim da su iz Codemastersa rekli da svaku njihovu racing igru radi drugi tim (ono kao što Ubisoft ili Rockstar imaju svoje timove po svijetu). Znači Dirt radi jedan tim, F1 drugi tim. E sad gdje je Grid? Dali postoji još jedan tim za tu igru? Isto tako izjavili su da Dirt i Grid nikad neće izlaziti u istoj godini. Znači ako ove godine izlazi Dirt, onda sljedeće izlati Grid. Za F1 imaju licencu na cca 5 godina, tako da smo tu mirni. E sad što se dešava sa Grid-om? Ako se ne varam negdje sam pročitao da bi Grid trebao izaći ili tek biti najavljen 2012 godine. Moje mišljenje je da ekipa iz codemastersa želi napraviti naslov koji će biti konkurencija GT i Forzi. Znači moguće je da nešto duže vrijeme traje stvaranje igre. Pretpostavljam da bi novi Grid mogao biti puno veći, sa puno više auta, staza, kupova itd itd. To je moje mišljenje i to nisam nigdje pročitao. Mislim da će igra izaći samo je pitanje kada.

Offline Cole™

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #3 u: Siječanj 14, 2012, 15:08:11 »
Ako netko sluša fanove svoje onda je to Codemasters. Nimalo ne sumnjam da će GRID 2 izać. Pa neka se na igri radi i do 2014 neka tako bude, ako to znači da ćemo dobiti ekvivalent GT i Forzi na PC-u. EGO engine je strašna stvar i može izgledati najmanje jednako dobro kao i vrh konzolaških racing simulacija. Nadam se samo da od GRID-a misle napraviti ozbiljnu i ogromnu igru.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #4 u: Siječanj 14, 2012, 15:21:54 »
Sumnjam baš da će GRID2 biti konkurent FM i GT naslovima.

Ali to me ne brine jer ove godine na PC dolaze rFactor2 i GTR3, a dobro je poznato kakvu moding zajednicu imaju te igre i koliko sadržaja će biti za navedene naslove.

Osobno GRID mi je bio borning. I smeta šta se nije moga igrati sa volanom, (kao i DiRT - prvi dio); odaziv je kasnio da je to bilo užas i nemoguće za podesit!

Offline Cole™

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #5 u: Siječanj 25, 2012, 06:26:28 »
Citat:
Grid 2 may be set for an official announcement according to Lee Bradley over at Xbox360Achievements.org. RaceDepartment recently reported on the video released by the popular Xbox 360 news site on their tour of Codemaster’s Spa Leamington Studio. During this tour, Codemasters’ director of communications Rich Eddy was asked about the possibility of Grid 2. Eddy simply replied that “Loads of people are asking where GRID 2 is, when that’s coming back. Well stayed tuned, you may not have to wait long to hear more about that.” While this doesn’t officially confirm the presence of a GRID 2 in the future it certainly adds fuel to the fire.

If announced, GRID 2 would be the sequel to Codemasters’ 2008 racing title GRID which received positive reviews on all major platforms and earned a Metacritic score of 87.

What do you think ? Would you be excited for a new GRID installment? Let us know in the comments below!


Izvor: RaceDepartment

 shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Montoya

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #6 u: Siječanj 25, 2012, 09:42:26 »
Sve sam ih preduhitril  kuul

"Naravno, video se dotiče i novih projekata Codemastersa pa je tako najviše spominjan DiRT Showdown, a tu je i mali hint o Race Driver: GRID 2 naslovu."

Izvor: CroSimRacing

 shy1

Uostalom, bolje svim tim stranicama da se pozabave samim videom, a ne rečenicom iz njega...

Naravno da se željno iščekuje službena najava dvojke, a dok sam neki dan duugo tražil neke informacije o GRID-u 2, naišel sam na jednu jedinu, a ta govori da Codi samo čeka "poteze" SMS-a i datum izlaska Project C.A.R.S.-a.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #7 u: Siječanj 25, 2012, 15:25:09 »
Ups.  ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Montoya

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #8 u: Travanj 25, 2012, 09:13:55 »
Neka vrućina se stvara u ovoj temi  dsmoker
Očekuje se taj trenutak službene najave, za kojeg osobno mislim/predviđam da je jako blizu  šofe1
Vi?

Izvjesno je da bude igra, tj. nastavak zakoračil u 5. godinu, budući da je GRID izašel '08, a teško da bude dvojka ove!
To već lagano poprima "PD efekt" :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Praetorian

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #9 u: Travanj 26, 2012, 22:20:48 »
Obožavam Toca Race Driver III i Grid, i iskreno se nadam da će jedamput doći i GRID II.

Offline Cole™

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #10 u: Srpanj 05, 2012, 16:13:55 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Deadwalker

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #11 u: Srpanj 06, 2012, 01:47:55 »
Glasine, no nije nemoguće.
F1 stiže na jesen, a GRID 2 ili će za blagdansku sezonu ili na proljeće (što je vjerojatnije). Drago mi je da će s Dirtom pauzirati, već sam se pomalo zasitio tog serijala (a i nek si uzmu vremena da naprave novo poglavlje kako treba).

Offline Montoya

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #12 u: Srpanj 09, 2012, 08:38:55 »
Predugo se čekaju i premalo je čak i glasina, vrijeme je da se ozbiljno počne govoriti o igri!
Nadam se da bude to počelo upravo na Gamescomu.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Luckyluke

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #13 u: Kolovoz 03, 2012, 14:01:15 »
GRID 2 Teaser - The Race Returns


Dakle, u izradi je.  thumbs1

Offline Punisher

Odg: Race Driver: GRID 2
« Odgovori #14 u: Kolovoz 03, 2012, 14:03:18 »
Ajde super, baš mi je drago, volio sam prvi grid, bio mi je ispušni ventil, dobra arkadica  ave1